Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2010., 21:07   #1
Spavanje i utrnuće ruku

Često kad se probudim shvatim da su mi jedna ili dvije ruke utrnule u većoj ili manjoj mjeri.Nekad mi ruka ili prsti tako utrnu da je neko vrijeme ne mogu micati ili vrlo malo.Spavam na mjestu dosta dugačkom ali užem.Volim zaspati tako da stavim glavu na ruku ili ruku ispod jastuka,također kad zaspim na stomaku sa ispruženim rukama prema dole zna mi se to desiti.Imate li i vi takav problem,kako se disciplinovati u spavanju i natjerati na pravilne položaje?
Pivko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 22:01   #2
Meni se to događa. Gle, naprosto moraš spavati na širem krevetu. Ja zaspim na kauču u dnevnom boravku a isto imam običaj ruke stavljati pod glavu i pod tijelo i onda se ujutro pitam kako pomaknuti ruku i jesam li postala oduzeta preko noći.
Ako možeš, legni na leđa i ruke van preko pokrivača. Ja nažalost ne mogu na leđima uopće zaspati, uglavnom sam na trbuhu i stslno mi se to događa, ali puno rjeđe kad zapem na krevetu, ne na kauču.
femmelatin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 22:48   #3
meni se isto zna dogoditi (ruka ispod jastuka)...jednom sam se na smrt prestrašila kad mi je ta utrnuta ruka "pala" preko lica a ja sam je odgurivala jer kako nisam imala osjećaja u toj ruci nisam znala da je moja (a spavala sama u sobi)!
jewelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 18:28   #4
Rjesenje je jednostavno, promjeniti polozaj spavanja
Jest da je na pocetku tesko ali covjek se navikne
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 19:45   #5
Događa mi se često.
Jednom sam se baš usrala. Trebalo mi je 2 minute da mi ruka dođe potpuno u normalu.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 19:51   #6
Neće vam od toga biti ništa...
Termination is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 20:15   #7
A ima i jedna situacija s nogom. Ali to nije bilo u snu, nego sjedeći u nekom čudnom položaju.
Sjedim ja tako, idem se dignuti i padnem! I gledam šta je, a noga ne reagira. Krenem ja opet, kad opet padnem! Tek sam onda skužila da uopće ne osjećam nogu.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 21:12   #8
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
A ima i jedna situacija s nogom. Ali to nije bilo u snu, nego sjedeći u nekom čudnom položaju.
Sjedim ja tako, idem se dignuti i padnem! I gledam šta je, a noga ne reagira. Krenem ja opet, kad opet padnem! Tek sam onda skužila da uopće ne osjećam nogu.
pa ti si u gorem stanju od mene...sad mi je lakše!
Pivko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.