Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2016., 21:35   #41
Quote:
Bandori kaže: Pogledaj post
Woow.. koja muzička podloga "Paint in black" u završnoj borbi.... kupili me
Ne zaboravi odjavnu špicu, Johnny Cash mi je baš sjeo za kraj
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 22:37   #42
Nakon True Detectivea (prve sezone) i kretanja House of Cards ciju novu sezonu zeljno iscekujem, ovo je nakon dugo vremena prva serije koja me bas odmah kupila , nastavlja se gledat
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 03:49   #43
Je li ovo mini-serija ili ce trajati nekoliko sezona? Da ne gledam vise ako je dugorocna stvar.
Freidenker is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 08:06   #44
Quote:
Freidenker kaže: Pogledaj post
Je li ovo mini-serija ili ce trajati nekoliko sezona? Da ne gledam vise ako je dugorocna stvar.
Prva sezona će imati 10 epizoda.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 11:02   #45
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ne zaboravi odjavnu špicu, Johnny Cash mi je baš sjeo za kraj
Soundgarden - Black Hole Sun
koji se čuje na onom samosvirajućem klaviru



.
religula is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 12:48   #46
Prodano!





Nelogičnosti jesu kako da nitko ne vidi da je Ed Harris cijelo vrijeme u parku i sakati onog kockara?

Također zašto bi netko urezao onaj simbol u kockarevu glavu?



Episode 2 previjev:



__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 14:24   #47
Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post
Nelogičnosti jesu kako da nitko ne vidi da je Ed Harris cijelo vrijeme u parku i sakati onog kockara?
Ako se priklonimo tezi da će ispast da je Harris robot onda je to svakako žešća nelogičnost.

Ako je čovjek (a ja sam još u tom "timu") onda nije nelogičnost, jer ako sam dobro skužio ljudi (s) robotima mogu radit što god požele...
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 14:52   #48
Pa pucao je onaj u njega i nije mu bilo nista, dakle ne moze bit host ili random robot jer bi "poginuo".
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 15:10   #49
Osim toga rekao je Dolores da dolazi u park već 30 godina, a ona ga se ne sjeća. :/
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 15:31   #50
Mene vise zanima ona muha koju ucmeka na kraju nakon sto je ignorira skoro citavu epizodu
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 15:53   #51
To mi je totalno super. Znači da je trebica toliko razvijena da uvjerljivo laže i glumi svoje kao originalne postavke. Samo, kaj čeka?
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 15:59   #52
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Prva sezona će imati 10 epizoda.
Da, ali je li to sve ili ce biti jos? Ne vjerujem da ce Ed Harris i Anthony Hopkins ucestvovati ovdje nekoliko sezona.
Freidenker is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 17:41   #53
Quote:
religula kaže: Pogledaj post
Soundgarden - Black Hole Sun
koji se čuje na onom samosvirajućem klaviru



.
definitivno black hole sun vrh
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 17:43   #54
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
Ako se priklonimo tezi da će ispast da je Harris robot onda je to svakako žešća nelogičnost.

Ako je čovjek (a ja sam još u tom "timu") onda nije nelogičnost, jer ako sam dobro skužio ljudi (s) robotima mogu radit što god požele...
ja mislim da je covjek pa zar nije rekao da skupo plaća što je tamo? i uziva bas u stvarima kojima bi neki covjek sadist uzivao
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 17:46   #55
mene zanima

1. muha, mislim da muha prenosi gresku kao neku vrstu bolesti jer ako ste primjetili čim muha dođe roboti se zbune i počnu radit greške u pokretima i govoru ili se zamisle kao da dobijaju informacije ja mislim da muha prenosi grešku i da sa njom neko upravlja

2. ed harris je čovjek ali ja mislim da je ušao unutra tajno i da ga zato ne vide nekom je dobro platio, i neko iz tima ljudi sa brda zna za njega

3. mislim da su roboti počeli dobijati inteligenciju i da je bi svega da će uskoro skuziti tko su i da ce doci do pobune, tu račun i na ekipu iz skladista
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 19:11   #56
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Pa pucao je onaj u njega i nije mu bilo nista, dakle ne moze bit host ili random robot jer bi "poginuo".
Roboti ne mogu da naude posetiocima parka,tako da je Harris čovek.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 20:24   #57
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
Ako se priklonimo tezi da će ispast da je Harris robot onda je to svakako žešća nelogičnost.

Ako je čovjek (a ja sam još u tom "timu") onda nije nelogičnost, jer ako sam dobro skužio ljudi (s) robotima mogu radit što god požele...
Da u pravu si.

Ali kad je točno reset parka?

Kad ubiju Dolores jel se ona odmah mijenja ili ima neko fixno vrijeme kad svi počinju iznova?

U filmu pištolji uopće nisu mogli opalit prema čovjeku, a ovdje ga pogađaju, ali ne rade štetu dok na robotu naprave rupu!?

Ima tu puno pitanja, a čini se da će stvari dosta eskalirat već u 2. epki po najavi.
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 20:27   #58
čim sam vidla Thandie Newton, zahaklala sam se
djeluje obečavajuće def
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 21:17   #59
Film kako citam ne djeli nista sa serijom osim baze radnje.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 21:22   #60
Za seriju sam čuo tek neki dan preko reklame na facebooku, tako da se nisam "nabrijavao". Za film isto nisam čuo, ali ću ga pogledati nakon prve sezone serije. Mislim da serija ima potencijala i sviđa mi se prva epizoda. O tome hoće li serija biti među boljima ikad je prerano i nepotrebno raspravljati, koliko se sjećam nisu mi ni The Wire i Breaking Bad nakon jedne epizode ostavili previsoki dojam.

Paint It Black u izvedbi orkestra; vrhunski!
Rizling is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.