Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Planinarenje

Planinarenje Po šumama i gorama

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2011., 13:43   #81
Quote:
nicola kaže: Pogledaj post
Čitaš li što pišemo ili briješ samo po svom i onda mi usput održiš predavanje o gojzericama istovremeno tvrdeći kako "Sloga" ima ozbiljnu cipelu za planinarenje
Da citam. Rekao sam da ako bi birao samo izmedju Zlatne Niti i Sloge uzeo bih radje Slogu. Ali ako imam sve opcije otvorene ne bih uzeo niti Zlatnu Nit niti Slogu.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 18:32   #82
Ajd, dobro iako mislim da se baš i ne razumijemo no nema veze
nicola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 09:36   #83
Quote:
nicola kaže: Pogledaj post
Ajd, dobro iako mislim da se baš i ne razumijemo no nema veze
Kaj se nemamo razumjeti? Mislim ajde pogledaj gojzerice tipa La Sportiva, Meindl ili od geografski blize Planika i pogledaj Zlatnu Nit. Kaj ne vidis razliku? Da razlike nema onda naravno bilo bi zgodno podrzati domaceg proizvodjaca. A razlike ima koliko hoces. Ne znam gdje ti planinaris ali Zlatna Nit ne zadovoljava planinara. Ona zadovoljava izletnika (Sljeme, Samobor, Zumberak tu i tamo).
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 23:10   #84
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Kaj se nemamo razumjeti? Mislim ajde pogledaj gojzerice tipa La Sportiva, Meindl ili od geografski blize Planika i pogledaj Zlatnu Nit. Kaj ne vidis razliku? Da razlike nema onda naravno bilo bi zgodno podrzati domaceg proizvodjaca. A razlike ima koliko hoces. Ne znam gdje ti planinaris ali Zlatna Nit ne zadovoljava planinara. Ona zadovoljava izletnika (Sljeme, Samobor, Zumberak tu i tamo).
Ne vjerujem da smo baš zanimljivi ikome na ovom forumu pa ajde da ovo privedemo kraju, razumjeli se mi ili ne iako ja i dalje mislim da nismo na istoj valnoj duljini, ne sjećam se da sam igdje spomenuo kako je dotična cipela/gojzerica prikladna za planinarenje nego sam se složio s TomomC kako je pohvalno da se netko bavi i time kod nas, dok sam njegovu opasku kako bi eventualno iz tog modela u nekoj budućoj fazi mogla tek nastati pristojna gojzerica komentirao koliko bi takva ideja uopće bila isplativa kod nas, dakle, uočio sam razliku da sad ne duljim sve to je već napisano kao i Tvoji komentari za koje ne vidim kako se uklapaju u gore rečeno, usput, čuo sam se s proizvođačem, vidio sam neke modele, znam cijene, pa znam i o čemu govorim, znam ponešto i o cipelama jel sam jedno vrijeme bio u i oko takva posla, na kraju, neću Ti reći kuda planinarim, nego da uživam u tome zadnjih 30-tak godina što i Tebi najiskrenije želim, čujemo se
nicola is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 20:13   #85
Ima netko iskustva s Jack Wolfskin jaketom?
__________________
" ...ima sretnih gradova, a i onih drugih. uglavnom, onih drugih... "
plavetnilo100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 02:06   #86
Viša klasa. Tribala bi bit dobra..e sad, ima puno vrsta jaketa..kakva? Za što bi ti tribala?
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 12:23   #87
Za jedno/višednevne planinarske izlete... po kiši, snijegu, vjetru... da je kvalitetna i dobro štiti... Ova koju sam vidila je dupla, iznutra ima flis koji se može odvojit...
__________________
" ...ima sretnih gradova, a i onih drugih. uglavnom, onih drugih... "
plavetnilo100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 23:17   #88
Takva Jack Wolfskin jaketa ne virujem da je ispod 1500 kuna i na sniženju..na njoj stoji kakve sve zaštite ima. Nađi je i linkaj pa će kogod lakše savjetovat.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 12:27   #89
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Takva Jack Wolfskin jaketa ne virujem da je ispod 1500 kuna i na sniženju..na njoj stoji kakve sve zaštite ima. Nađi je i linkaj pa će kogod lakše savjetovat.
Posli cu pogledat link . Ova na koju ciljam je kostala oko 2500 kn, trenutno je na snizenju.
__________________
" ...ima sretnih gradova, a i onih drugih. uglavnom, onih drugih... "
plavetnilo100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 17:27   #90
Mogu ja pitati gdje je i zašto nestao moj odgovor na pitanje o Jack Wolfskin opremi?
Slym is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 18:23   #91
Quote:
Slym kaže: Pogledaj post
Mogu ja pitati gdje je i zašto nestao moj odgovor na pitanje o Jack Wolfskin opremi?
Mogu te zamolit da opet napises? Pliz.
__________________
" ...ima sretnih gradova, a i onih drugih. uglavnom, onih drugih... "
plavetnilo100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 00:40   #92
Quote:
Slym kaže: Pogledaj post
Mogu ja pitati gdje je i zašto nestao moj odgovor na pitanje o Jack Wolfskin opremi?
Ama baš nigdje nije ga nikad ni bilo, pogle:



I da je izbrisan, meni bi kao moderatoru bio vidljiv u ovom prikazu, a nije.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 16:03   #93
Sto jest jest.. al Mammut je best!

Stvarno sto sam vidio i probao to je nevjerovatno ali je i cijena masna ...
North Face je malo jeftinija varijanta isto tako se dobra pokazala...
Iako ni jedna druga marka nema ni priblizno funkcionalnost kao sto su stvari od Mammuta
__________________
Vlasic | Vlašić
Vlasic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 17:17   #94
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ama baš nigdje nije ga nikad ni bilo, pogle:

I da je izbrisan, meni bi kao moderatoru bio vidljiv u ovom prikazu, a nije.
Hm, ne znam doista što se onda dogodilo, meni se prikazao uredno post kad sam ga napisao. Vrag će ga znati. Bio je uglavnom malo poduži tekstić.
Slym is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 16:38   #95
ovo mi je već 3 -i isti post...

https://www.forum.hr/showthread.php?p...6#post32564456 ajde ako netko nešto zna, organiziram neke prijatelje, pa mi je svaka pomoć dobrodošla...
Hvala!
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 15:52   #96
Bas sam i ja htio pitati za Jack Wolfskin. U zadnje vrijeme sam poceo primjecivati tu marku i doso do zakljucka da najmanje 5% ljudi u sbahnu nosi JW jaknu ili ruksak. Od djece do odraslih. Otiso jedan dan i do njihovog ducana vidjet kaj ima i jakne mi se cine stvarno dobre. Zanima me recimo ako netko zna kakva je razlika u matrijalima tipa JW texapore i gore-texa? Jel ima netko iskustva s Merrell tenisicama? Naiso sam na snizenje i imaju par gore-tex modela. Htio bi neke niske tenisice za vikend izlete u prirodu a da bas ne promoci za vrijeme jutarnje rose.
dotore is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 16:06   #97
Quote:
Vlasic kaže: Pogledaj post
Sto jest jest.. al Mammut je best!

Stvarno sto sam vidio i probao to je nevjerovatno ali je i cijena masna ...
North Face je malo jeftinija varijanta isto tako se dobra pokazala...
Iako ni jedna druga marka nema ni priblizno funkcionalnost kao sto su stvari od Mammuta
Moram se složit s ovim. U napadu ludila sam si priskrbila ovo http://www.mammut.ch/en/productDetai...ull+Women.html

i to je nešto nabolje što sam ikad imala od opreme. Jako se brzo suši, toplinu drži dugo za majicu te tankoće, po zimi je super ispod flisa i jakne, a u prijelaznim razdobljima dobra je i sama. Je, koštala je majica nekih 500 kuna, al toliko sam je iznosila uzduž i popreko, na izlete, na jogging, pa nije ni ovako loša, da se totalno isplatila.

Da imam para, svaštanešto od mamuta bi si kupila.
Isak Pasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 21:22   #98
Quote:
dotore kaže: Pogledaj post
Bas sam i ja htio pitati za Jack Wolfskin. U zadnje vrijeme sam poceo primjecivati tu marku i doso do zakljucka da najmanje 5% ljudi u sbahnu nosi JW jaknu ili ruksak.
Zapela sam za njihove ruksake, prije ih nisam baš viđala po trgovinama, sad ima par modela i čine mi se super. Nešto su skuplji, valjda se i isplati
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 11:06   #99
Quote:
casual_firm kaže: Pogledaj post
ovo mi je već 3 -i isti post...

https://www.forum.hr/showthread.php?p...6#post32564456 ajde ako netko nešto zna, organiziram neke prijatelje, pa mi je svaka pomoć dobrodošla...
Hvala!
Ne znam za te, ali imaš izbor kuhala u Igluu u Radničkoj, u Vrhuncu u Vlaškoj, a ima ih i po Intersportu i sličnim dućanima u većim trgovačkim centrima, vidi, usporedi, izaberi.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 00:56   #100
Quote:
dotore kaže: Pogledaj post
Bas sam i ja htio pitati za Jack Wolfskin. U zadnje vrijeme sam poceo primjecivati tu marku i doso do zakljucka da najmanje 5% ljudi u sbahnu nosi JW jaknu ili ruksak..
e, a u zagrebu zgodni dečki.ozbiljno.
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.