Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2018., 08:43   #1321
Bila sam jucer u Big boys u Dubravi, isli smo jer kao imaju American diner style stil . Imaju ga, ali ne bas "kao pravo" kako se reklamiraju. No dobro, bili, pojeli - burgeri su ok, nista posebno. Ono sto mi se dopalo je Jack Daniels smokey umak koji se moze uzet s pulta. Jel toga ima igdje kod nas kupiti?
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 09:11   #1322
Jack daniels umak ima u Delicijama a i u onom dućanu u Martićevoj blizu Bauerove kraj dućana sa žaruljama i kraj Dubravice. Mislim da se zove Delikatese.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 11:11   #1323
Delicije, yes, to imam blizu! Hvala ti puno .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 15:22   #1324
Kakav je taj umak?
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 16:10   #1325
mislim da sam taj umak vidio u Super Konzumu u Radničkoj ali nisam siguran
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 18:38   #1326
Kupila u Delicijama, 30 kuna. Imaju tri vrste, ja sam uzela "Full flavor smokey". Okus je intezivan, malo opor i slatkasti, definitivno se osjeti taj "smokey" dio, a osjeca se i natruha alkohola. Posto sam jela nekakve obicna krilca jucer sam si ih umakala u taj sos i divno mi je pasalo to skupa, pa cu ga za neku piletinu i doma iskoristiti .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 18:18   #1327
probala burger u kascheti (by my way) i bas se odusevila pecivo odlicno, meso divno peceno, socno, dodaci ne preuzimaju okus, ali znas da su tu, ma divota.
pizza im je isto super, al na hambic se definitivno vracam
idač is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 11:44   #1328
Quote:
pizza im je isto super
Čuo sam da je burger tamo super pa sam na preporuku otišao tamo ali na pizzu. Bilo je to prije cca 2 mjeseca i nikad goru picu nisam jeo u životu, a unutra je bilo i hladno pa se valjdea i pica brzo hladila. Inače se ne stigne ohladiti ako je fina jer je pojedem prije.
Čak ni 3 vrste tabasca(neki domači proizvođač) koje serviraju uz picu nisu pomogle da ta pica bude fina.
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 01:01   #1329
Celje
Stari pišker.
Bili blizu u rimskim termama, na dorucku na fejsu,unilad, reklama za stari fisker. 100days dry age steakovi i neki burger na 10katova.
Uglavnom top top.



Jako ukusno meso, ovaj dvostruki je best buy, bolji od ovog sa steakom, i cevapi su iznenadjujuce ukusni.
Iduci put gladni idemo na burger challenge fat joe. Ima prikaz na youtubeu.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 08:20   #1330
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
Celje
Stari pišker.
Bili blizu u rimskim termama, na dorucku na fejsu,unilad, reklama za stari fisker. 100days dry age steakovi i neki burger na 10katova.
Uglavnom top top.
Perverzija
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 15:57   #1331
dubrava, ajme,
E tak neceg, bar slicnog, ima li na potezu Dugo Selo-Zg?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 16:34   #1332
Toliko često idem u Burgeraj da ne prijavljujem. Samo sad moram reći da sam napokon probao svih pet vrsta hamburgera koji imaju i da je jedini koji mi se ne sviđa obični hamburger. Druge 4 vrste su mi podjednako dobre, štoviše izvrsne. Da se moram odlučiti, trenutni favorit mi je onion jam koji sam jeo danas. Savršeno izbalansiran okus. Tko voli malo ljuće, preporučam pepper jam.

Opet imaju točeno Prvo viško pale ale.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 13:21   #1333
u Super Konzumu u Radničkoj ima linija sa gotovim jelima na kojoj se može naručiti hamburger,
oni ga naprave za 15 minuta dok ti kupuješ, možeš ga platiti na blagajni gdje su kolači i odmah jesti... zvuči zanimljivo ali je u realizaciji prilično prosječno, na nivou Ham-ham hamburgera iz Varšavske krajem '80-ih godina
20ak kuna ali ništa nezaboravno
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:09   #1334
Nisam dugo bio u burgeraju.
Morat cu uskoro. Mmm


A ovaj u radnickoj super konzum. Nisam dugo jeo losiji burger. Cekao 20min i totalni promasaj, neka obicna pljeska, sve je lose bilo. Porpravio sam okus lasagnima.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:13   #1335
hm, nebi rekao da je baš loš nego je bezveze može ga se pojesti i to je to, plitvički hamburger za utažiti glad
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:15   #1336
a sta ocekujete u konzumu, to je za prehranit se i nis vise, ne ides tam uzivat u hrani neg "jeftino" unijet neke kalorije da ne umres
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:18   #1337
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
a sta ocekujete u konzumu, to je za prehranit se i nis vise, ne ides tam uzivat u hrani neg "jeftino" unijet neke kalorije da ne umres
pecena svinjetina im zna biti jako dobra
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 00:40   #1338
Ja znam uloviti glavu odojka s raznja tamo.
Pa da vidis uz kiseli kupus.

A i ono ispod glave nije lose nadje li se frisko skinuto s pecenja, jer iza toga se rasproda u pol sata.
No to nije ovdje tema hbg.

Ot Burger tamo nisam jeo niti cu.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 09:25   #1339
2x u zadnje vrijeme u Burger bar velesajam,
oba puta onaj deluxe sa slaninom, jučer i pomfri... jako fino, tridesetak kn veliki...
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 09:41   #1340
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
2x u zadnje vrijeme u Burger bar velesajam,
oba puta onaj deluxe sa slaninom, jučer i pomfri... jako fino, tridesetak kn veliki...
to je uspjeh jerbo sam ja pokusao nekidan gladan uletjeti unutra - nisam mogao vrata otvoriti(*) koliko je unutra ljudi bilo cekajuci da dodju na red. valjda se nest odrzava na velesajmu...


(*) stilska figura jer se vrata potencijalno otvaraju na vanjsku stranu
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.