Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Ladislav Ilčić je
mahniti ksenofob 130 57.27%
nepravedno demonizirani konzervativac 97 42.73%
Glasovatelji: 227. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2017., 12:20   #521
Nikada se nece oterasiti slike covjeka koji nikada nije i ne mastrubira.
Samim time ga nitko izvan kruga vjerskih fanatika ne shvaca ozbiljno.
Slazem se da ga je Plenkovic tu postavio da svira qurcu i umiri klerikalce.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 12:23   #522
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Eh da je Ilčić jedini neradnik u Vladi.

Ali ponavljam, Ilčić je tu da za Plenkovića glumi desnog žmigavca. Ljevičari bi trebali prestati paničariti/skakati na svaku provokaciju s desna.

Trenutno su ljevičari prave plačipi.ke.
Na kojima je samo da, zajedno s desničarima, debelo plate tog Plenkovićeva žmigavca...Koliko ono savjetnici beru? Jedno dvije profesorske plaće...
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 12:28   #523
Ljudi kao što su gospodin Ilčić svakako zaslužuju mjesto u Hrvatskom saboru, jer smo većinski kršćanska zemlja i vjernici zaslužuju imati svoga predstavnika.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 12:32   #524
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Ljudi kao što su gospodin Ilčić svakako zaslužuju mjesto u Hrvatskom saboru, jer smo većinski kršćanska zemlja i vjernici zaslužuju imati svoga predstavnika.
Samo ne znam kakve vjernike on predstavlja? Znam xy vjernika, no niti jednog tako rigidnog..., a kolika mu je podrška, vidjelo se na izborima...nije spomena vrijedna...
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 12:34   #525
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Samo ne znam kakve vjernike on predstavlja? Znam xy vjernika, no niti jednog tako rigidnog..., a kolika mu je podrška, vidjelo se na izborima...nije spomena vrijedna...
Istinske vjernike, ne one koji su kršćani jedino nedjeljom. Gospodin Ilčić živi vjeru.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 12:41   #526
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Eh da je Ilčić jedini neradnik u Vladi.

Ali ponavljam, Ilčić je tu da za Plenkovića glumi desnog žmigavca. Ljevičari bi trebali prestati paničariti/skakati na svaku provokaciju s desna.

Trenutno su ljevičari prave plačipi.ke.
Ma neka on glumi šta hoce sto se mene tice, ali za svoje pare. A ne na teret proračuna.
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 12:43   #527
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Samo ne znam kakve vjernike on predstavlja? Znam xy vjernika, no niti jednog tako rigidnog..., a kolika mu je podrška, vidjelo se na izborima...nije spomena vrijedna...
Tip je teški psihopat i klasični licemjer. Da živi katoličke vrijednosti bi se za početak pobrinuo da plaću zaradi, a ne da ju dobije. Ekstremni mentalni drkadžija sa minornom potporom hrvatske javnosti. Niti ja ne znam niti jednog vjernika te kategorije, ja to nazivam srednjovjekovna kategorija.
__________________
Boli me sjećanje na dane slavne, dane ponosne, al' borim se, i nedam se dok Dunav tiho protiče... I boli me istina što nema onih koje volim ja. Pokriva ih zastava, nek sanjaju u sjeni hrastova...
river_city is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 12:47   #528
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Ljudi kao što su gospodin Ilčić svakako zaslužuju mjesto u Hrvatskom saboru, jer smo većinski kršćanska zemlja i vjernici zaslužuju imati svoga predstavnika.
Ako pozornije pročitaš prethodne postove, uočit ćeš da nitko ne osporava Ilčićev saborski mandat. Bio na listi, prošao na listi, sve pet.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 12:54   #529
Quote:
river_city kaže: Pogledaj post
Niti ja ne znam niti jednog vjernika te kategorije, ja to nazivam srednjovjekovna kategorija.
To se tako čini onima koji liberalizam i ateizam izjednačavaju s progresom, a vjeru gledaju po defaultu kao na nešto nazadno i srednjovjekovno.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 18:58   #530
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
To se tako čini onima koji liberalizam i ateizam izjednačavaju s progresom, a vjeru gledaju po defaultu kao na nešto nazadno i srednjovjekovno.
Ne, srednjevjekovno je kad neki katolici drugima govore kako bi trebalo živjeti, iako ti drugi ničime ne ugrožavaju osobne slobode katolika. Vjera kao takva je osobna stvar i nema veze s progresom i nazadnjaštvom. U takvom kontekstu je svaki liberalizam po naravi progresivan, a ponašanje “vjernika” poput g. Nedrka je nazadno. Evo primjer: Na vjeronauku su me učili da je masturbacija grijeh, što je naravno glupost, a vjerujem da ćeš se i ti složiti da ne smatraš da si griješio pred Bogom ako si tu i tamo išamarao majmuna. Pretjerivanje u natezanju bi eventualno bilo grijeh, ali redovito izbacivanje sjemena je, kako bi se izrazio-prirodno, a mnogi kažu i zdravo. Ovaj lik intimno želi zabraniti drkanje i plašio bi djecu sa osušenom kralježnicom i dlakavim dlanovima, meni je to nazadno. Da ne upotrijebim težu riječ.
Oberon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 20:24   #531
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Istinske vjernike, ne one koji su kršćani jedino nedjeljom. Gospodin Ilčić živi vjeru.
Sve 5
nek ju živi.
I ostale ostavi da žive kako oni hoće.
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 20:28   #532
Quote:
Oberon1 kaže: Pogledaj post
Evo primjer: Na vjeronauku su me učili da je masturbacija grijeh...
Loš primjer. Na vjeronauk si išao dragovoljno, i tamo su te podučavali ono što već Crkva podučava.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 21:06   #533
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
To se tako čini onima koji liberalizam i ateizam izjednačavaju s progresom, a vjeru gledaju po defaultu kao na nešto nazadno i srednjovjekovno.
Ne znam koji su ti. Osobno smatram vjeru izborom svakog pojedinca i neka svatko slobodno odluči, a taj mentalni drkadžija se svojim ekstremizom sam svrstao u srednji vijek. Dostignuti level ljudskih prava treba čuvat ili proširit, a ne unazadit i degradirat na level vremena koja su odavno iza nas.
__________________
Boli me sjećanje na dane slavne, dane ponosne, al' borim se, i nedam se dok Dunav tiho protiče... I boli me istina što nema onih koje volim ja. Pokriva ih zastava, nek sanjaju u sjeni hrastova...
river_city is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 11:51   #534
Quote:
river_city kaže: Pogledaj post
Ne znam koji su ti. Osobno smatram vjeru izborom svakog pojedinca i neka svatko slobodno odluči, a taj mentalni drkadžija se svojim ekstremizom sam svrstao u srednji vijek. Dostignuti level ljudskih prava treba čuvat ili proširit, a ne unazadit i degradirat na level vremena koja su odavno iza nas.
Po čemu je ekstreman? Prije bih rekao da se ne događa ništa posebno, Ilčić nije rekao ništa posebno, već su ljevičari izokrenuli njegove riječi i napravili paniku.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 12:45   #535
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Po čemu je ekstreman? Prije bih rekao da se ne događa ništa posebno, Ilčić nije rekao ništa posebno, već su ljevičari izokrenuli njegove riječi i napravili paniku.
Ekstreman je po svojim stavovima i zadiranju u kurikularnu reformu gdje on i slični žele vlastiti svjetonazor ugurati u škole, a čemu u školama nije mjesto. Ja isto mogu reći da vjerujem da su svijet stvorile dvije pijane vjeverice nakon ludog izlaska i da je Zemlja ravna ploča, mogu vjerovat u bilo što, ali u školama mora biti mjesta samo za činjenice. Dobro je netko rekao, kako smo krenuli ubrzo bi mogli imati alternativnu fiziku, kemiju, ekonomiju itd.

Također je ekstreman po tome što želi ograničiti ili ukinuti pravo na abortus, a to je dostignuti standard ljudskih prava koja moraju ostati i ne mogu biti upitna te je ekstreman po tome što smatra da je embrij ljudsko biće iako ga znanost pobija. Ja mogu ići još dalje i reći da je masturbacija ubojstvo jer je spermij 50% embrija, a embrij=čovjek. Ekstreman je i po tome što ne drka, tj. po tome mi se čini i da je brutalni patološki lažov. Uglavnom njegov svjetonazor može biti apsolutno bilo kakav, ali onda neka ga živi u crkvi, doma ili u društvu sa sličnim drkadžijama. U školi se mora učiti da je Zemlja okrugla, tome nema alternative.
__________________
Boli me sjećanje na dane slavne, dane ponosne, al' borim se, i nedam se dok Dunav tiho protiče... I boli me istina što nema onih koje volim ja. Pokriva ih zastava, nek sanjaju u sjeni hrastova...
river_city is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 05:09   #536
On već sad u školi u koju mu idu djeca diktira što se toj njegovoj djeci smije govoriti (bez obzira na nastavni program) a što ne.
Mogu si samo zamisliti kako će izgledati njegovo "savjetovanje"...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 10:05   #537
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
On već sad u školi u koju mu idu djeca diktira što se toj njegovoj djeci smije govoriti (bez obzira na nastavni program) a što ne.
Mogu si samo zamisliti kako će izgledati njegovo "savjetovanje"...
Ko Bolek i Lolek o seksu...

Koji je on umni faktor, stručnjak za materiju

Savjetovanje u stilu Katekizma to je ono što ova zemlja treba.
Biblija umjesto zdravstva, a u škole učitelji-jezuiti.
Penzići prebiru po kantama a mladi čuvaju ovce u Corku.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 10:55   #538
Došao sam malo po jutarnju dozu tolerancije i razumijevanja drugačijeg svjetonazora.

A ovdje se toga uvijek nađe...
__________________
Lilith forever: time sam i društveno odgovorna jer bih svojim popuštanjem pritiscima ili mamcima samo oštetila druge koji ne žele popustiti i pridonijela jačanju totalitarizma u društvu. uvijek sam bila društveno odgovorna
Banana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 12:38   #539
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Ljudi kao što su gospodin Ilčić svakako zaslužuju mjesto u Hrvatskom saboru, jer smo većinski kršćanska zemlja i vjernici zaslužuju imati svoga predstavnika.
Ne bih imao ništa protiv da se vodi s krsćanskim moralom u vidu solidarnosti, a da propvjeda kršćanski moral krađe, lopovluka, ali svo kršćanstvo mu započinje i završava na pederima, brakovima i drkanju.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 13:02   #540
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Ljudi kao što su gospodin Ilčić svakako zaslužuju mjesto u Hrvatskom saboru, jer smo većinski kršćanska zemlja i vjernici zaslužuju imati svoga predstavnika.
Poštovani,

donekle točno, jer vjernici imaju dosta svojih predstavnika u saboru.
Siguran sam da je većina vezana za vjeru. Koliko toliko. (ne samo nedjeljom)
Inače su mi njegove izjave smiješne.
Eto malo ću biti zločest pa bi ga nazvao "NOćNIM POLUTANTOM"- izvedeno iz "noćnih polucija".

Ako nije u javi je u snu.

Sa poštovanjem,
Zlikavac
Zlikavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:07.