Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2012., 17:46   #1141
A kada su vama rekli da je rok za useljenje u G3? Do idućeg ljeta će je valjda izgradit...
Špekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 19:14   #1142
Zna li itko nešto novoga oko Središća? Starta li gradnja u rujnu ili?
#Leo# is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2012., 13:43   #1143
Nove slikice!
http://www.sigmastan.hr/stanje-na-gradilistu.aspx
velika bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2012., 22:05   #1144
G1....nitko se ne oglasava po pitanju zabrane ulaska u stanove do same primopredaje? zar je to uobicajena zabrana?!
anna_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 09:30   #1145
Na žalost, izvođač radova ne pušta nikoga u G1, ispituju instalacije i drugo.
Ja sam želio uzeti točne mjere zbog namještaja (ima primamljivih ljetnih akcija i rasprodaja), da se ne držim nacrta.
Bauer Jack Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 10:46   #1146
Quote:
Bauer Jack Bauer kaže: Pogledaj post
Na žalost, izvođač radova ne pušta nikoga u G1, ispituju instalacije i drugo.
Ja sam želio uzeti točne mjere zbog namještaja (ima primamljivih ljetnih akcija i rasprodaja), da se ne držim nacrta.
...i mene najvise zbog izmjera brine i narudzbe namjestaja jer se ceka i po 3 mjeseca. Sve mi je jasno oko tih zavrsnih radova, ali me zanimalo je li inace to praksa po drugim gradilistima, jer se svi oko mene cude kako ne smijem u stan 10ak dana prije preuzimanja?!....ali sve pet, nek oni samo to dovrse na vrijeme i mi budemo zadovoljni

Zadnje uređivanje anna_m : 13.07.2012. at 10:52.
anna_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 10:04   #1147
Inače to nije praksa, al' se na gradilištu debelo kasni jer rokovi pritišću sa svih strana i razumijem zašto sada ne žele da se itko prešetava po stanovima. Da im toliko ne gori pod petama, lagano bi mi šetkali po stanovima s metrima.

Nek to samo naprave kvalitetno...Iako ću sve provjeriti kad uđem, strah me je da nekaj ne sfušaju...
velika bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 10:07   #1148
Quote:
anna_m kaže: Pogledaj post
nek oni samo to dovrse na vrijeme
Sorry, morala sam se nasmijati....Istina, nek samo dovrše do krajnjeg roka kašnjenja radova...
velika bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 19:27   #1149
Quote:
velika bubica kaže: Pogledaj post
Sorry, morala sam se nasmijati....Istina, nek samo dovrše do krajnjeg roka kašnjenja radova...
Radovi se blize kraju i zgrada G1 izgleda odlicno, danas se skida preostala skela sa prednjeg procelja zgrade, poslovni prostori su zavrseni, uredjuje se okolis kontenjeri su maknuti sa ulaza, postavljaju se rubnjaci za kocku, a najbitnije od svega izgled cijelokupne zgrade po meni je savrsen za razliku od ostalih slicnih gradjevina! uvjerite se sami!
mark_twain is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 21:22   #1150
Quote:
mark_twain kaže: Pogledaj post
Radovi se blize kraju i zgrada G1 izgleda odlicno, danas se skida preostala skela sa prednjeg procelja zgrade, poslovni prostori su zavrseni, uredjuje se okolis kontenjeri su maknuti sa ulaza, postavljaju se rubnjaci za kocku, a najbitnije od svega izgled cijelokupne zgrade po meni je savrsen za razliku od ostalih slicnih gradjevina! uvjerite se sami!
slazem se i veselim skorasnjem useljenju! ........samo mene ipak najvise od svega zanima kakav je stan i kvaliteta. jel tko vidio ista osim knaufa i betona i plocica???

Zadnje uređivanje anna_m : 15.07.2012. at 21:55.
anna_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 22:48   #1151
Quote:
anna_m kaže: Pogledaj post
jel tko vidio ista osim knaufa i betona i plocica
ja, nažalost, ne....samo ovo navedeno...
velika bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 12:29   #1152
Angry

Quote:
#Leo# kaže: Pogledaj post
Zna li itko nešto novoga oko Središća? Starta li gradnja u rujnu ili?
Bojim se da je to nažalost zaboravljena priča.
milemilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 19:52   #1153
Unajmili bi 2-sobni stan, na području Špansko-Malešnica, polunamješten ili namješten, na duže vrijeme, do 200 eura/mj. + režije. Uredni smo platiše, možete provjeriti kod sadašnjih stanodavaca.

Molim ozbiljne ponude na pp.
danna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 21:08   #1154
Dali netko iz G1 ima eventualno fotke kupaone i stana pa da podjeli sa nama kako bi vidjeli i mi iz G2 kako izgledaju pločice i parketi čisto zbog lakšeg odabira.
pilots911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 21:36   #1155
Quote:
pilots911 kaže: Pogledaj post
Dali netko iz G1 ima eventualno fotke kupaone i stana pa da podjeli sa nama kako bi vidjeli i mi iz G2 kako izgledaju pločice i parketi čisto zbog lakšeg odabira.

2 ponude pločica za kupaonu možeš naći u novom Pevecovom katalogu (katalog 10/2012) na 11 stranici: 2. slika u sredini piše Keramičke pločice 1.KLASE LINEA negro/bianco/rosso na sniženju 69,90 kn/m2 zidne i slika ispod toga Keramičke pločice 1.KLASE LINEA negro/rosso 69,90 kn/m2 podne.

Nisam mogla odoliti...
Maslinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 02:31   #1156
Quote:
#Leo# kaže: Pogledaj post
Zna li itko nešto novoga oko Središća? Starta li gradnja u rujnu ili?
o tom je već bilo riječi prije nekolko mjeseci tu na forumu i ostaje za sad kak je bilo najavljeno:

ona papirologija s gradom je riješena.
za rujan-listopad je najavljeno krenut s predugovorima, a sad se bave s ljudima za zagrebačku.

gradnja središća je već prije pomaknuta (kad se vidlo da grad odugovlači) na prvi dio 2013, kolko sam svatila nakon kaj se dovrši čvor: predugovori-banka-izvođač. s obzirom da za izgradnju treba oko 1,5 godine, onda dovršetak valjda krajem 2014

sve ide polako, al ide nekak ... strpljen-spašen valjda bude

Zadnje uređivanje vidal : 17.07.2012. at 02:37.
vidal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 10:11   #1157
G1 i tehnički pregled

Ajde neka netko javi kad i ako sazna kako je prošao tehnički pregled na G1 koji je trebao biti danas.
Kreću li useljelja sljedeći tjedan?
migolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 11:35   #1158
Ako šta saznam, odmah javljam! Danas je Dan D! Sretno nam svima!
velika bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 12:26   #1159
Upravo prošao pored zgrade, gdje su radovi i dalje na veliko u tijeku.
Tehnički pregled također traje jer sam vidio direktora sa muškim i ženskim inspektorom ispred zgrade.
Bauer Jack Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 13:17   #1160
Odabir pločica G2

Bok svima,

Upravo smo bili na izboru pločica i parketa a stan je u G2. Izbor pločica je velik, mislim 7 ili 8 kombinacija, također se bira kako ih lijepiti (ima cijeli katalog za postavljanje).

Nadalje, 2 vrste parketa s time da se onda bira da li visoki sjaj ili mat te način slaganja.

Za kuhinju su ponudili podne i zidne iste, mislim da je 6 vrsta te način slaganja.
Vrata su bijela, po meni je to ok.

U kupaoni se dobije još ormarić, rekli su da će ubrzo urediti ogledni stan pa će staviti sve slike online.

što se tiče useljenja, za G1, kažu da rade sa punim tempom i nadaju se da će primopredaja krenuti za desetak dana. Što se tiče G2 i G3, rekli su da je u planu završiti G2 što prije (12.mjesec, ili 1. mjesec 2013), kako nebi stvarali gužvu paralelno sa G3 koja i dalje u planu stoji 3. mjesec 2013.

pozdrav, i sretno svima u G1, nadam se da će te podijeliti fotke s nama, nakon primopredaje.
micko83 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.