Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2011., 22:41   #1261
http://www.ffri.uniri.hr/index.php?o...4220&Itemid=60
zhabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 02:55   #1262
Quote:
Not_Your_Kind kaže: Pogledaj post
o mamicu im! kada sam ih išla pitati da li će se otvoriti talijanski nisu ništa znali i ja upisala njemački i informatiku na ljetnom
Nadam se da ću moćizamijeniti info za tal, inače će biti skalpiranja
Ne možeš mijenjat, moraš prijavit talijanski sada na drugom roku pa ako upadneš.
Alayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 16:39   #1263
Quote:
Alayna kaže: Pogledaj post
Ne možeš mijenjat, moraš prijavit talijanski sada na drugom roku pa ako upadneš.
fuck.my.life.
__________________
"If joy really comes in the morning time, then I'm gonna sit back and wait until the next sunrise."
Not_Your_Kind is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 18:18   #1264
Quote:
Not_Your_Kind kaže: Pogledaj post
fuck.my.life.
A sumnjam baš da će biti neka velika navala jer masa ljudi ni ne zna još za to. Pokušaj pa što bude... I sretno.
Alayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 19:01   #1265
Quote:
Alayna kaže: Pogledaj post
A sumnjam baš da će biti neka velika navala jer masa ljudi ni ne zna još za to. Pokušaj pa što bude... I sretno.
mislim da ne mogu, probala sam preko postani-studenta ali neće, valjda zato jer sam već upisana :/
__________________
"If joy really comes in the morning time, then I'm gonna sit back and wait until the next sunrise."
Not_Your_Kind is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 01:37   #1266
Quote:
Not_Your_Kind kaže: Pogledaj post
mislim da ne mogu, probala sam preko postani-studenta ali neće, valjda zato jer sam već upisana :/
ne bi trebalo biti problema, jedna cura koju ja znam je upisala drugu godinu i uspjela se prijavit :/
Alayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 09:44   #1267
Iksice će vam raditi 2. dan. Tako su nama prošle godine čini mi se. Brzo su proradile uglavnom.

Talijanski, da:/ Moja neprežaljena kombinacija-.-.

Kolaži prvi dan faksića? Naajs

Koja je fora s diplomskim? Samo se dva dvopredmetna mogu prijaviti?
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 13:20   #1268
Sveučilišna?

Pitanje: Jel se ona prebacila ili? Bila sam u 9.mj, ali su me dočekala zatvorena vrata iako je bilo u vrijeme kad je trebala raditi. Jel se selila na Gornju ili.. ?
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 15:48   #1269
Quote:
urBana4 kaže: Pogledaj post
Sveučilišna?

Pitanje: Jel se ona prebacila ili? Bila sam u 9.mj, ali su me dočekala zatvorena vrata iako je bilo u vrijeme kad je trebala raditi. Jel se selila na Gornju ili.. ?
Hmh. Ja samo znam da se knjižnica (faksovska) preselila na 3. kat na kampusu
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 17:44   #1270
Quote:
urBana4 kaže: Pogledaj post
Sveučilišna?

Pitanje: Jel se ona prebacila ili? Bila sam u 9.mj, ali su me dočekala zatvorena vrata iako je bilo u vrijeme kad je trebala raditi. Jel se selila na Gornju ili.. ?
sveučilišna je i dalje na svom mjestu
od 15. 9. radi po uobičajenom radnom vremenu, od 10 do 19 za posudbu, a čitaonica klasika od 9 do 2 ujutro...
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 17:50   #1271
Quote:
moon girl kaže: Pogledaj post
Hmh. Ja samo znam da se knjižnica (faksovska) preselila na 3. kat na kampusu
Ajd molim te, molim te, ponovo pročitaj moje pitanje i onda ponovo pročitaj svoj odgovor. Hvala


canex Hvala na odgovoru, ali ponovaljam, dvaput sam bila u terminu radnog vremena i vrata su bila zaključana, zato mi nije jasno u čemu je problem.

Ok, ići ću opet.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 19:50   #1272

ja bio sad u utorak i sve je bilo uredno otvoreno
eto ako se štogod otad promijenilo onda lažem, ali ne namjerno
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 00:19   #1273
Quote:
urBana4 kaže: Pogledaj post
Ajd molim te, molim te, ponovo pročitaj moje pitanje i onda ponovo pročitaj svoj odgovor. Hvala


canex Hvala na odgovoru, ali ponovaljam, dvaput sam bila u terminu radnog vremena i vrata su bila zaključana, zato mi nije jasno u čemu je problem.

Ok, ići ću opet.
:erm: Ma dobro. Čini mi se da sam pomiješala nešto, nebitno. Ionako idem samo u gradsku.
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 13:16   #1274
Jučer upisala njemački jezik i povijest

Imala bih pitanje,ima li netko poteškoća sa traženjem stana.Jer bih trebala cimericu,stan je u škurinjama,54 metra kvadratna,2 sobe,kuhinja,centralno,200 eura režije uključene.
Ako ima zainteresiranih nek mi se jave na mail: ************@gmail.com

Hvala


Zainteresirani nek se jave na privatne poruke.

Zadnje uređivanje Lady_D : 22.09.2011. at 01:30. Reason: Privatni podaci
urbanystica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 15:43   #1275
Quote:
urbanystica44 kaže: Pogledaj post
Jučer upisala njemački jezik i povijest

Imala bih pitanje,ima li netko poteškoća sa traženjem stana.Jer bih trebala cimericu,stan je u škurinjama,54 metra kvadratna,2 sobe,kuhinja,centralno,200 eura režije uključene.
Ako ima zainteresiranih nek mi se jave na mail: ***********@gmail.com

Hvala
bit ćemo kolegice na njemačkom
__________________
"If joy really comes in the morning time, then I'm gonna sit back and wait until the next sunrise."

Zadnje uređivanje Lady_D : 22.09.2011. at 01:30. Reason: Privatni podaci iz quotea
Not_Your_Kind is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 19:44   #1276
Quote:
moon girl kaže: Pogledaj post
:erm: Ma dobro. Čini mi se da sam pomiješala nešto, nebitno. Ionako idem samo u gradsku.
I ja isto. Rijetko kad na faxu, a u Sveučilišnu se u 5 godina studiranja nijednom nisam učlanila.

Quote:
urbanystica44 kaže: Pogledaj post
Jučer upisala njemački jezik i povijest

Imala bih pitanje,ima li netko poteškoća sa traženjem stana.Jer bih trebala cimericu,stan je u škurinjama,54 metra kvadratna,2 sobe,kuhinja,centralno,200 eura režije uključene.
Ako ima zainteresiranih nek mi se jave na mail: ************@gmail.com

Hvala
Stavi oglas na oglasnu na faxu i u studentski servis - prije ćeš nekoga naći.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...

Zadnje uređivanje Lady_D : 22.09.2011. at 01:31. Reason: Privatni podaci iz quotea
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 13:44   #1277
Ima li kakva prozivka brucoša prije predavanja ili samo dođemo 3. 10. po rasporedu na predavanja? Kako je bilo prošle godine, ako se netko sjeća? I kad bi trebao doći raspored? hvala
gitara92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 16:01   #1278
Samo se dođe na faks, znači 3.10. u toliko i toliko, u tu i tu predavaonicu. Nema prozivke jer su već svi odabrali svoj smjer i već su formirane grupe.

Hm, s obzirom na atmosferu na faksu, raspored će se objaviti u petak, tj. malo pred radni pon, jer to je ipak Filozofski. Kako ćemo? Lako ćemo.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 16:14   #1279
Quote:
urBana4 kaže: Pogledaj post
Samo se dođe na faks, znači 3.10. u toliko i toliko, u tu i tu predavaonicu. Nema prozivke jer su već svi odabrali svoj smjer i već su formirane grupe.

Hm, s obzirom na atmosferu na faksu, raspored će se objaviti u petak, tj. malo pred radni pon, jer to je ipak Filozofski. Kako ćemo? Lako ćemo.
aha, e hvala ti
gitara92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 22:24   #1280
Da se nadovežem na onu zadnju za brucoše...

Kada se otprilike podžu x-ice to jest taj novi smartcard ili šta več...? Pretpostavljam u referadi?
jimmy55 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:16.