Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2014., 21:08   #1041
Lomatium je jako dobar za imunitet. Imaju ga na iherbu i u tekucoj verziji bez alkohola.
Svakako joj daj probiotike za oporavak crijevne flore od antibiotika, oni ce doprinijeti i boljem imunitetu.

Send using Tapatalk2
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 10:53   #1042
Hvala na preporuci za Lomatium,ako je dobar i za snaženje iscrpljenog organizma onda bi mogli pokusati s njim.Meni se stalno motaju beta-glucani po glavi jer se daju i bolesnicima nakon kemoterapija pa sam mislila takvo nesto... Probiotike pije vec mjesecima jer je stalno bila na antb. (Biogaia,Waya).
cerveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 11:16   #1043
Quote:
adriatica kaže: Pogledaj post
Lomatium je jako dobar za imunitet. Imaju ga na iherbu i u tekucoj verziji bez alkohola.
Svakako joj daj probiotike za oporavak crijevne flore od antibiotika, oni ce doprinijeti i boljem imunitetu.

Send using Tapatalk2
Nasla sam ovo na iherbu pod Lomatium,jel to to ili? http://www.iherb.com/Lomatium
Ako moze link na koji ste lomatium mislili...

Zadnje uređivanje cerveza : 04.05.2014. at 11:29.
cerveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 19:15   #1044
Nature's Answer Lomatium je alcohol free.
http://www.iherb.com/Nature-s-Answer...-oz-30-ml/5264
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 19:29   #1045
Ok,tnx
cerveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 08:18   #1046
Molio bi savjet, kupio sam Ehinal sirup u apoteci. no djevojcica od 9 godina ne voli bas taj okus, smije li se taj sirup zamijesati u jutarnju bocicu s cokolinom?
tongaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 16:05   #1047
Quote:
tongaa kaže: Pogledaj post
Molio bi savjet, kupio sam Ehinal sirup u apoteci. no djevojcica od 9 godina ne voli bas taj okus, smije li se taj sirup zamijesati u jutarnju bocicu s cokolinom?



Pa zar bas nitko nema volje ili znanja za kraci odgovor?
tongaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 16:10   #1048
Ne znam jel se smije tako miješati s hranom, možda da pitaš u nekoj ljekarni, vjerujem da će odgovoriti na pitanje.

A da probaš na žličicu šećera nakapati sirup i to tako dati malenoj i zaliti to sve čašom vode? Tako ja sve kapi i tinkure koje su mi odvratne pijem, nema šanse da drugačije popijem.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 12:31   #1049
Molim pomoć -od svih preporuka i velikog izbora na Iherba neznam sto bih naručila pa ko bi mi dao iz iskustva dobar savjet treba mi za 8.godišnjaka oslabljenog imuniteta -streptokokoze stalne antibiotici vječiti -želim nesto dobro ,sigurno...
lilo090270 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 14:20   #1050
nama isto treba pomoc.. znam da čudotvornog lijeka za podizanje imuniteta nema..ali barem malo da ga poguramo
od 1.7 krećemo ponovno u jaslice i ja se bojim ajme..zbog kojekakvih prehlada, virusa i slicnih gamadi je 2 puta zavrsio u bolnici zbog febrilnih..dajte neki savjet sta da mu dajem...ima 17mjeseci..davala sam mu mjesec dana imunoglukan i planiram početi ponovno u 9mj pred seonu gripa

kad moze propolis
kronica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 17:10   #1051
Nama je odlican Lomatium sa iHerba i kombinacija echinacee i cinka

Send using Tapatalk2
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 09:00   #1052
A morate same odluciti, nema jedne carobne formule koja vrijedi za sve. Ja i dalje dajem Childlife kolostrum s probioticima. A zasto? Zato sto mi se to pokazalo kao najbolja kombinacija jer je jedini proizvod koji kombinira i probiotike, a moj malac je cesto na antb i ima atopijski dermatitis, a za to su probiotici dobri. Uz to mu dajem i Childlife tekuci c vitamin (uz ferum lek za zeljezo).
__________________
majmunčić
aannjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 13:37   #1053
Hvala ovako se lakse odlucim sve mi je to narucivanje nepoznanica pa sam nepovjerljiva!
lilo090270 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 23:13   #1054
Da sumiram, ovdje mi se istice Imunosal. Danas nam pedi preporucila nesto slicnog naziva pa vise nisam sigurna je kaze ima vitamin B. Ali kao ne uzimati trajno. Kao 2 tjedna pa 10 dana pauza. Jer otvara apetit pa da ne dode do pretilosti. Krenula u jaslice i unutar 5 tjedna napala ju 3 razlicita virusa.

Kog zanima narucivanje ChiledLifa preko weba od njih, preporucam. Naricivala sam ulje bakalara i c vitamin ali sad mi hitno
angelina333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 10:39   #1055
mame koje daju Imunoglukan kada se treba praviti pauza?
kronica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 21:57   #1056
Quote:
kronica kaže: Pogledaj post
mame koje daju Imunoglukan kada se treba praviti pauza?
Ja sam davala Imunosal, sada bi uzela Imunoglukan pa me zanima da li ste zadovoljne Imunoglukanom, koliko dugo uzimate? Kakva su iskustva sa Imunosalom ako netko ima?

Hvala!
Gioia 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 19:40   #1057
Moja pije Imunosal vec mj dana. Bezobzira je stalno bolesna. Ali nisam ni ocekivala cudo. Doduse sad je na linexu i antibiotiku pa joj ne dajem. Jedino me pedi upozorila da pravim pauze da ne dode do povecanja apetita i pretilosti. Al apetit joj isto ko i prije pa cemo pauzu mozda raditi kad popije bocicu
angelina333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 12:05   #1058
Ja sam nakon više od 2 godine vrtičkog staža zaključila da ništa ne pomaže. Probali smo svašta i samo trošim novac bez veze. Sad ide treću godinu u vrtić i je bolje u odnosu na prvu, ali tu je pomoglo smao vrijeme tj. ojačala je imunitet s vremenom.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 08:40   #1059
Dobro jutro!
Ovako, molila bi pomoc, jer stvarno vise ne znam sto nisam probala.
Imam sina, 7 godina, ovo mu je treca godina u vrticu.
Prve godine je bio stvarno bolezljiv, prosle je bilo puno bolje, a ove..... tjedan dana smo u vrticu, tjedan dana doma.. i tako od 9og mjeseca od kada je vrtic poceo.
I inace ima slab imunitet, ali ovo je sad vec za izludit.
Nije on nikada strasno bolestan, ali uvijek isto... blago povisena temperatura, kasalj i zacepljeni sinusi. Doktor kaze - upala gornjih disnih puteva.
Inace nas pedijatar ne voli davati antibiotike pa ih rijetko dobivamo, vecinom dobijemo nekakav sirupic i to je to.
Inace koristimo sve i svasta, unazad mjesec dana pije kobilje mlijeko koje navodno jako dize imunitet i super je za disne puteve, koristimo nekakav balzam za imunitet sto su mi preporucili u ljekarni, pije tonik sa dodatkom zeljeza i vitamina za pojacanje apetita jer mi inace slabo jede, sa Paga dobivamo domacu kadulju i med od kadulje.... i evo opet!
Opet mi se probudio sa zacepljenim nosom, kasljem i temp. 37,5!
Pa sto vise da radim?!
Prosle godine smo probali Imunosal kapi, ali ni one nisu pomogle.
Noleani is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 08:33   #1060
Ove godine je bas jakoo puno djece bolesno, sad jel to zbog vremena ili cega vec, ne znam. Ali nikad ih na pocetku nije bilo ovako malo u vrticu...i dosta mama mi kaze isto. U cekaonici kod pedijatrice cudo djece, viroze haraju stalno.

Mom je ovo druga vrticka godina i evo od pocetka 9mj je bas svako malo bolestan (pijemo vec treci antibiotik ) A lani, kad je tek krenuo u vrtic je cijelu godinu popio samo jedan... Uvijek nam je najgori ovaj prelaz godisnjih doba (znaci jesen/proljece), al ovo traje predugo...

Sve smo probali, nista nam nije pomoglo ..ni Imunosal, ni Imunoglukan...ni propolis, ma nista
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:47.