Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2016., 15:45   #1381
Citaj Bekima Sejranovica (nalicje norveskog drustva).
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 15:57   #1382
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Citaj Bekima Sejranovica (nalicje norveskog drustva).
plus za bekima, legenda
__________________
Prijatelj i ja, sedimo na klupi, gledamo zvezde
bata konj harmonikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 17:13   #1383
Quote:
Monsignor.m kaže: Pogledaj post
Upravo sam se vratio iz Osla u Zagreb. Plače mi se koji smo mi anusić ovog svijeta. Ne radi se o tome da smo siromašni u džepu, nego u glavi.

Morao sam ovo podijelit.
Tako je i meni nekidan bilo kad sam bio u Beču. Samo sam reka ženi: Hrvatska je kurac, mi smo kurac. Prosto ali sažeto.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 11:23   #1384
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Tako je i meni nekidan bilo kad sam bio u Beču. Samo sam reka ženi: Hrvatska je kurac, mi smo kurac. Prosto ali sažeto.
Kad ideš u Beč onda ti je sve jasno kad skužiš gdje sleti avion iz Zagreba, i koliko moraš hodat do gateova za ostale glavne gradove u Jevropi.
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 23:36   #1385
Ovima fali ljudi: http://www.zadarski.hr/teme/clanak/i...25-novih-ljudi

- Gotovo je nemoguće dobiti CNC tokara, CNC glodača, brusača i slično. Zato smo taj problem odlučili riješiti vlastitom višemjesečnom edukacijom učenika koje su završili obrazovanje za smjer „Računalni tehničar“- objašnjava Goja.

To uopće nije prava istina. Oni uzimaju ljude iz firme iz koje su potekli , iz SAS-Strojogradnje.
SAS-strojaogradnaj je u debeloj kurčini pa mladi bježe čim se nešto malo nauče raditi.
U zadnjih pola godine su trojica tamo prešla.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 20:19   #1386
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Ovima fali ljudi: http://www.zadarski.hr/teme/clanak/i...25-novih-ljudi

- Gotovo je nemoguće dobiti CNC tokara, CNC glodača, brusača i slično. Zato smo taj problem odlučili riješiti vlastitom višemjesečnom edukacijom učenika koje su završili obrazovanje za smjer „Računalni tehničar“- objašnjava Goja.

To uopće nije prava istina. Oni uzimaju ljude iz firme iz koje su potekli , iz SAS-Strojogradnje.
SAS-strojaogradnaj je u debeloj kurčini pa mladi bježe čim se nešto malo nauče raditi.
U zadnjih pola godine su trojica tamo prešla.
Zašto kažeš "uzimaju" ?!?
Ljudi idu gdje je bolje. Ako HSTec nudi bolje plaće i uvjete zašto ne bi prešli tamo!?
Ta firma bar nešto konkretnog radi za razliku od palamuđenja u SAS-u.
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.