Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2016., 12:55   #1
Arrow The Graham Norton Show (2007-)





The Graham Norton Show is a British comedy chat show broadcast on BBC One in the United Kingdom. It was shown on BBC Two from February 2007 to May 2009 and has been on BBC One since October 2009. Presented by Irish comedian Graham Norton, the show's format is very similar to his previous Channel 4 programmes, So Graham Norton and V Graham Norton, both of which were also produced by So Television.


Gledate li Grahama? Prije par tjedana krenula je nova sezona i gosti su mu uvijek pun pogodak.

U zadnjoj su bili Joan Collins, Rob Stark ( ), Lily James i Paul Hollywood, pa su Lily i Madden čitali rečenice iz "Great British Bake Offfa".
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 18:36   #2
Nisam pogledala tu zadnju još, ali ga jako volim gledat.

Atmosfera u studiju se čini jako ugodna i opuštena, gosti odlični, red chair za kraj..
Meni od urnebesnijih emisija je bila s Damonom, Murrayom i Bonnevilleom kad su već pijani stigli tamo nakon premijere filma. Od onog kaj sam ja vidla jedini koji je bio wtf je bio Richard Gere.
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 07:49   #3
Ni ja nisam pogledala zadnju epizodu, ali jako volim Grahama. Uvijek imam dojam da je sve puno opuštenije i spontanije nego li u američkim talk showovima i jako mi se sviđa što odmah stavi tri-četiri zvijezde na kauč i svi skupa brbljaju o svemu i svačemu
__________________
You can have anything you want if you are willing to give up the belief that you can’t have it.
Chocolate_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 08:35   #4
obozavam muska verzija Ellen, bez dlake na jeziku pita neugodna pitanja i to mu prolazi

red chair je zakon
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 00:21   #5
Quote:
Chocolate_M kaže: Pogledaj post
Ni ja nisam pogledala zadnju epizodu, ali jako volim Grahama. Uvijek imam dojam da je sve puno opuštenije i spontanije nego li u američkim talk showovima i jako mi se sviđa što odmah stavi tri-četiri zvijezde na kauč i svi skupa brbljaju o svemu i svačemu
Ovo mi je jedan od drazih snimaka sa youtube-a, covjek zavrsi u suzama
https://www.youtube.com/watch?v=tbKsR-Nq8KU

Zadnje uređivanje nelle_tz : 28.04.2016. at 01:13.
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 00:47   #6
Jedini talk show voditelj kojeg obožavam (druge toleriram ili prezirem). Čovjek zna svoj posao.
Quote:
chandlerbing kaže:
Meni od urnebesnijih emisija je bila s Damonom, Murrayom i Bonnevilleom kad su već pijani stigli tamo nakon premijere filma.
Genijalna epizoda
Na ovaj isječak se trgam od smijeha već nekoliko dana https://www.youtube.com/watch?v=I4CRPhv94Yw
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 19:50   #7
Počela nova sezona.

Prošli tjedan Robbie Williams sa onom svojom boner pričom, ovaj tjedan Miranda Hart pričala o svom skroz ne-seksi poljupcem s Goranom Ivaniševićem kad su snimali neki skeč.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 12:31   #8
Ta Robbiejeva prica mi je vrh showa dosad (od kako gledam ima par godina). Do te price mi je najbolja bila ova..

RocketBunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 19:52   #9
Mislim da meni nikad neće nitko nadmašit kad je Miriam Margoyles pričala da je pružila blowjob vojniku u nevolji.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 19:58   #10
Trebalo bi spojit nju, Billa Murrayja i Robbieja Williamsa na kaucu, to bi bila vristaona od emisije
RocketBunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 13:15   #12
Amy Adams je baš precious. Jeremy Renner je bio živa dosada, falabogu na Moone Boyu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 01:01   #13
Ne kužim kaj se tog Cruisea forsira. Ja bih radije selfi s Judeom . Zgodna priča o rukama
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 22:28   #14
napokon Bryan Cranston u emisiji :klap:
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 09:07   #15
Cumberbatch uživa kod Grahama - to mu je već 3. pojavljivanje ako me pamćenje dobro služi
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 16:01   #16
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Cumberbatch uživa kod Grahama - to mu je već 3. pojavljivanje ako me pamćenje dobro služi
mislim da je četvri. Jednom sa Deppom, jednom sa Mirandom Hart i Timothy Spallom, sa Chris Pinom (onaj okršaj fanova ) i ovo sad 4. put
ma što se mene tiče može biti svaki put, isto tako često je i Daniel Radcliffe
ja se nadam da je opet ove sezone Gervais


odlična mi je bila ova zadnja epizoda, imali su super kemiju njih troje, a tako mi je drago što je Cranston bio, odličan je pripovjedač
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 01:16   #17
Meni Eddie nije najsimpatičniji, kao da glumata da je humble . Cranston on the other hand..

Gervaisu se i ja nadam.
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 21:29   #18
zašto nije bilo prošli tjedan, 18og


edit: btw zašto su izbrisali Morning Glory priču sa službenog Graham Norton kanala?

Zadnje uređivanje la rosana : 24.11.2016. at 21:46.
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 15:49   #19
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Cumberbatch uživa kod Grahama - to mu je već 3. pojavljivanje ako me pamćenje dobro služi
Sto onda reci za Daniela Radcliffea? Covjek mu maltene spava na kaucu, bio je dvoznamenkast broj puteva

Norton se vjerojatno pali na njega
RocketBunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 17:17   #20
super mi je zadnja epizoda, Mo Farah mi je presimpatičan
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:33.