Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2008., 22:57   #1
The Mentalist / Mentalist (2008-2015) vol.1

Čudno mi je da ova nova serija još nema svoj thread ni nekog posebnog komentara pa sam odlučio to promijeniti.

Simon Baker mi je fantastičan u ulozi Patrick Jayne-a bivšeg fake vidovnjaka koji pomaže FBI-ju. Moglo bi se reći da je neka light verzija House-a.
Stvarno se vidi da uživa u ulozi koja kao da je skrojena za njega.
Prilično dobra kombinacija humora, drame.
Ove do sada dvije prikazane epizode djeluju prilično obećavajuće tako da mislim da serija ima stvarno potencijala.

Robin Tunney kao lead agent mi malo ide na keks, al šta ćeš. Ne možeš imat i ovce i novce.
Nathan Fillion is offline  
Old 06.10.2008., 12:08   #2
Ja gledam i mogu reć da sam ugodno iznenađen. "The Guardiana" nisam mogao smisliti, bila mi je tlakovita serija, al ovo je odlično. Simon Baker roka kao Patrick Jayne

Lik od Robin mora bit takav, da imamo neku suprotnost Patriku koja okreće očima na sve što on kaže LOL.

Super mi je šta se nastavlja Red John misterija.
Jay Bluebell is offline  
Old 17.12.2008., 21:38   #3
ne gleda baš puno ljudi ovu seriju, meni je baš super, preporuka....
zanimljiva je, ima humora dosta i super su pogodili glavnog glumca, istina da podsjeća na house-a humorom i zajebancijom
ona epka s pokerom mi je savršena, kako je lika sjebo na kraju to je nešto preeedobro
staljin is offline  
Old 17.12.2008., 22:48   #4
Meni je to cisti ripoff Psycha i svih ostalih serija s malo uvrnutim glavnim likovima, a da ne govorim da su svi slucajevi i problemi kopi pejst tipa.
Al oke kad nema niceg drugog dobra je i ta serija.
Velorien is offline  
Old 14.02.2009., 02:24   #5
Mentalist (The Mentalist)

Nova hit serija RTL Televizije predstavlja nam Patricka Janea (Simon Baker), istražitelja koji u rješavanju zločina koristi visoko razvijene vještine primjećivanja, zaključivanja i umne manipulacije kako bi pomogao CBI-u, Istražnom uredu Kalifornije, instituciji koja pomaže lokalnim, državnim i federalnim agencijama u rješavanju složenih kriminalističkih istraga.

Nova američka kriminalistička serija o sofisticiranom umu koji bez naprednih znanstvenih metoda rješava najsloženije zločine zanimljivo liči na modernu verziju Sherlocka Holmesa te je veliko osvježenje u bujici kriminalističkih serija čija je istraga temeljena na razvijenim forenzičkim metodama. “Mentalist” se vraća klasičnoj detektivskoj istrazi koju usmjerava predosjećaj, a svaki novi slučaj riješen je kompleksno i uvijek uvjerljivo. Američka premijera pilota u rujnu 2008. postigla je rekordnu gledanost od 23 milijuna ljudi, a u siječnju 2009. serija je primila nagradu američke publike za najbolju televizijsku dramsku seriju.

http://www.mojtv.info/mentalist-the-mentalist/
TeVe Portal is offline  
Old 14.02.2009., 14:21   #6
Ja stvarno ne znam što ljudi vide u tom Mentalistu, ajd da nije ripoff hrpe serija još bi nešto i rekao.
Ali da to ima više gledatelja od npr. Pushing Daisies, ja to ne razumijem

A da ne govorim da bi tog Janea rado zatuko čim bi ga vidio, ima takav neki stav (uvijek, ne samo u ovoj seriji)
kao da je zaslužio batine.
Velorien is offline  
Old 24.02.2009., 13:01   #7
Quote:
staljin kaže: Pogledaj post
ne gleda baš puno ljudi ovu seriju, meni je baš super, preporuka....
zanimljiva je, ima humora dosta i super su pogodili glavnog glumca, istina da podsjeća na house-a humorom i zajebancijom
ona epka s pokerom mi je savršena, kako je lika sjebo na kraju to je nešto preeedobro
Ovu seriju itekako gledaju ameri, pilot-epku je pogledalo 16 milijuna ljudi što je odličan rezultat, za primjer Lost peta sezona ima gledanost od 11 milijuna gledatelja tjedno, Heroes oko 8-9 milijuna, dok CSI nastavci i House imaju oko 19-20. U zadnjih nekoliko epizoda Mentalist se probližio brojci od 20 milijuna.
Evo, u srijedu kreće na RTL-u.

http://tvbythenumbers.com/category/r...v-show-ratings
Hugh Jass is offline  
Old 25.02.2009., 16:36   #8
koju srijedu?

zanima me.

nemam niš protiv simona

a i tema i tak...
__________________
...trembling electric.
Supersticky
klinkovichka is offline  
Old 01.03.2009., 20:55   #9
koliko epizoda ima? Ja sam skinula tj. nasla samo 15.pa neznam jeli to sve ili ima jos
nana_du is offline  
Old 01.03.2009., 22:09   #10
To još traje, nije gotova ni prva sezona a RTL već kupuje.
Velorien is offline  
Old 01.03.2009., 23:02   #11
Od iduceg tjedna na rtlu! nije ni cudo sto su ih otkupili...serija je imala nedavno 20 mill. gledatelja!
Halloween is offline  
Old 02.03.2009., 19:14   #12
Nešto tu smrdi jer ne znam zašto ta serija ima 20 milijuna gledatelja, nije tak dobra sigurno.
Velorien is offline  
Old 02.03.2009., 20:03   #13
Evo ti zadnje epizode :

18,226
19,699
14,438
15,226
18,069
Halloween is offline  
Old 02.03.2009., 20:23   #14
Pa nije da ne vjerujem, ali puno, puno bolje serije imaju manje gledatelja. Jel ovi koriste neku drugu metodu za mjerenje ili nekako varaju ne znam, samo znam da kopija kopije sedmog sina kopije ne zaslužuje toliko gledatelja dok jedni Pushing Daisies muku muče s 6-7 milijuna gledatelja.
Velorien is offline  
Old 02.03.2009., 20:48   #15
Ameri vole kriminalističke serije.. Svi CSI-jevi, Law & Orders, Mentalist, NCIS itd.. sve imaju ogromnu gledanost iako su skoro svi isti....

PD , maštovita i nadasve originalna serija je imala jedva 5 milijuna...
Jay Bluebell is offline  
Old 02.03.2009., 20:56   #16
ha? ja mislim ovo iduci tjedan, kad sam vidim prekusutra!
Halloween is offline  
Old 02.03.2009., 21:33   #17
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ameri vole kriminalističke serije.. Svi CSI-jevi, Law & Orders, Mentalist, NCIS itd.. sve imaju ogromnu gledanost iako su skoro svi isti....

PD , maštovita i nadasve originalna serija je imala jedva 5 milijuna...
da, nevjerojatno je što je kod njih najgledanije, ali opet, što je kod nas je još gore.

i oni vole neserijalizirane serije (kojeg li paradoksa) uz koje se ne moraju vezati i o njima puno razmišljati. šteta je jer mnoge dobre serije zbog toga brzo otpadnu ili se uopće niti ne krene s njima.
__________________
...trembling electric.
Supersticky
klinkovichka is offline  
Old 23.09.2009., 13:16   #18
evo počela druga sezona...hvala kanađanima
innuit is offline  
Old 15.10.2009., 00:07   #19
Ova zadnja epizoda je bila više Theresa-centric Al sumnjiv mi je bio psihijatar pri kraju kad do 30-e minute nisu imali nikakve značajne tragove. Dobra epizoda u svakom slučaju.
Jay Bluebell is offline  
Old 29.10.2009., 13:20   #20
Question: Can you please find out what the deal is with the episode 9 of The Mentalist? The plotline hasn’t been released, but I hear something big goes down at CBI. —Liz
Ausiello: Here’s what I know: It’s a big Red John episode and someone dies.

Uhu. Najs. Da se bar riješe Van Peltove. Djeluje mi tako mutava
Jay Bluebell is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.