Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2013., 11:03   #1741
Quote:
digiridan kaže: Pogledaj post
Joj i meni je super taj jogurt bio. Jel to bila neka jednokratna ponuda ili se pojavljuje periodicno?
Taj jogurt je bio kratkotrajna ponuda iz austrijskog tjedna, to je sad bilo prvi put.
Inače da kako x-type kaže, jogurt je odličan, kod mene u Lidlu su ih dali na 30% pa sam si nakupovao zalihe

Krkimir kaže da mađarski topljeni sirevi nisu dobri, da slažem se, mogli bi biti bolji, nisu sad nejestivi, meni su okusom u redu, ali jako se teško mažu, dosta su tvrdi.

Nego vidim da je od sutra francuski tjedan, imaju u ponudi punjene puževe Malo mi je to ljigavo, ali neka bolesna želja me vuče da ih kupim i probam

S ovim mliječnim pecivima su stvarno prevršili mjeru, toliko su ih poskupili u zadnjih godinu dana da je to bezobrazno. Bila su 16.99kn, sad su već 17.99kn i kao na akciji 12.99kn A nekad su bila po redovnoj cijeni 11kn sjećam se i predobro

Voda Vittel 5.99kn Obična V O D A u flaši.
p555 is offline  
Old 24.07.2013., 12:42   #1742
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Patko, jesi li kupila Ritter sport od marcipana? Ja sam se opskrbila.
jesam!!!
odmah u ponedjeljak
imam zaliha kao da ce sutra nuklearni rat
Zla patka is offline  
Old 24.07.2013., 13:48   #1743
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
i koliko ima P/M/UH?

i kakav je u usporedbi s dukatosom?



ovo nisam vidjela... kakav je to sladoled? kornet, štapić, čaša, kutija, kaj?
osjećam se izignorirano
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Old 24.07.2013., 17:39   #1744
a Gipsyca se ne bi zabrinula kako moja zaliha marcipan rittera, to ne, jasno... :funj:

u lidlu na sveticama naravno nema marcipana, ako ga je i bilo nekoliko neki dan; da mi je naći tog poslovođu, zaronio bih mu glavu u artikle i provozao ga jednim redom
samo onako, da me prođu svi neuspjesi traženja u tom dućanu

al ajde, utješih se bijelim ritterom u određenim količinama (s krispastim rižinim i još nekim pahuljicama, to je to)
kao i divnim sladoledom od 750ml od Gellatina (tako nešto) od pistacija i šlaga, koji je divotadivotaaaaaa (i ima ga tamo još lajk... 2). Po 20tak kn svaki.
Fini komadići pistacija, uživanjeeee
Deedy is offline  
Old 24.07.2013., 17:44   #1745
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
a Gipsyca se ne bi zabrinula kako moja zaliha marcipan rittera, to ne, jasno... :funj:

u lidlu na sveticama naravno nema marcipana, ako ga je i bilo nekoliko neki dan; da mi je naći tog poslovođu, zaronio bih mu glavu u artikle i provozao ga jednim redom
samo onako, da me prođu svi neuspjesi traženja u tom dućanu

al ajde, utješih se bijelim ritterom u određenim količinama (s krispastim rižinim i još nekim pahuljicama, to je to)
kao i divnim sladoledom od 750ml od Gellatina (tako nešto) od pistacija i šlaga, koji je divotadivotaaaaaa (i ima ga tamo još lajk... 2). Po 20tak kn svaki.
Fini komadići pistacija, uživanjeeee
aaaaaaaaaaa

btw, u lidlu na oporoveckoj je bilo dosta rittera no to je bilo u ponedjeljak, ne znam kak je danas.
Zla patka is offline  
Old 24.07.2013., 17:56   #1746
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
aaaaaaaaaaa

btw, u lidlu na oporoveckoj je bilo dosta rittera no to je bilo u ponedjeljak, ne znam kak je danas.

Evo, ližem ga sad i mislim baš na tebe (zbog pistacija).


Hm, ovo ne izgleda baš dobro, da editiram?
Deedy is offline  
Old 24.07.2013., 19:31   #1747
Ma ja nemam volje ic u lidl sad...tam je tolika guzva da nemam zivce za to...a tak bi rado tih cokoladica
I sladoleda bi al dok dodjem na red na kasi sve se istopi...
Stalno guzva,ko da su dosli kupovat u lidl a ne se kupat
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 24.07.2013., 19:55   #1748
Quote:
p555 kaže: Pogledaj post

Voda Vittel 5.99kn Obična V O D A u flaši.
koliko je te vode?

gle ovo (nije Lidl, ali je bratski Kaufland)
x-type is offline  
Old 24.07.2013., 20:30   #1749
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
koliko je te vode?

gle ovo (nije Lidl, ali je bratski Kaufland)
Ta Vittel je 1.5 litra.

A i ovo iz Kauflanda je boleština, 12.79kn 1.5 L vode samo jer je oh zamisli Evian
Ne znam je li to uopće itko kupuje, stvarno čisto preseravanje.
Bitno da to drže, a neke druge stvari imaju samo šrot, da ne bi slučajno imali nešto kvalitetnije u ponudi
p555 is offline  
Old 24.07.2013., 21:11   #1750
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
...
btw, u lidlu na oporoveckoj je bilo dosta rittera no to je bilo u ponedjeljak, ne znam kak je danas.
u mom penzionerskom bilo i danas
marcipana pun kufer
ne, nisam kupila
polly is offline  
Old 24.07.2013., 21:20   #1751
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
u mom penzionerskom bilo i danas
marcipana pun kufer
ne, nisam kupila
A koji je taj?
iako se bojim penzionera malo, oni su najgori po dućanima, ne j* ni živu silu kad je popust 10% za njih i sl.- ruše sve pred sobom onih hodalicama i sl.
Deedy is offline  
Old 24.07.2013., 21:21   #1752
ah, oprosti, prečko
polly is offline  
Old 24.07.2013., 21:27   #1753
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
ah, oprosti, prečko
za taj nisam ni znao
a, đipsi đipsiiiiiiii, kom kom



ovaj sladoled od pistacija je zbilja jako fini, al cijena i količina je isto ono... svekolika, al ajde- osladiš se i znaš da si jeo fino, a ne puno (ah)
Deedy is offline  
Old 25.07.2013., 00:27   #1754
Taj sladoled od pistacije je i meni prefin. Samo što nekako ima puno više šlaga nego pistacije, ali opet, to me toliko ne smeta uopće.
NanoTechinican is offline  
Old 25.07.2013., 01:29   #1755
Quote:
NanoTechinican kaže: Pogledaj post
Taj sladoled od pistacije je i meni prefin. Samo što nekako ima puno više šlaga nego pistacije, ali opet, to me toliko ne smeta uopće.
Mene malo i smeta, ali sam zaboravio napisati u prošlom postu
i zaboravih pohvaliti Nutellu, velika od 800g (vidio sam da je već spomenuta ovih dana) po 33,33 kn- i to ona frankfurtska, ne poljska.
Deedy is offline  
Old 25.07.2013., 01:43   #1756
moj Rittersport od marcipana je pod utjecajem vrućine došao na konzistenciju plastelina
srećom kupio sam samo 1 komad a postao je plastelinast tek danas kad ga je ostalo pola... baš me zanima što o tome misle Patke i Đipse koje su pokupovale sve marcipane
Krkimir is offline  
Old 25.07.2013., 16:42   #1757
Moji se hlade na ugodnih +4
maloprije sam bocnula tiramisu sladoled, nije bilo pistacije pa necu misliti na deedy- ja.
Zla patka is offline  
Old 25.07.2013., 17:49   #1758
Ja svoje zalihe neću načeti još neko vrijeme, ali su pohranjene na sigurnom i hladnom mjestu.

Sladoled od pistacija sam snimila, ali trenutno ne jedem sladoled pa nisam kupovala. Brat mi kaže da je dobar.
Gipsyqueen is offline  
Old 25.07.2013., 19:41   #1759
Super, sad će ispasti da smo Đipsa i ja brat i sestra.


Fala Bokcu na Lidlu u Dubravi kraj SKonzuma (prema Čučerju), slučajno prolazio tamo i hop- nekoliko marcipan čoksi uletjelo u moj auto.

Francuski pozdrav je u điru, snizili su Bordo s 30 na 25kn, pri dnu stranice

a uzeo sam i pivo, ovo, 0.75l, kaže mi gospođa na kasi da ima đumbira u sebi, korice naranče itd. (nisam pročitao, deklaracija je na francuskom (je l to uopće po zakonu? ne naravno)- ona je isto uzela bocu doma, ali nije još pila.
Deedy is offline  
Old 25.07.2013., 19:47   #1760
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post

Francuski pozdrav je u điru, snizili su Bordo s 30 na 25kn, pri dnu stranice

...
super, to vino je ispalo bolje nego što sam se bila nadala. uzela sam ga onak nasumice, misleći da je prejeftino da bi bilo baš jako dobro, a onda zaključila da nisam neko profinjeno nepce - drago mi je da nije samo meni dobro


...
tanveer is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:30.