Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2015., 00:52   #21
CW je prije Arrowa imao vecinom shit serije ali sada uz spomenutog imaju i Flash i uskoro Legends.. .
A trailer nikakve veze sa PR, onako lose efekte ne znam kad sam negdje vidio ...
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 01:05   #22
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
CW je prije Arrowa imao vecinom shit serije ali sada uz spomenutog imaju i Flash i uskoro Legends.. .
A trailer nikakve veze sa PR, onako lose efekte ne znam kad sam negdje vidio ...
PR?
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 07:19   #23
Ne izgleda to loše.... ali... mene jednostavno organski odbija taj CW teen stil, ne mogu pa ne mogu. Zato sam prestao s gledanjem Arrowa nakon nekih petnaestak epki.

Jednostavno mi više paše Marvelov način povezivanja serija i filmova i mislim kako je DC, koji sad ima već pet serija (Arrow, Legends of Tomorrow, Flash, Supergirl, Gotham) jednostavno napravio epski promašaj razmvljivanjem i nepovezivanjem serija međusobno (izuzev ove tri CW-ove koje su povezane), kao i sa filmovima (za koje je očito kako će biti crnjak u tonu Man of Steel).
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 08:09   #24
Quote:
JureT kaže: Pogledaj post
Zadnjih par dana gdje god naletim na tvoje postove neko pljuvanje na racun CW-a i njihovih serija.

Dobro da si u manjini.

CW is life.
Kaj mogu kada je kvaliteta CW serija jako niska. Gledam Arrow i Flash samo jer sam fan likova iz stripova i jer je prva sezona Arrowa bila bolja od CW prosjeka a Flash ima daleko bolje efekte nego sam očekivao.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 08:50   #25
White Canary wtf? Nisam čitala stripove ali zar Lazarus pit ne pomaže ovima koji su skoro pa mrtvi, a ne onima koji su trunuli već ohoho vremena???

I kako je Atom preživio tj smanjio se kad u zadnjoj sceni Arrow nije uopće bio unutar odijela kad ga je testirao?? I bez obzira što se navodno smanjio, zar nije ono cijeli kat zgrade bio bum-bum??

OK...bez cjepidlačenja
žaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 11:02   #26
Quote:
žaks kaže: Pogledaj post
White Canary wtf? Nisam čitala stripove ali zar Lazarus pit ne pomaže ovima koji su skoro pa mrtvi, a ne onima koji su trunuli već ohoho vremena???

I kako je Atom preživio tj smanjio se kad u zadnjoj sceni Arrow nije uopće bio unutar odijela kad ga je testirao?? I bez obzira što se navodno smanjio, zar nije ono cijeli kat zgrade bio bum-bum??

OK...bez cjepidlačenja
Pa valjda smanjivanje pokriva radijus mali pa se vjerojatno zajedno s odijelom smanjio.

A bum bum ti ništa ne znači ako si manji od tih čestica
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 11:52   #27
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Pa valjda smanjivanje pokriva radijus mali pa se vjerojatno zajedno s odijelom smanjio.

A bum bum ti ništa ne znači ako si manji od tih čestica
nisam išla za tim da se baš toooliko može smanjiti (strip free znanje)...
mislila sam da mu je domet tipa kao u traileru, al dobro, ATOM kao atom

meni je on svakako simpa, i radije ga gledam u nečem zasebnom nego u Arrowu, tamo mi se ne uklapa nikako....mada po traileru i Flash i Arrow budu u ovoj seriji, možda samo u poečtku
žaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 12:21   #28
Quote:
žaks kaže: Pogledaj post
nisam išla za tim da se baš toooliko može smanjiti (strip free znanje)...
mislila sam da mu je domet tipa kao u traileru, al dobro, ATOM kao atom

meni je on svakako simpa, i radije ga gledam u nečem zasebnom nego u Arrowu, tamo mi se ne uklapa nikako....mada po traileru i Flash i Arrow budu u ovoj seriji, možda samo u poečtku
Alternativno objašnjenje je da je smanjivanje izazvalo eksploziju a da su on i odijelo bili eye of the storm pa su bili zaštičeni.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 12:31   #29
To nije kako eksplozije djeluju. Ni smanjivanje ni "eye of the storm" mu nebi pomogli...
Ali onak, serija je i tako raskrstila sa zdravim razumom, bez obzira na "strip" elemente.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 14:03   #30
Kako meni ovo ime serije jadno zvuci.
White Canary Mislim da mi se nikad niti jedan glumac/glumica nije ovoliko gadio.
Nemogu je gledat dok pokusava glumit... jednostavno . Cak mi je Laurel draza od Sare.
Uvijek sam za girl power i zenske superheroje i whatnot,al sigurna sam da mi je glumica jednostavno pokvarila dozivljaj.
+ na koju foru je ona ziva uopce? Da, vidim, lazarus hot tub, al ona je mrtva vec duuuugo.... ili nije?

Ostali su svi vise manje ok.
S tim da mi je zadnja scena u traileru
Znam koje su atomove sposobnosti, i da se ne moze smanjit izigravao bi samo lame-wannabe iron mana, al dovraga sto je to smanjivanje mutavo izgledalo.


Uglavnom, dat cu im sansu, pogledat cu pilot... samo radi flasha i arrowa i jer se nadam da ce serija biti barem njihov nivo.
__________________
...
valenTIA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 14:39   #31
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
To nije kako eksplozije djeluju. Ni smanjivanje ni "eye of the storm" mu nebi pomogli...
Ali onak, serija je i tako raskrstila sa zdravim razumom, bez obzira na "strip" elemente.
Ako se širi prema van onda eye of the storm itekako djeluje.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 14:45   #32
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ako se širi prema van onda eye of the storm itekako djeluje.
Super, sad odi u Stockholm i pokupi nobelovu nagradu za siguran način kako preživjeti detonacije.
Samo se staneš u "eye of the storm" i siguran si!
Za to vrijeme, u realnosti, nema sigurnog mjesta od eksplozije unutar radijusa djelovanja bez fizičke barijere.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 16:10   #33
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Super, sad odi u Stockholm i pokupi nobelovu nagradu za siguran način kako preživjeti detonacije.
Samo se staneš u "eye of the storm" i siguran si!
Za to vrijeme, u realnosti, nema sigurnog mjesta od eksplozije unutar radijusa djelovanja bez fizičke barijere.
Ajde ne glupiraj se. Oduvijek postoje mine i druga sredstva koja samo u određenom smjeru su opasni.
Tako i ovdje, eksplozija je išla od odijela, a oni su bili unutar toga jer su se oboje smanjili.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 17:41   #34
CW serije jednostavno prerasteš sa godinama..

.. jer oni nisu heroji.. oni su.. legende..
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 17:55   #35
Quote:
JureT kaže: Pogledaj post
PR?
Power Rangers
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 20:41   #36
kako mogu saru oziviti? sta ce baciti u lazarus? kostur?
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 22:58   #37
Mozda su potovali kroz vrijeme :P Ali gledat ce se i ovo, premda mi je Arrow postao naporan
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 23:26   #38
ma vec su objavili kako izroni iz lazarusa
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 01:01   #39
Quote:
JureT kaže: Pogledaj post

Dobro da si u manjini.

CW is life.
u manjini? čekaj ti to hoćeš reći da cw ima nkvalitetne serije?

pliz reci da nisi punoljetan

cw is life
pantene85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 09:22   #40
Bila sretna radi spin offa, jer mi je Palmer kao lik dovoljno simpatičan i jak da sam nosi seriju.

S najavom dodataka seriji (Cold, Heat i White Canary), moja sreća je splasnula. Ne znam što producenti misle, ali meni ni jedan od ta tri lika nije ni najmanje simpatičan, a kamoli da ima bilokakvu bitnu ulogu u novoj seriji.

Da nisu mogli naći nekog drugoga, nije mi jasno...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.