Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2005., 00:22   #61
Quote:
SETRA Samoborček kaže:
kolko put da napisem da neznam programirat, mi mozes mailat taj tvoj uradak ak nije problem pliz, hvala
mogu

ali daj mi dan dva da skinem development studio za 7650 pa da ti to skompajliram ovaj za tvoj
bez mog customa

isto vrijedi i za medu11 nek javi koji mob ima da to skompajliram za obojicu pa da probamo


btw ja sad trenutno radim na istoj aplikaciji za N9500 pa mogu i 3 paralelno delat
__________________
And I hate your country, And I hate your world, I hate your Gods people who breed on earth who breathe on, Over to the other side, I'm caught stepping out, Over to the other side, I'm gonna recreate a religious experience to tear my fucking heart out...
N3bir0s is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 00:28   #62
Mogu probat ovaj sad, ak neradi javim...
BTW. šta nema neki drgi prog za to ili je ovaj customiziran najbolji?
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 00:38   #63
Quote:
SETRA Samoborček kaže:
Mogu probat ovaj sad, ak neradi javim...
BTW. šta nema neki drgi prog za to ili je ovaj customiziran najbolji?
pa ako si čital na stranici

ovaj program koji frajer nudi free nema neke opcije izvedene e sad lik je dao source da ga onaj kojem treba nadogradi

što se tiće customizacije možda bi ti i radila ali možda i ne

oke
ja ti je pošaljem stavi je tu na forum ili daj link di je ljudi mogu skinut
ja ću napravit custom za tebe i za medu za druge mogu im samo pomoć kako da sprogramiraju dio sourcea koji im treba
dalje od toga neću ići jer nemam vremena i to kaj ću ti dat radi samo koliko ja znam samo na custom symbianu a to je da moj symbian koji zaobilazi BT zaštitu kod povezivanja i još neke điđe koje ne želim nekom ni naslutit ako radi kod tebe SUPER
ako ne jebiga moram kompajlirat za tebe ali opet ok imat ćeš verziju koja radi na tvom telefonu i možeš prodavat i zaradit za pivu i čevape
isto vrijedi i za medu
__________________
And I hate your country, And I hate your world, I hate your Gods people who breed on earth who breathe on, Over to the other side, I'm caught stepping out, Over to the other side, I'm gonna recreate a religious experience to tear my fucking heart out...
N3bir0s is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 14:21   #64
Ako to sve bude funkcioniralo jeb.. 1 pivo, dobivaš kašetu piva

Imam 6630(imaju podjednak software ona 6600, pa možda nije potrebno nanovo programirat).

U svakom slučaju
__________________
Homer Simpson: Bart, a woman is like beer. They look good, they smell good, and you'd step over your own mother just to get one!
MEDO11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 22:08   #65
Ok, kad posaljes, javi, da probam
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 11:59   #66
Re: Re: Re: Re: Re: Male stvarčece koje se šalju po mobovima...

Quote:
SETRA Samoborček kaže:
Znam, stalno spominje Giznik, dakle, tu u Smb, ne predaleko od mene, ali u 1. djelu mi je ono ''Nemoj Frenki da ti f giznik dojdem '' najluđa stvar, a frenki je onaj lik koji ima servis skija
Tam se moje skije servisiraju.
Bakica je
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 12:02   #67
Quote:
SETRA Samoborček kaže:
Ja isključujem bluetooth na svom mobu
I meni je iskljucen, osim ak mi treba bit ukljucen radi BT slusalice. Mislim, zasto bi mi bio ukljucen?!
Inace, moj mob se zove jednostavno Desirée - K700i
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 12:04   #68
Quote:
N3bir0s kaže:
ponekad im skinem koji program s telefona ( igrice najviše )
Glede ovoga - kak mozes? Jel ti ne treba kod za povezat 2 telefona (ono, utipkaj iste brojeve u jedan telef. i u drugi i onda se povezu?) ??
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 12:12   #69
Quote:
Desirée kaže:
Glede ovoga - kak mozes? Jel ti ne treba kod za povezat 2 telefona (ono, utipkaj iste brojeve u jedan telef. i u drugi i onda se povezu?) ??
u nekim normalnim okolnostima da

ali ako imaš telefon custom programima i OSom onda se to zaobilazi
__________________
And I hate your country, And I hate your world, I hate your Gods people who breed on earth who breathe on, Over to the other side, I'm caught stepping out, Over to the other side, I'm gonna recreate a religious experience to tear my fucking heart out...
N3bir0s is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 12:16   #70
Quote:
Desirée kaže:
I meni je iskljucen, osim ak mi treba bit ukljucen radi BT slusalice. Mislim, zasto bi mi bio ukljucen?!
Inace, moj mob se zove jednostavno Desirée - K700i
moja N6600 je N3bir0s, a N9500 je N3ph1l

s time da na N9500 rjetko uključujem BT više volim wireless pogotovo ako sam blizu svog noda pa onda mogu surfat
__________________
And I hate your country, And I hate your world, I hate your Gods people who breed on earth who breathe on, Over to the other side, I'm caught stepping out, Over to the other side, I'm gonna recreate a religious experience to tear my fucking heart out...
N3bir0s is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 15:36   #71
Quote:
N3bir0s kaže:
moja N6600 je N3bir0s, a N9500 je N3ph1l

s time da na N9500 rjetko uključujem BT više volim wireless pogotovo ako sam blizu svog noda pa onda mogu surfat
kolko si ti pljunio para za ta dva moba, i gdje si ih kupio !?
maki1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 16:20   #72
Quote:
maki1908 kaže:
kolko si ti pljunio para za ta dva moba, i gdje si ih kupio !?
Nokia 6600 - 2000 Kn ( Mob + MMC128Mb)
Nokia 9500 - 4900 Kn ( Mob + MMC 32Mb)

N6600 kupljena preko oglasa
N9500 u mobisu s popustom preko nokia cluba ( developer )
__________________
And I hate your country, And I hate your world, I hate your Gods people who breed on earth who breathe on, Over to the other side, I'm caught stepping out, Over to the other side, I'm gonna recreate a religious experience to tear my fucking heart out...
N3bir0s is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 17:35   #73
Quote:
N3bir0s kaže:
Nokia 6600 - 2000 Kn ( Mob + MMC128Mb)
Nokia 9500 - 4900 Kn ( Mob + MMC 32Mb)

N6600 kupljena preko oglasa
N9500 u mobisu s popustom preko nokia cluba ( developer )
mogao si si za 6900 kupiti solidan laptop
misli da je to mal previse para utroseno na mob.
maki1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 19:12   #74
Quote:
maki1908 kaže:
mogao si si za 6900 kupiti solidan laptop
misli da je to mal previse para utroseno na mob.
he he
znam ali imam lap pa mi je onda ovo veći gušt
__________________
And I hate your country, And I hate your world, I hate your Gods people who breed on earth who breathe on, Over to the other side, I'm caught stepping out, Over to the other side, I'm gonna recreate a religious experience to tear my fucking heart out...
N3bir0s is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 20:23   #75
Quote:
SETRA Samoborček kaže:
Ok, kad posaljes, javi, da probam
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 10:04   #76
...samo da se pretplatim na ovaj topic...
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 12:45   #77
Ljudi, dajte još malo dogodovština, baš mi je super topic. Kak ste zajebavali ljude
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 12:54   #78
imaju li šefovi smisla za humor? imam jednog koji ima stalno upaljen BT na službenom mobu
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 14:58   #79
Quote:
Thurgood kaže:
imaju li šefovi smisla za humor? imam jednog koji ima stalno upaljen BT na službenom mobu
goddamn it još samo 2-3 mjeseca do 10000 bodova u vip clubu i onda kupujem turbojebački mob s BT i zajebavam sve redom. Budem i na tebe nabasao jednog dana
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 15:06   #80
pa i mogao bi, svako malo mi se dogodi da ostane upaljen

hebiga, doma ili na poslu je uvijek uparen sa kompom (recimo zbog Oxygena ) pa onda odjurim nekuda i da, hm

treba se naviknuti na novije tehnologije
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:03.