Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2011., 20:24   #61
Nego, jel ide još koja čekalica (osim mene) ovaj tjedan vaditi betu da se zajedno živciramo ?
dolly1 is offline  
Old 22.02.2011., 20:25   #62
Quote:
dolly1 kaže: Pogledaj post
Ja pouzdano znam za Petrovu, ali vjerujem da ih ima baš svugdje jer kako bi bilo tko od muških to obavio u bolničkom WC-u, "na zapovjed" bez barem "vizualnog podražaja"
ma kaj ti je ... briga tamo ekipu jel ima inspiraciju ili ne

curke iz petrove, kak ste zadovoljne tamo? Jel znate koliko se čeka na stimulirani? Tamo ono neš ima podosta mpo ginova jel tak?
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Old 22.02.2011., 20:43   #63
Quote:
dolly1 kaže: Pogledaj post
Ajooooj, nisi im'o sreće
Ma jok... Nemaju prostoriju još uređenu za to ja mislim... S obzirom da su kratko tamo na toj lokaciji...
M@tthew is offline  
Old 22.02.2011., 22:08   #64
Quote:
dolly1 kaže: Pogledaj post
Ja pouzdano znam za Petrovu, ali vjerujem da ih ima baš svugdje jer kako bi bilo tko od muških to obavio u bolničkom WC-u, "na zapovjed" bez barem "vizualnog podražaja"
Aha, kako da ne Dođi u KBC Rijeka pa ćeš vidjet "ljepote"
WC je na hodniku ispred čekaone, nema ključa, pločice samo što ne popadaju sa zida i najčešće nema svjetla i btw, to je u stvari ženski (ali i jedini) wc. Srećom smo mi na 10 minuta od bolnice pa moj jadničak nije morao to odradit tamo.
Inače sam stava da se muški nemaju što žalit, nek stisnu zube i odrade to, ne zanima me, obzirom da je to jedino što maoraju napravit za razliku od nas. Ali ono tamo kad sam vidjela stvarno mi se smilio muški rod
cranky is offline  
Old 22.02.2011., 22:33   #65
Quote:
M@tthew kaže: Pogledaj post
Super, mene su kod Lučingera poslali u wc za osoblje.

Nit časopisa, nit filmića....

Valjda će sredit to u budućnosti.
ma ti si sve to junački podnio!!!
Proud_Blondie is offline  
Old 22.02.2011., 22:41   #66
Quote:
Proud_Blondie kaže: Pogledaj post
ma ti si sve to junački podnio!!!
M@tthew is offline  
Old 22.02.2011., 23:34   #67
Get a room you two
cranky is offline  
Old 22.02.2011., 23:42   #68
Quote:
cranky kaže: Pogledaj post
Get a room you two
slažem se...
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Old 23.02.2011., 08:50   #69
Evo vratili se iz Petrove, obavio junački u WC-u za pacijente. Jedan zahod za muške i ženske nasred čekaonice (btw u kojoj je hrpa ljudi koji su došli samo vaditi krv), nema ključa pa sam pridržavala vrata koja su se jedva dala zatvoriti. Časopisa nema, al ajd bar su se podrudili i stavili wc papir
__________________
Ljubav
lajki007 is offline  
Old 23.02.2011., 10:26   #70
Ispravak, uletili smo u krivi WC

Znači, ne ići u onaj u čekaonici endokrinološkog labosa gdje hrpa ljudi čeka za vađenje krvi i na kojem piše "WC za pacijente", nego u wc gdje piše "Samo za donaciju" u kojem bi trebalo biti erotike - to ćemo kad tad provjeriti
__________________
Ljubav
lajki007 is offline  
Old 23.02.2011., 10:30   #71
Quote:
lajki007 kaže: Pogledaj post
Ispravak, uletili smo u krivi WC

Znači, ne ići u onaj u čekaonici endokrinološkog labosa gdje hrpa ljudi čeka za vađenje krvi i na kojem piše "WC za pacijente", nego u wc gdje piše "Samo za donaciju" u kojem bi trebalo biti erotike - to ćemo kad tad provjeriti
Lajki, ne piše na vratima "samo za donaciju" to sam se ja zezala da je WC "TE" vrste, treba pitat sestre gdje je taj WC, ali koliko sam shvatila isto je u čekaonici, pokraj ovog običnog WC-a.
__________________
"Slova su mi šljokava"
WandaTheFamous is offline  
Old 23.02.2011., 10:34   #72
Quote:
WandaTheFamous kaže: Pogledaj post
Lajki, ne piše na vratima "samo za donaciju" to sam se ja zezala da je WC "TE" vrste, treba pitat sestre gdje je taj WC, ali koliko sam shvatila isto je u čekaonici, pokraj ovog običnog WC-a.
Eh, dok se meni upali lampica
A, sad znam koji je, odmah do njega desno je bio jedan zahod bez natpisa, nisam ni probala dal je otvoren jer sam mislila da je to za zaposlene (mislim na zaposlene u bolnici ).

E popodne se bacam u istraživanje
__________________
Ljubav
lajki007 is offline  
Old 23.02.2011., 11:40   #73
Drage moje, ja sam mislila proći sve skupa in cognito ali bi na uši prosvirala pa eto...
Situacija je takva da je moj folikulić bio jako nestrpljiv i puknuo prije punkcije tako da je prekinut postupak... Malo me je zbediralo, najviše zbog toga što nismo imali barem šansu pružiti malcima priliku za dejt, ali što je tu je, više sreće drugi put... A drugi put će , ako Bog da, biti već idući ciklus, uz klomifene (ovo mi je bio potpuni prirodnjak uz štopericu).

Svim curama želim sretniji nastavak postupka i da dočekaju lijepe bete

I jedna informacija za riječke cure - dr. Manestar se izgleda pomalo uvodi u te vode, danas je i on bio u ordinaciji.

Zadnje uređivanje tartaruga : 23.02.2011. at 12:03.
tartaruga is offline  
Old 23.02.2011., 11:42   #74
Exclamation

Pitanje za Cranky ili neku drugu curu:
Za kupiti klomifene u Trstu mi treba recept od soc. gina?
Koliko kutija mogu odjednom kupiti?

http://forum1.orbis.hr/showpost.php?...ostcount=13627
tartaruga is offline  
Old 23.02.2011., 11:46   #75
Tarti, ideš onda znači samo sa Klomićima?
Jesi bila do sad na klomićima?
__________________
"Slova su mi šljokava"
WandaTheFamous is offline  
Old 23.02.2011., 11:47   #76
Sad ću jedno početničko pitanje.

Koliko se max dobije folikula od Klomića?
__________________
"Slova su mi šljokava"
WandaTheFamous is offline  
Old 23.02.2011., 11:48   #77
Quote:
WandaTheFamous kaže: Pogledaj post
Tarti, ideš onda znači samo sa Klomićima?
Jesi bila do sad na klomićima?
Da, klomifeni od 3-7dc (ako sam ga dobro skužila, malo sam bila fiju briju), i onda f-metrije u nadi da ćemo bolje tempirati punkciju
Nisam ih nikad dosad kljukala
tartaruga is offline  
Old 23.02.2011., 12:01   #78
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post
ma kaj ti je ... briga tamo ekipu jel ima inspiraciju ili ne

curke iz petrove, kak ste zadovoljne tamo? Jel znate koliko se čeka na stimulirani? Tamo ono neš ima podosta mpo ginova jel tak?
Ja sam friška u Petrovoj, kod prof. Vrčića sam i jako sam zadovoljna. Sestre "pikalice" su jako ljubazne sve od reda. Ja sam čekala na postupak nepuna 4 mjeseca, što mi je bilo baš taman dok sam polako obavila sve potrebne pretrage.
dolly1 is offline  
Old 23.02.2011., 12:04   #79
Quote:
WandaTheFamous kaže: Pogledaj post
Sad ću jedno početničko pitanje.

Koliko se max dobije folikula od Klomića?
Ovo i mene zanima, čisto da mogu maštati i kalkulirati
tartaruga is offline  
Old 23.02.2011., 12:06   #80
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
Drage moje, ja sam mislila proći sve skupa in cognito ali bi na uši prosvirala pa eto...
Situacija je takva da je moj folikulić bio jako nestrpljiv i puknuo prije punkcije tako da je prekinut postupak... Malo me je zbediralo, najviše zbog toga što nismo imali barem šansu pružiti malcima priliku za dejt, ali što je tu je, više sreće drugi put... A drugi put će , ako Bog da, biti već idući ciklus, uz klomifene (ovo mi je bio potpuni prirodnjak uz štopericu).

Svim curama želim sretniji nastavak postupka i da dočekaju lijepe bete

I jedna informacija za riječke cure - dr. Manestar se izgleda pomalo uvodi u te vode, danas je i on bio u ordinaciji.
tartice

bit će sreće drugi put!!!
livadica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.