Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Planinarenje

Planinarenje Po šumama i gorama

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2009., 19:17   #1
Gdje ste bili ovaj vikend?

Pošto ima tema "kuda idete" stavio sam temu gdje ste bili?

Bio do puntijarke, odlični kolači.
Jedna žena ne kuži zašto ne može odmah dobiti štrudle od sira.

Ispred doma grupa Herbalife-ovaca, grah s kobasicom, pohana piletina i čarobne pilule.

Dan je bio predivan
__________________
"Snovi se ostvaruju. Da nije tako, priroda nas ne bi poticala da ih imamo" - John Updike
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 13:24   #2
Sljeme, na provjeri što su mi učinile godine neskijanja. Tijelo se sjeća, što je dobro jer sam mozak ostavio u Zagrebu prošle noći. Gore je bilo sunce, bio je divan dan za umiranje pa me nije bilo jako strah, vidjele su se Alpe i ostali otoci iz mora oblaka. Gulaš u Medveščaku je nenadjebiv.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 15:29   #3
bio jučer na učki.
trebali smo na risnjak, ali bilo mi teško dić se u 6 i pol pa sam odusto od toga i otišo odradit prvu šetnju u svojim novim gojzama na učku.
i naravno da sam naletio na nasera i pajota. još dvojicu frendova koji spadaju pod učkarski inventar.

krenuo sam po vedrom, toplom (15 stupanja) i suhom, prvi led se pojavio na iznad 500 m/nm, a snijeg je zabijelio iznad 650.
evo par fotki (sorry, fotkano je mobitelom):














pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 14:36   #4

Volim Babin grob ...al nisam nikad bio po snijegu gore...krajnje mi je vrijeme
Uf....kako stić na par strana odjednom
alfred stokes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 18:30   #5
Quote:
alfred stokes kaže: Pogledaj post

Volim Babin grob ...al nisam nikad bio po snijegu gore...krajnje mi je vrijeme
nikad čula za babin grob.
gdje je to?
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 20:12   #6
kad iz male učke kreneš po putu prema lovranu/medveji. recimo nakon 10 minuta.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 22:21   #7
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
kad iz male učke kreneš po putu prema lovranu/medveji. recimo nakon 10 minuta.
ok, hvala.
nisam nikada išla iz lovrana na učku, pa mi je lokacija nepoznata.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 00:41   #8
C71, ako ce ti pomoci, evo ovdje slicica track loga i opis... http://gogh.blog.hr/2007/04/16224068...-01042007.html
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 09:55   #9
Evo, jučer u ponoć se vratih sa Žumberka. Išli smo od Sošica do Vodica - Pliješ - Ječmište.
Malo smo kasno krenuli tako da samo na Ječmište došli oko pola 6, i po mraku se vraćali nazad. Taman se razvedrilo tako da je nebo bilo prefenomenalno
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 10:00   #10
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Evo, jučer u ponoć se vratih sa Žumberka. Išli smo od Sošica do Vodica - Pliješ - Ječmište.
Malo smo kasno krenuli tako da samo na Ječmište došli oko pola 6, i po mraku se vraćali nazad. Taman se razvedrilo tako da je nebo bilo prefenomenalno
Koliko ima snijega
nicola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 10:02   #11
Na vršnom dijelu ima pola metra + čak i više na zapusima. Dakle od pliješa do ječmišta. Ali bilo nas je troje, tako da samo dobrano utabali put.
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 10:12   #12
To je posel, pa još u petak
nicola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 10:13   #13
Je. Hodali smo 8 sati
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 17:36   #14
evo bijah. Pošto su lipaši krenuli tek u pol devet a ja sam po običaju zaspao i zakasnio otpao mi je grohot al zato sam bio od sesveta do lipe i onda do g. kašine. Isto solidna tura. I kaj me veseli nisam najsporiji planinar pošto sam krenuo debelo iza 8.30 i dostigao i debelo prestigao lipaše. Mislio sam da to nisam u stanju pošto svojom kondicijom i fizionomijom (185 cm 100 kg) više ličim na 80 litarski bojler nego na planinara
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 21:49   #15
Ja maloprije došla s Lipe. Baš smo potrefili dan kad je planinarski pohod, pa je dom bio prepun i bio je krasan dan.
I još nam se u Čučerju pridružio neki cucak i išao s nama skroz do gore; tu smo ga izgubili, da bismo ga ponovo sreli u Čučerju. Kraj auta. Gdje smo se i upoznali.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 22:07   #16
heh, trebali ste doći na lipu u subotu, tada je magla okovala cijelo zagorje i zagreb... sa piramide je pogled bio kao na panonsko more
Uglavnom, mi smo došli u subotu i prespavali gore, pa se danas vratili nazad. Sve preko Planine donje.
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 22:14   #17
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ja maloprije došla s Lipe. Baš smo potrefili dan kad je planinarski pohod, pa je dom bio prepun i bio je krasan dan.
I još nam se u Čučerju pridružio neki cucak i išao s nama skroz do gore; tu smo ga izgubili, da bismo ga ponovo sreli u Čučerju. Kraj auta. Gdje smo se i upoznali.
prepun? Pa bilo je pedesetak planinara. Grupica 5-10 ljudi skroz napred, to su valjda ovi nabrijani al i pored njih sam prošel pred samom lipom ko brabus pored fićeka , onda neki iza njih jedno km-dva koji su zaobišli odmorište kod peje tih je bilo 10-ak pa onda tridesetak uglavnom starčeka koji su riknuli već na velikom vrhu a na kraju moja susjeda koja je vodič u Lipi i njena ekipica koji su bili zadnji Oni su ko i ovi penzići bili u krastavcu već poslije viksi na velikom vrhu Ukupno pedesetak ljudi To mi i nije neka gužva. A kad smo kod oštrog tempa planinarskih društava i njihovih vodiča o tome rađe ne bi. Vidio sam da nisu tak opaki kak sam se bojal
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 22:18   #18
"Prepun" znači da su svi stolovi bili krcati i da se jedva moglo proći i da je hrpa ljudi stajala vani i da smo čekali pola sata da se stol oslobodi ako to nije prepuno, ne znam što je
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 20:57   #19
prepun je kad se tuku za stol
Ja sam brzo zbrisal dole, nije mi se dalo zadržavat se. Krenuo prema lazu al mi se nije dalo dalje na grohot
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 13:26   #20
ned: po Bikcevicevoj uz teske muke gore (sklizalo se za poludit), klopa u Puntijarki pa na Sljeme. dole smo mislili s busom, al na kraju se ipak spustili (odsklizali) po Leusteku, bas je dobro bilo
Leda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.