Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2012., 16:46   #1461
Quote:
Alayna kaže: Pogledaj post
Ne možemo, jer je ovo prva godina da se prijemni uvodi u ovom obliku.

Na samom dnu stranice je primjer zadatka.

http://www.ffri.uniri.hr/index.php?o...k=display&id=5
Hvala.
A kakav je test verbalnog i neverbalnog misljenja,te opce kulture i informiranosti?Kakva su otprilike pitanja?Jer sam čula da je u Zagrebu koma to,pa se nadam da nije toliko strašno i u Rijeci.
__________________
tell the devil I said “hey” when you get back to where you're from
LadyM* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 20:36   #1462
Anglisti, što se događa ako rokneš jezične 2? Fascinira me kako nitko na cijelom odsjeku ne zna točno.
Je li istina da praktički moraš pauzirati godinu jer ne možeš upisat niti jedan predmet, osim izbornog? I kakvog vražjeg smisla to ima ako bi po godini trebali imati 30 ECTS-a :S
Alayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 22:59   #1463
Znaci neupisujes jezicne 3 , nego pauziras taj semestar i onda ponovno imas jezicne 2.Time dobivas apsolventsku godinu.Druge predmete upisujes normalno.
Therese is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 23:59   #1464
Quote:
Therese kaže: Pogledaj post
Znaci neupisujes jezicne 3 , nego pauziras taj semestar i onda ponovno imas jezicne 2.Time dobivas apsolventsku godinu.Druge predmete upisujes normalno.
Znam da se jezične 3 ne mogu upisat, ali može li se ostatak predmeta iz 3. semestra? Tj. može li se u toj godini uredno dobit 60 ECTS-a?
Alayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:55   #1465
Quote:
Alayna kaže: Pogledaj post
Znam da se jezične 3 ne mogu upisat, ali može li se ostatak predmeta iz 3. semestra? Tj. može li se u toj godini uredno dobit 60 ECTS-a?
Erm.. kolegica s godine nije mogla gotovo ništa s anglistike upisati. Jer je pala jezične 2. Možeš dobiti 60 bodova jer upisuješ gomilu izbornih i to
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 17:24   #1466
Quote:
moon girl kaže: Pogledaj post
Erm.. kolegica s godine nije mogla gotovo ništa s anglistike upisati. Jer je pala jezične 2. Možeš dobiti 60 bodova jer upisuješ gomilu izbornih i to
Wtf, bitno da nama prof tvrdi da nije tako i citira Pravilnik :S
Alayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 18:34   #1467
strateški i javne

Jel netko od vanrednih bolonja pisao javne ili strateški. Koja su bila pitanja .
Hvala unaprijed
Leona7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 01:16   #1468
Mene zanima koliko je naša diploma (mag.) priznata u inozemstvu i hoće li se to promijeniti nakon našeg ulaska u EU? Konkretno, zemlje tipa Njemačka, Austrija, Švicarska... (vidite na šta ciljam :-P)
MateaLac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 16:19   #1469
Quote:
Alayna kaže: Pogledaj post
Wtf, bitno da nama prof tvrdi da nije tako i citira Pravilnik :S
Po Pravilniku našeg faksića broj završnih ispita po semestru bi trebao biti od 3 do 5. Erm, prošli semestar sam ih imala 8.

Nitko ne poštuje nikakve Pravilnike, navikneš se
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 20:28   #1470
Quote:
moon girl kaže: Pogledaj post
Po Pravilniku našeg faksića broj završnih ispita po semestru bi trebao biti od 3 do 5. Erm, prošli semestar sam ih imala 8.

Nitko ne poštuje nikakve Pravilnike, navikneš se
A mislim da je to 3 do 5 po jednom smjeru, a ako si dovpredmetni... jbg nakupi se.
Alayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 14:29   #1471
Quote:
Alayna kaže: Pogledaj post
A mislim da je to 3 do 5 po jednom smjeru, a ako si dovpredmetni... jbg nakupi se.
Ne bih rekla, pročitah sve Pravilnike nekoliko puta
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 22:11   #1472
može li se studirati latinski?

Zadnje uređivanje Juliet95 : 01.05.2012. at 22:19.
Juliet95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 23:57   #1473
Quote:
Juliet95 kaže: Pogledaj post
može li se studirati latinski?
U Rijeci ne
Alayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 02:50   #1474
pozdrav svima
trebala bi mi pomoć oko psihologije. maturirala sam 2010 godine,i trenutno studiram na fmtu ali bi stvarno htjela na psihologiju. imam položene samo niže razine matematike,hrvatskog i engleskog i nemam izborni predmet. trenutno imam 386 bodova ( barem sam toliko imala 2010.godine ali tada nisam išla na razredbeni ) i pročitala sam da mi za psihologiju treba minimalno 777 bodova. ako dobro napišem razredbeni postupak je li moguće da skupim dovoljno bodova za upis? da li da se uopće nadam ili da ne trošim novac i vrijeme za razredbeni? je li velika konkurencija ? i da par pitanja u vezi razredbenog - je li težak? jesu li te pripreme stvarno korisne? verbalno mišljenje - treba li to pred svima ili samo pred profesorom? molila bih vas za odgovore.puno hvala

Zadnje uređivanje willow74 : 02.05.2012. at 03:18.
willow74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:07   #1475
Pozdrav! Da li postoje dodatne provjere ,prijemni za filozofski? Koliko vidim na postani student nema prijemnog. Nije mi to baš jasno da u Zg imaju provjere, a u Ri ne?!
Jana86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:18   #1476
Quote:
Jana86 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Da li postoje dodatne provjere ,prijemni za filozofski? Koliko vidim na postani student nema prijemnog. Nije mi to baš jasno da u Zg imaju provjere, a u Ri ne?!
imaju....piše ti u dnu kad otvoris engleski jezik i knjženost npr.
__________________
..Sta je svit,otkad znan da više tvoja ne mogu bit..
Bunny_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:25   #1477
Quote:
Bunny_17 kaže: Pogledaj post
imaju....piše ti u dnu kad otvoris engleski jezik i knjženost npr.

Za kulturologiju i hrv jezik ne piše ništa, ili meni moj net daje lažne nade
Jana86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:31   #1478
Quote:
Jana86 kaže: Pogledaj post
Za kulturologiju i hrv jezik ne piše ništa, ili meni moj net daje lažne nade
Dobro si vidjela,te provjere imaju eng i tal koliko vidim.
__________________
..Sta je svit,otkad znan da više tvoja ne mogu bit..
Bunny_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:57   #1479
Quote:
Bunny_17 kaže: Pogledaj post
Dobro si vidjela,te provjere imaju eng i tal koliko vidim.
Odlično Probat cu nesto od toga jer sam stari maturant i zadnji put sam ucila prije milijun godina, pa i pripreme ne idu bas najbolje valjda ce nesto biti od toga, hvala na pomoci
Jana86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 13:03   #1480
Zna li netko do kada su moguće prijave za provjeru sposobnosti engleskog jezika? Gdje se to uopće prijavljuje,kako se plaća,koliko se plaća? Na Postani student nema informacija,osim datuma kada je prijemni.
__________________
tell the devil I said “hey” when you get back to where you're from
LadyM* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.