Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Nautika

Nautika Hvali more, drž' se kraja.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2017., 11:29   #21
Aj ne muljajte decka. Taj tomos uspravi, nali uljem do otvora od svjecice i ostavi da stoji. Ako vremenom ulja pomanjka za par mm uli jos ulja i pusti ga da dobro odstoji. Nakon par dana i noci probaj polako i pomalo pomicat propelu cenat naprjed cenat nazad.
Camac naravno da mozes regat, to su same gluposti , mozes i motor bez papira. Tvoji nesudjeni punac i punica imaju otic na sud sa 2 svjedoka i dospjecem upisat vlasnistvo. Nakon toga ga prebace na tebe i ti ga registriras. Sretno!
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 08:55   #22
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
Tvoji nesudjeni punac i punica imaju otic na sud sa 2 svjedoka i dospjecem upisat vlasnistvo.
Dosjelošću (ne dospijećem) se stiče vlasništvo nad nekretninama, za pokretnine se smatra da im je vlasnik onaj koji ih posjeduje, ako zakon ne propisuje drukčije.
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 13:48   #23
Malo se i ja raspitao na sudu i može se. Trošak samo biljezi...

Sad još tomos popraviti
Prob1em is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:37   #24
Super, ajd postaj ovdje kako si riješio registraciju tog gumenjaka, i mene interesira
mack1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 09:31   #25
Sljedeći tjedan nosim zahtjev na sud, prema informacijama ako do ljeta dođem na red sam sretan
Prob1em is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 10:30   #26
zar nejde više ona šema da kod bilježnika potpišeš izjavu sa svjedokom da si ga ti kupio, davno izgubio račun nikad regitrirao pa sad želiš sve legalno.......

naravno uz uvid u policiji i kapetaniji da stvar nije ukradena pa da ju neko traži
Dodozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 10:33   #27
zar nejde više ona šema da kod bilježnika potpišeš izjavu sa svjedokom da si ga ti kupio, davno izgubio račun nikad regitrirao pa sad želiš sve legalno.......

naravno uz uvid u policiji i kapetaniji da stvar nije ukradena pa da ju neko traži,
nikad regana nigdje upisana
Dodozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 15:26   #28
evo mali update

nisam još stigao na sud da riješim papire, ali sam se malo poigrao s tomosom

Klip bio zaglavljen i to poprilično. Jedva sam nekako uspio odvojiti. Nutra je sve puno hrđe, soli, prljavštine... Čak sumnjam da im je motor pao u more

Par pitanja...

Kamo vodi povrat s auspuha koji ide u natrag u blok?

Kako se odvaja peta od mašine? (neznam dali sam se dobro izjasnio )

To bi htio sve rastaviti, očistiti i podmazati.

Hvala
Prob1em is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.