Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2011., 18:16   #381
čitala sam sad malo temu i nije mi jasno... jel se plaća 69 kn x 10, 12 ili 14 mjeseci?
LittleStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 18:45   #382
Quote:
LittleStar kaže: Pogledaj post
čitala sam sad malo temu i nije mi jasno... jel se plaća 69 kn x 10, 12 ili 14 mjeseci?
pa nitko nezna :O zato sam i uzela mjesečnu kartu jer neam milju da dam u kešu.

inače ljudi da se pohvalim ^^ jubilarnog sedmog dana u zagrebu me uhvatila kontrola i to u onom jednom polušugavom tramvaju drndavom. ugl lik je bio u civilu ja sjedila prek puta njega on bio opušten mazi lika ispred kojeg boli zub, glumi pedera nasmijava izjavama kad tup ustade on i pita mene kartu ja nak O.o okee dala sam izraditi kartu i...dali su mi odrezak i pokažem on men onak prvo :| pa kaže nemoj izgubit to i piči dalje, nije ni pogledao u papirić imam feeling da bi uspjelo s običnim komadom papira xD al prilično stresno iskustvo kad dođe kontrola.
__________________
"But I don"t want to go among mad people," Alice remarked."Oh, you can"t help that," said the Cat: "we"re all mad here. I"m mad. You"re mad."
ScarLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 18:50   #383
Quote:
ScarLady kaže: Pogledaj post
pa nitko nezna :O zato sam i uzela mjesečnu kartu jer neam milju da dam u kešu.

inače ljudi da se pohvalim ^^ jubilarnog sedmog dana u zagrebu me uhvatila kontrola i to u onom jednom polušugavom tramvaju drndavom. ugl lik je bio u civilu ja sjedila prek puta njega on bio opušten mazi lika ispred kojeg boli zub, glumi pedera nasmijava izjavama kad tup ustade on i pita mene kartu ja nak O.o okee dala sam izraditi kartu i...dali su mi odrezak i pokažem on men onak prvo :| pa kaže nemoj izgubit to i piči dalje, nije ni pogledao u papirić imam feeling da bi uspjelo s običnim komadom papira xD al prilično stresno iskustvo kad dođe kontrola.
uh :/

meni su rekli da je pola kontrolora lažno...
LittleStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 19:04   #384
ovako, jesam li dobro shvatila? stariji sam student, znači svoj pokaz punim do 31.10, do tad mi vrijedi, i onda ga moram dalje produžit na faksu i opet ga normalno punim svaki mjesec?
u la la is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 00:29   #385
moooolimmmm vaaassss vi kojima su zahtjevi odobreni i koji ste napunili pokaz
gdje je objavljeno to da je rjeseno?

oskar kokoska,trebas potvrdu da se redovno skolujes,preslike osobnih iskaznica svih clanova kucanstva kao i porezne potvrde i potvrde o prebivalistu za sve clanove...i jos popunis neke formulare tamo di predajes
mislim da nisam nista zaboravila
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 14:32   #386
Quote:
dr. know_all kaže: Pogledaj post
je,ne prodaju u vlaku(to im je novo pravilo),morala bih izaći van iz vlaka kupiti kartu, i onda taj vlak ode..hm...
pa čekaj, ako ideš od glavnog do horvata, ili kam već.

stanicu prije horvata ti prestaje vrijediti pokaz...
ti si prije nego što uđeš u vlak na glavnom kolodvoru kupi kartu samo od te stanice prije do horvata, tam na kućicama unutra, ne u vlaku

edit: malo sam pobrkala stanice, uglavnom, htjela sam reći da si na glavnom u kućicama kupiš kartu, pa kad sjedneš u vlak, pokažeš mu pokaz, a ostatak imaš kupljenu kartu
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.

Zadnje uređivanje dejjja : 16.09.2011. at 14:38.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 15:30   #387
pitanje za one studente:
1.koji već imaju pretplatnu karticu (stariji studenti)
2.nisu iz Zagreba
3.koriste samo tramvaj kao prijevozno sredstvo:

Kako se snalazite trenutačno u cijeloj ovoj situaciji: kupujete li pretplatne mjesečne markice po cijeni od 83 kune, namjeravate li ih uopće kupovati do 31.10 te ako vam je bila kontrola u tramvaju kako je prošlo (u slučaju da niste imali valjan pokaz)?
dalm_1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 16:12   #388
Quote:
dalm_1987 kaže: Pogledaj post
Kako se snalazite trenutačno u cijeloj ovoj situaciji: kupujete li pretplatne mjesečne markice po cijeni od 83 kune, namjeravate li ih uopće kupovati do 31.10 te ako vam je bila kontrola u tramvaju kako je prošlo (u slučaju da niste imali valjan pokaz)?
ne namjeravam kupovat
imala sam sreće, bilo ih je par u tramvajima, al nisu ništa provjeravali, samo su se vozikali.
al par kolegica je naletjelo na ove u civilu i počastile ih s 20-ak kuna i bok.
__________________
You'd either be the hero, or a goat. - Baaaaaaa!
Pucko. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 17:05   #389
Ja kupujem svaki mjesec jer provodim pol života po tim tramovima, a u prosjeku jednom tjedno me kontrola zadesi.. Sve u svemu, neprocijenjivo mi je ne brinut i opustit se u vožnjama koje su užasno duge jer gdje god putujem je skoro drugi kraj grada..
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 17:29   #390
uglavnom, za one kategorije studenata koje sam naveo: treba li bi svi s pretplatnom kartom kupovati pretplatni kupon do kraja rujna, odnosno listopada.
Nakon tog vremena nužno je u ZET donijeti ovjeren obrazac kako bi se produljio status putnika – dakle; kako bi se potvrdilo da je putnik i u tekućoj godini student.
dalm_1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 18:18   #391
Da.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 08:13   #392
Do kada se može predati zahtjev za izradu pokaza za studente?
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 16:58   #393
Imam pitanje, naime imam pravo an besplatan pokaz i koristim ga, no rekli su mi da cu do kraja ovog slj. mjeseca morati opet nositi nekakve papire u općinu, i ja i seka...ona je srednja škola. Hm, u opcinu, ali kome..zasto?
__________________
Dance the night....sing the day..love...oh love...yes you can love, and remember to smile
Enbeovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 17:11   #394
Quote:
Enbeovka kaže: Pogledaj post
Imam pitanje, naime imam pravo an besplatan pokaz i koristim ga, no rekli su mi da cu do kraja ovog slj. mjeseca morati opet nositi nekakve papire u općinu, i ja i seka...ona je srednja škola. Hm, u opcinu, ali kome..zasto?
na onom obrascu za zet za izdavanje pretplatne karte imaš mjesto gdje ti općina lupi žig... radi dokaza da su tvoji podaci kao točni (prebivalište i sl.)...
ali ako imaš pravo na besplatni prijevoz, znači da si iz Zagreba (kaj ne?), a za vas taj žig općine ne treba...
pa onda ni meni nije jasno kaj to trebaš na općinu ići?
da nisu oni zeznuli nekaj?
možda misle na neki od papira koji ti treba da dobiješ besplatni pokaz?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 13:44   #395
Pitanje za one koji nisu iz Zg-a i imaju onu karticu koju smo platili 30 kn prošle godine. Može li se na tu karticu uplatiti određeni iznos, ono kao napunit ju s novcima i onda ju koristit ili se treba izrsditi nova kartica?
__________________
Album
purplebird is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 20:19   #396
Na zahtjevu za pretplatnu kartu na dnu piše: TOČNOST PODATAKA OVJERAVA NADLEŽNI GRAD ILI OPĆINA i blizu je rubrike TOČNOST PODATAKA OVJERAVA FAKULTET. Je li ja stvarno moram ići u općinu to potvrditi ili je to SAMO za ove dozagrebačke općine koje imaju neke posebne uvjete...

Ako uzmem HŽ+ZET do kojeg mjesta vrijedi pokaz?
Je li bolje uzeti godišnju kartu od 840 ili mjesečnu koja dođe 83kune mjesečno?
Pokaz KAO ne bih trebao koristiti oko pola srpnja i rujna i u kolovoz, je li tako? Tad smo na praznicima više-manje...

Hvala na pomoći!
Perestrojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 16:03   #397
Quote:
dalm_1987 kaže: Pogledaj post
pitanje za one studente:
1.koji već imaju pretplatnu karticu (stariji studenti)
2.nisu iz Zagreba
3.koriste samo tramvaj kao prijevozno sredstvo:

Kako se snalazite trenutačno u cijeloj ovoj situaciji: kupujete li pretplatne mjesečne markice po cijeni od 83 kune, namjeravate li ih uopće kupovati do 31.10 te ako vam je bila kontrola u tramvaju kako je prošlo (u slučaju da niste imali valjan pokaz)?
ja više ne kanim kupovati pokaz. sva sreća da mi je fakultet blizu pa ću pješačiti, u grad idem rijetko tako da mi se u tim situacijama više isplati kupiti onu sms kartu doduše, čini mi se da su postrožili kontrole tako da se držim kvarta .
Vesela Gljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 14:17   #398
dakle,nakon sto sam predala hrpetinu papira i nakon sto sam cekala 3 tjedna da odobre zahtjev za besplatnim prijevozom,odem danas do zetove prodavaonice napuniti pokaz kao sto mi je napisao Bandic u pismu,ali ne....nije kraj torturi,moram popuniti formular koji treba potvrditi faks iako sam predala ko zna kolko tih potvrda,ali ocito nije dosta
uopce se ne bih cudila da mi kontrola zakelji kaznu ako me uhvate jer mi pokaz odavno vise ne vrijedi
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 16:08   #399
danas sam čula informaciju da se mogu kupiti 2 mjesečne karte odjednom - znači za 2 mj i da je onda 130 kn?? zna li netko jel to stvarno tako ili?
koacervat3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 00:27   #400
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
dakle,nakon sto sam predala hrpetinu papira i nakon sto sam cekala 3 tjedna da odobre zahtjev za besplatnim prijevozom,odem danas do zetove prodavaonice napuniti pokaz kao sto mi je napisao Bandic u pismu,ali ne....nije kraj torturi,moram popuniti formular koji treba potvrditi faks iako sam predala ko zna kolko tih potvrda,ali ocito nije dosta
uopce se ne bih cudila da mi kontrola zakelji kaznu ako me uhvate jer mi pokaz odavno vise ne vrijedi
Kaj ne dobis nikakav papiric da si predala zahtjev?


I btw, ako nam je u kucanstvu prihod manji od (ili jednak) 2000 kn po osobi, to znaci da svi koji se skolujemo mozemo dobiti besplatan pokaz? (moram provjeriti)
__________________
Shelfari
Shokora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:03.