Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2010., 16:12   #1
Izbijaju mi kuštrave vlasi

I tu ništa ne bi bilo čudno da cijeli život nemam ravnu kosu, ali imam! Što je najbolje već ju 2 godine pazim, mazim, ne farbam se!
Vlasi su jako frčkave i izbijaju iz tjemena, našla sam ih već nekoliko i nije mi jasno šta je sad ovo! Znam da žene govore da im se kosa zafrčka kada ostanu u drugom stanju ili se pak izravna u istoj situaciji, ali ja nisam trudna!
Da li tko ima istih iskustva?
Baš i ne bih voljela imati frčkavu kosu!
__________________
Much Better Down There...
bblueness is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 17:02   #2
rađe kupi test za trudnoću
__________________
Once you've looked into the darkness I think you carry it with you for the rest of your life.
nickmiau is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 17:59   #3
kupi peglu za peglanje kose.

Da si muško rekao bi ti da to počinješ ćelaviti
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 18:22   #4
Quote:
nickmiau kaže: Pogledaj post
rađe kupi test za trudnoću
A, a, nisam trudna, sto posto!
Da dodam još jedan apsurd ovome... po licu već nekoliko godina imam fleke, baš onakve kakve trudnice dobiju! Moja mama je imala isti slučaj i tek kad je ostala u drugom stanju, fleke su se povukle! Sad su joj se sa menopauzom ponovno vratile!


Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
kupi peglu za peglanje kose.

Da si muško rekao bi ti da to počinješ ćelaviti
Eh, imam toliko kose da se frizerke preznoje!
__________________
Much Better Down There...
bblueness is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 18:40   #5
Jeste neobično i zanimljivo, ali nije nikakav razlog za nezadovoljstvo.
Bar ne moraš stavljati minival. Uživaj u promjeni koju ti donio život, a da za to nisi morala platiti ni kune niti se podvrgnuti nekim neugodnim tretmanima.
zdenka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 18:44   #6
Ako je to nešto što se javlja u trudnoći, a nisi trudna, možda se radi o nekakvom hormonskom disbalansu.

Samo nagađam.
Fleur Delacour is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 19:28   #7
ja imam plavu i tanku kosu, iako je imam jako puno pa ozgleda ogromna.

ALI imam i CRNE DEBELE KOVRČAVE vlasi, još u srednjoj smo to znali ispuknuti van pa usporediti jednu plavu ravnu, i jednu crnu kovrčavu debelu

to mi je stalo zadnjih 4 godina, bila sam samo plava, pa mi je i obujam kose se smanjio jer nije bilo tih debelih kovrčavih vlasi..

a onda iznenađenje prije mjesec dana, buknule opet te crne, njih tisuću, opet mi ni pegla ne pomaže jer uz tjeme ih se baš ne može izravnat pa mi sve strši u zrak

mislim da je to jako rijetko
Myriad is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 22:09   #8
Quote:
Myriad kaže: Pogledaj post
ja imam plavu i tanku kosu, iako je imam jako puno pa ozgleda ogromna.

ALI imam i CRNE DEBELE KOVRČAVE vlasi, još u srednjoj smo to znali ispuknuti van pa usporediti jednu plavu ravnu, i jednu crnu kovrčavu debelu

to mi je stalo zadnjih 4 godina, bila sam samo plava, pa mi je i obujam kose se smanjio jer nije bilo tih debelih kovrčavih vlasi..

a onda iznenađenje prije mjesec dana, buknule opet te crne, njih tisuću, opet mi ni pegla ne pomaže jer uz tjeme ih se baš ne može izravnat pa mi sve strši u zrak

mislim da je to jako rijetko
Ha-ha-ha, ovo je jos bolje od mojeg!
__________________
Much Better Down There...
bblueness is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 22:11   #9
Quote:
Fleur Delacour kaže: Pogledaj post
Ako je to nešto što se javlja u trudnoći, a nisi trudna, možda se radi o nekakvom hormonskom disbalansu.

Samo nagađam.
Vjerovatno je to! Ne znam, kazu da je trudnoca zdrava, da "stvari" opet stavi na mijesto pa bumo vidjeli...
__________________
Much Better Down There...
bblueness is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 14:25   #10
je, je, samo se ti smij

a to je mix gena. mama ima plavu ravnu, stari kovrčavu crnu, a kao što se i inače oko ničeg ne mogu dogovoriti, tako ni oko podjele gena
a zašto se to aktivira tad ili sad, ne znam mogu samo reć da nemam to cijelo vrijeme..može bit utjecaj stresa, tko zna.
trudna isto nisam, božesačuvaj

u svakom slučaju ne vjerujem da je ovo zdravstveni problem
Myriad is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 14:55   #11
Ni ja ne vjerujem da je zdravstveni problem, ali je jaaaakoo zanimljivo!
Izveštavajte nas što vam zanimljivo radi kosa!
zdenka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 21:01   #12
meni tu nema ništa čudna,moja kosa je oduvijek polu crna i kovrčava ono
isčupam dlaku bude crna crncata i kovrčava,dobro te su u manjini
a ostale su smeđe i skroz ravne i jedno mi je oko drugačije od drugog
ali mislim da to nema veze
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 00:56   #13
Ja imam ravnu kosu, oduvijek. Jake vlasi, gusta, reagira na vlagu. Mrvu se uvija na vrhovima, ali svejedno - ravna kosa. Pred cirka 4 godine je ta ista kosa odlucila biti kovrcava. Bas bas kovrcava. Fenomen. A onda je pred cirka 2 godine fenomenalno odlucila opet biti ravna.
Nikom nije jasno, a meni najmanje
A da stvar bude jos gluplja, kosa je bila kovrcala taman u vrijeme kad sam petljala s tipom koji je volio kovrcavu kosu - podsvijest? Ne vjerujem bas u to, ali prepreludo.
Btw znam jednu curu kojoj se kosa nakovrcala od stresa pod kojim je bila dok je ucila za pravosudni ispit.
Jos jednom, preludo. Jer ne kuzim - kako kosa odluci bit kovrcava?
charlotte is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 12:34   #14
Nauči živjeti s time... Neki od nas ne znaju što je to ravna kosa
hope_010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 15:19   #15
I ja to imam
Ravna kosa, svijetlo smeđa i isto povremeno naiđem na takve vlasi, debela crna i kovrčava. Ko sa neke živine
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 02:04   #16
Ovo se i meni znalo dešavati. Imam ravnu smeđu kosu ali su mi znale oko razdjeljka (koji je uglavnom na sredini) izrasti kovrčave crne vlasi koje su bile deblje od ostalih i nekako hrapave. To je bilo u srednjoj školi znači ima od toga dobrih 10 godina. Dugi niz godina ih nema više.
Tamo neka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 04:12   #17
Ja imam kovrcavu kosu i prilicno suhu, a sestra potpuno ravnu i izrazito masnu. Medutim, kada je ona imala 17-18 godina odjednom joj je kosa postala potpuno ista kao moja, kovrcava i suha. Ta njena radost je trajala 4 godine i sada opet ima masnu ravnu kosu. U jednom periodu kada sam bila pod jakim stresom kosa mi se prilicno izravnala, ne potpuno, ali je nekako bila bezivotna (malo teze za opisati). Nakon sto je "kriza" prosla opet mi se vratila "moja stara kosa".
Kikica1111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.