Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2022., 11:22   #321
Prodajni predstavnik u T centru preko agencije smartflex

Pozdrav!
Zanima me kakve su šanse da se dobije ugovor na neodređeno? Kakav je posao? Ima li puno presinga? Kakva je plaća?
Ovo je posao baš u poslovnici T-coma.
Prodajni savjetnik u T centru
Zahvalna na bilo kojoj informaciji
__________________
Dea
dea111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2022., 21:49   #322
Quote:
dea111 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Zanima me kakve su šanse da se dobije ugovor na neodređeno? Kakav je posao? Ima li puno presinga? Kakva je plaća?
Ovo je posao baš u poslovnici T-coma.
Prodajni savjetnik u T centru
Zahvalna na bilo kojoj informaciji
ima nakon par godina rada, naravno ako se iskažeš i ostvaruješ im targete
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2022., 11:13   #323
Koliko je teško ostvariti targete?
__________________
Dea
dea111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2023., 02:51   #324
Jel se može ponovno zaposliti u call centru za privatne korisnike? Radio sam neko vrijeme tamo i dao sam otkaz, pa me zanima kakva je situacija ako se želiš vratit u taj posao?
cupavadlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2023., 21:51   #325
Quote:
dea111 kaže: Pogledaj post
Koliko je teško ostvariti targete?
u poslovnici prilično ako nije jedna od najprometnijih
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2023., 15:34   #326
Quote:
cupavadlaka kaže: Pogledaj post
Jel se može ponovno zaposliti u call centru za privatne korisnike? Radio sam neko vrijeme tamo i dao sam otkaz, pa me zanima kakva je situacija ako se želiš vratit u taj posao?
Za početnika nude minimalac + putni trošak ili još neki dodatak ako radiš doma a ne u centru.

Prvo ideš na obuku pa onda radiš i dobivaš targete. Što više ispunjavaš normu veća ti je dobit kako ide prodaja i ove druge stvari. Po meni je to super za studente ali za nas starije nije baš.
timothy88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2023., 16:00   #327
Quote:
timothy88 kaže: Pogledaj post
Za početnika nude minimalac + putni trošak ili još neki dodatak ako radiš doma a ne u centru.

Prvo ideš na obuku pa onda radiš i dobivaš targete. Što više ispunjavaš normu veća ti je dobit kako ide prodaja i ove druge stvari. Po meni je to super za studente ali za nas starije nije baš.
Hvala na savjetu, da student više nisam, znači da tražim onda negdje nešto drugo...
cupavadlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2023., 15:47   #328
Quote:
cupavadlaka kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetu, da student više nisam, znači da tražim onda negdje nešto drugo...
više se da u poslovnici zaraditi, no i poslovnica ima svoje ''čari''

targeti ovise o protočnosti iste i nije isto raditi na Cvjetnom, Mallu ili u nekoj zabiti, manje protočnom shopping centru, a radnici se šaltaju nakon par mjeseci, pola godine, godine, ovisi...
dakle, moraš biti spreman na rad u svim poslovnicama uključujući i Veliku Goricu koja spada pod regiju
jedino Westgate spada pod drugu regiju, no tamo će te preseliti za kaznu ako imaš loše rezultate

nadalje, zaboravi na nekakve aktivnosti, hobije i zanimacije jer se radi smjenski svetkom i petkom kako bi se reklo i smjene su podložne promjeni večer prije i nema ja ne želim, moraš odraditi i otkazati dogovore, pogotovo ako si novi

za GO se doslovno tuku jer ti je sve radno osim Božića i Nove godine, jedino ako si sretnik koji ne radi u shopping centru, no kad-tad ćeš i tamo raditi
najbolji i najdugovječniji djelatnici kao nagradu dobiju poslovnicu u Radničkoj koja radi u jutarnjoj smjeni od pon-pet

vidim da stalno vrte oglase što za call centar, t-centar, prodajne predstavnike...
ljudima se baš i ne da godinama životariti i boriti za nešto što možda nećeš postati
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2023., 12:26   #329
Da, taj je posao psihijatrija i poslije nekoliko godina više ga nisu u stanju raditi jer je preteško i dolazi do zasićenja i pregaranja.

Čim stalno traže ljude znači da nije bajno što je i logično. Treba se svaki dan boriti s masom ljudi od kojih su mnogi nekulturni i bahati. Baš psihijatrija i nije za svakoga. A ono što nude je mizerija za početnike ali i ove druge. Treba se probiti do neke pozicije što nije lako.
timothy88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2024., 11:14   #330
Kakvi su općenito uvjeti rada u HT, točnije u HT evisima d.o.o.? Ne call centri i porodajna mjesta, nego ostali odjeli? Kako funkcioniraju s radom od kuće?
Fleka bt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2024., 12:09   #331
Pozdrav, ima li netko iskustva s pozicijom voditelja tima u terenskoj prodaji? Kakvi su uvjeti? Sto tocno predstavlja taj posao? Hvala
Alica888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.