Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2008., 00:58   #1
Kako prepoznati muškarca koji želi samo iskoristiti, i koje su razlike?

Zanima me kako prepoznati muskarca koji zeli od vas samo spavat.... Oni su uglavnom u pocetku veoma slatkorjecivi...
Takodjer me zanima kako bas muskarci tako odaberu curu koja ih privlaci da je iskoriste? Mislim na one ''veze'',kombinacije... Sigurno zato jer ih ta djevojka privlaci fizicki vise od neke druge? I da li svaki momak kada se u zaljubi u curu pozeli da spava sa njom?
naime,ja sam bila u ovakvim situacijama,pa me interesuje.

sta mislite?
Sara89 is offline  
Old 16.12.2008., 01:05   #2
Vidi se nadaleko.
Takvi muski cete odma zasuti sa slatkim rijecima i dati ce ti prijedlog da te vode kod mene ili kod tebe.
Na zeni je da takve odma prepozna i iskoristi onako kako joj odgovara.
Ako vam je do sexa, neka se malo pomuci, pa onda vidite.
Ako vam nije do sexa, nekase malo pece, ili ako je primitivan, odma ga skartirati.
__________________
Sve one tajne o kojima prava dama ne govori , naci cete na mom blogu.
http://madamvalentina.blog.hr/ Uzivajte svaku sekundu svog zivota.
MadamValentina is offline  
Old 16.12.2008., 01:06   #3
Quote:
Sara89 kaže: Pogledaj post
Zanima me kako prepoznati muskarca koji zeli od vas samo spavat.... Oni su uglavnom u pocetku veoma slatkorjecivi...
Takodjer me zanima kako bas muskarci tako odaberu curu koja ih privlaci da je iskoriste? Mislim na one ''veze'',kombinacije... Sigurno zato jer ih ta djevojka privlaci fizicki vise od neke druge? I da li svaki momak kada se u zaljubi u curu pozeli da spava sa njom?
naime,ja sam bila u ovakvim situacijama,pa me interesuje.

sta mislite?
Većina muškaraca je istih,te bi sve napravilo za sex, tako da to nema nekog posebnog recepta..jedni se odluče za duži put,a drugi opet za krači. Budi malo pažljivija, te se više puta dobij na kavi. Ili postavi kakva indirektna pitanja.
cr-ni is offline  
Old 16.12.2008., 01:18   #4
Quote:
Sara89 kaže: Pogledaj post
Zanima me kako prepoznati muskarca koji zeli od vas samo spavat....
misliš koji te želi samo jebat? jer ovo je nemoguća rečenična konstrukcija

kako prepoznat... lol, da muškarac pita ''zanima me kako prepoznati ženu koja bi se samo tila jebat sa mnom'', e to bi bila prava tema
versilov is offline  
Old 16.12.2008., 01:20   #5
Quote:
Sara89 kaže: Pogledaj post
Zanima me kako prepoznati muskarca koji zeli od vas samo spavat.... Oni su uglavnom u pocetku veoma slatkorjecivi...
Takodjer me zanima kako bas muskarci tako odaberu curu koja ih privlaci da je iskoriste? Mislim na one ''veze'',kombinacije... Sigurno zato jer ih ta djevojka privlaci fizicki vise od neke druge? I da li svaki momak kada se u zaljubi u curu pozeli da spava sa njom?
naime,ja sam bila u ovakvim situacijama,pa me interesuje.

sta mislite?
imas isti problem kao ja samo sto mene zene iskoriste, potrose me i bace kao zadnju krpu. I sto su starije to su sve gore i gore.
lovator is offline  
Old 16.12.2008., 01:27   #6
a cuj u principu stvari su iste i kod zena i kod muskih, razlika je samo u tome da muskarci vise ulijecu zenama pa se onda one brane a oni napadaju.. ja od svake zelim seks sto prije, bez obzira sto napadam, ali isto tako nemam namjeru jeftino prodati svoju kozu nekoj fufici, osim ako nije neka totalno luda situacija... mojim frendovima se ne da toliko puno okolisati pa imaju vise pokusaja ali i poraza.. na kraju svi dobiju sto su zasluzili...
mr_sun is offline  
Old 16.12.2008., 01:49   #7
ja bih rekao ono što si i sama rekla- slatkorječivi su... a pokušaj mu ne dat npr 2 tjedna, ako želi samo crticu pobjeći će, a ako želi bit s tobom neće bit problem tih 2 tjedna ili koliko već... rekao bih što je partner(ica) "savršenija", to je lukavija i veće su šanse da nas iskoristi.
rocket86 is offline  
Old 16.12.2008., 01:58   #8
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
ja bih rekao ono što si i sama rekla- slatkorječivi su... a pokušaj mu ne dat npr 2 tjedna, ako želi samo crticu pobjeći će, a ako želi bit s tobom neće bit problem tih 2 tjedna ili koliko već... rekao bih što je partner(ica) "savršenija", to je lukavija i veće su šanse da nas iskoristi.
ma nema nijedne da ne voli slatkorjecivost, to sam ja kasno skuzio... nije da im lazem, ionako govorim sto mislim, samo ne valja pretjerivati... pravi muskarac ce ostati tu zbog tebe, moras ih malo testirati, istina...
mr_sun is offline  
Old 16.12.2008., 01:58   #9
..pravi jebac ce cekat dva tjedna..i dva mjeseca ako treba..pojebat ce i adio baby...
__________________
...volim m i a....
coff is offline  
Old 16.12.2008., 01:59   #10
Quote:
coff kaže: Pogledaj post
..pravi jebac ce cekat dva tjedna..i dva mjeseca ako treba..pojebat ce i adio baby...
takvih nema puno
mr_sun is offline  
Old 16.12.2008., 02:02   #11
pise im na celu.. a mozda imaju i vizitku..
OnlyMe5 is offline  
Old 16.12.2008., 02:04   #12
..naravno da nema..i sreca je po zene da je tako..al ako nalete na nekog takvog posledice su dugorocnije...a ove obicne nije tesko prepoznati..pojebes se sa njim i eto ti odgovora...sigurica...a onda na topic,kako od fuck frenda napraviti decka?....
__________________
...volim m i a....
coff is offline  
Old 16.12.2008., 10:32   #13
Kako se ponaša? Ko moj bivši.
Imam averziju prema svakom tko je imalo dobar prema meni iz čistog mira ako je inače ravnodušan, ili ako me diže u nebesa bez konkretnog razloga.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...

Zadnje uređivanje Madamoiselle : 16.12.2008. at 11:41.
Madamoiselle is offline  
Old 16.12.2008., 11:47   #14
Quote:
OnlyMe5 kaže: Pogledaj post
pise im na celu.. a mozda imaju i vizitku..
Na kojoj je parafraza one čuvene mesarske: "Jebem po kućama!"
Blueray is offline  
Old 16.12.2008., 12:12   #15
Ja još nisam upznala dečka koji samnom nije odmah htio sex.
I to me svi još drito u glavu udarili tim pitanjem: "Ej mala, a šta ti kažeš da ti i ja ono malo budemo, hm, intimni prijatelji?"

Znanstveno dokazano da svaki muški želi seks kad vidi žensku osobu.

Antene im narastu kao gljive poslije kiše.
__________________
...sve u životu se dešava sa razlogom...
mala_do_jaja is offline  
Old 16.12.2008., 13:02   #16
DA ALI MENE KONKRETNO ZANIMA NJIHOV STAV I MISLJENJE PREMA TAKVIM CURAMA??????
Sara89 is offline  
Received Warning
Old 16.12.2008., 13:05   #17
Quote:
Sara89 kaže: Pogledaj post
Zanima me kako prepoznati muskarca koji zeli od vas samo spavat.... Oni su uglavnom u pocetku veoma slatkorjecivi...
Takodjer me zanima kako bas muskarci tako odaberu curu koja ih privlaci da je iskoriste? Mislim na one ''veze'',kombinacije... Sigurno zato jer ih ta djevojka privlaci fizicki vise od neke druge? I da li svaki momak kada se u zaljubi u curu pozeli da spava sa njom?
naime,ja sam bila u ovakvim situacijama,pa me interesuje.

sta mislite?

znači slatkoriječivost, ekipa koja ti uleti sa đes mala imaš dobru sisu,ti su sigurno dobri u duši,i te triba vodat doma!taj će ti pisat pisme neće te jebavat.
__________________
one year older,one year bolder
FanFar is offline  
Old 16.12.2008., 13:06   #18
možda tu i tamo će ti odvalit flisku.al pisat će pisme.
__________________
one year older,one year bolder
FanFar is offline  
Old 16.12.2008., 13:11   #19
Quote:
Sara89 kaže: Pogledaj post
DA ALI MENE KONKRETNO ZANIMA NJIHOV STAV I MISLJENJE PREMA TAKVIM CURAMA??????

stavi se na njihovo mjesto.. kakav stav bi ti imala i kakvo misljenje o deckima da na njih gledas ko na objekt.. znaci da te ne zanima ljubav nego cisto zadovoljavanje potreba..

da li bi uopce imala kakvo misljenje o njima? (posto ti ne treba, niti zelis upoznati tu osobu)
OnlyMe5 is offline  
Old 16.12.2008., 13:21   #20
U 21. vijeku, kad muskarci i zene, ne samo da su ravnopravni, nego su i isti (pitaj feministkinje) ne postoji na taj nacin iskoristavanje od strane muskaraca jer se za zenu ne moze reci da daje, nego isto zeli sto i muskarac
miskelin is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger