Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2017., 02:34   #2521
Prirodno imam tamnoplavu kosu (naginje ka svjetlosmeđoj) i trenutno na njoj imam svjetloplave pramenove na kapu rađene početkom 10. mjeseca. Pramenove radim već dvije godine i želim nastaviti tako, ali trenutno ne mogu do svoje frizerke, a apsolutno moram hitno posvjetliti kosu jer imam par bitnih događaja (sad je već dopola praktički smeđa). Treba mi nešto tek toliko da mi kosa izdrži mjesec dana dok opet ne odem na pramenove, farbala sam godinama kosu u plavo do korijena i ne bih se htjela vratiti na to.
Zanima me kakvi su ovi posvjetljivači od npr. syossa, hoće li mi se isprati nakon nekog vremena ili to radi na principu boje? Također, postoji li mogućnost da mi kosa ode u zeleno od tih nekih kvazi boja?
Hvala unaprijed na odgovoru
__________________
Je te donne ma liberté
ladylackhead is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 10:51   #2522
Nemam neki savjet osim odi (drugoj) frizerki... I posvjetljivac je fensi rijec za blajh - nepreporucljivo ako ne znas kaj radis, pogotovo za pramenove.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 02:58   #2523
Hej, trebala bih brzu preporuku za Keune boju za kosu i postotak hidrogena. Naime osoba ima podosta svijetao ten, smeđe oči i kosu boje između srednje i tamnosmeđe, (otprilike četvorka..),dužine do polovice leđa. Nefarbana.
Opcije (ciljevi) su: kao na syoss kutiji 5-1: http://www.mea.syoss.net/syoss/mea/e...ght_brown.html, ili
ova: http://larastock.com/shutterstock-photo-179526317/
Pretpostavljam neka 6.1 ili... hvala
Sunlover is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 17:15   #2524
Pozdrav!

Pokušala bih se sama obojati pa imam pitanje - čula sam da jedan paket Loreal Preference neće biti dovoljan za moju kosu pa bih uzela dva, ali različite boje. Konkretno, oba Loreal Preference 7.4 i 8.0.

Kakva su vaša iskustva s miješanjem tih pakiranih boja, jel vam se to čini ok?

Hvala!
Ursula Macondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 13:48   #2525
koja dužina kose je u pitanju?
možeš bez problema miješati.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 21:36   #2526
do ramena mi je kosa, ali je dosta gusta tako da u svakom slučaju trebam dvije.
puno ti hvala na odgovoru, bojala sam se riskirati, ali sljedeći put ću hrabrije
Ursula Macondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 11:31   #2527
Cure pozz...imam tamnotamno smedju kosu sa crvenim pigmentom. Uvijek me bilo strah farbat se sama ili kod neprovjerenh frizera da ne bih dobila onu gavran crnu boju kose (znam cure koje se farbaju s 4-kom pa su ipak crne ko noc) ili da mi ne povuce na narancasto jer imam prirodno i dosta crvenog pigmenta, a ne volim ga bas
Iscitavajuci vasa iskustva ohrabrila sam se i odlucila na farbanje sa 5.1 (raznim farbama - sad sam na elgonu) i mogu reci da sam jako zadovoljna.
Stvarno blizu prirodne boje kose i onog cemu sam tezila.
Pa eto, ako ima jos nekog tko trazi neku tamno smedju sa prirodnim (pepeljastim) odsjajem potvrdjujem da su nijanse 5.1 dobar izbor. Ili pola 5.1, pola cista 5-ica
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 23:16   #2528
Koja boja bi bila identična ovoj?
Na izrast od nekih 10 cm i ostatak bojane kose slične izrastu.

http://cdn2.stylecraze.com/wp-conten...yks-Hairdo.jpg
http://www.fjdz.org/wp-content/uploa...60406dffbe.jpg

Strah me uzet bilo šta jer ne želim ispast crna.
mine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 17:06   #2529
Na plavusama me nisu dozivjeli xD ukratko, iz ove plave
Bi voljela doci do ove boje, u kucnoj radinosti po mogucnosti



Sent from my iPhone using Tapatalk
Heather is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 00:33   #2530
Pozdrav
Može preporuka za dobru crnu farbu za kosu? Koristila sam u početku Pallete Schwarzkopf i dobra je ali nekako jaka, imam dojam da mi dosta uništi kosu, sad koristim Loreal Casting a ta je pak preslaba, ne prekrije baš najbolje, pogotovo ne sijede. Dakle treba mi neka koja super prekrije, a opet da je koliko toliko 'zdrava', tj da ne uništava kosu...?
Hvala
Horoscope is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 22:47   #2531
Pokusavam doci do tamo plave pepeljaste kose. Napravila sam preljev od Garnier 7.1 i uhvatila je nijansa bas kao i sa kutije. U zatvorenom prostoru je bas takva kakvu sam i htjela, ali na prirodnom svjetlu mi se opet cini kao da ima malo zlatnih/crvenkastih nijansi :/
Gledam samo korijen gdje mi je prirodna tamnija smedja kosa pa mi nije jasno zasto je na svjetlu tako sjajna ako je pepeljasta nijansa?
Postoji li nekakva "mat" boja?

Sent from my E2303 using Tapatalk
fijufiju is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 10:58   #2532
Jeste probali boju u pjeni? Mislim se da kupim od Loreala. Koliko ta boja u pjeni drzi, meni bi bilo ok da drzi mjesec, mjesec i po dana. Htjela bi na kratko neku promjenu, nesto sta ce se s vremenom isprati
__________________
Tko nije jeo, nije živio.
Tko nije griješio, nije živio.
Tko nije pio, nije jeo. Dakle, pij da bi živio, nemoj griješit.
MajiFlafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 11:55   #2533
Keune vs Loreal proff koja je bolji izbor za tanku prorijedenu sensibiliziranu kosu? Naime biram izmedu frizerskih salona koji koriste ta dva brenda a kosa mi je sva jadna pa ne zelim da mi ju dodatno spale
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 17:51   #2534
Definitivno L'Oreal.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 19:35   #2535
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Definitivno L'Oreal.
Hvala na savjetu i mislila sam tako, Keune je vise za jaku i cvrstu kosu. Citam malo da ljudi imaju sarolika iskustva s spaljenim vlasistem i otpadanjem kose, stoga je prevagnuo Loreal
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:21   #2536
Probao tko So sap korektor boje za kosu (intenzifikator)?
Madison girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 22:53   #2537
Jel ima netko iskustva sa Schwarzkopf color expert omegaplexom?
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 10:56   #2538
molim vas prijedlog broja boje l'oreal casting creme gloss koja je srednje do tamno smeđa (neka čokoladna) sa zlatkastim odsjajem - nikako crvenim????
neka iz linije 500 ili eventualno 600
ide na sijedu kosu
i gdje je u zg najveći izbor? ili sve drogerije imaju jednaku paletu boja tj. ono što je na hr tržištu svi sve dobivaju?

Zadnje uređivanje leonidas27 : 30.03.2017. at 11:16.
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 15:53   #2539
Pozz curke

Trebam savjet - imam dugu, prirodno crnu kosu i užasno puno sijedih, ali stvarno puno, već s 18 sam imala jako puno, to se s godinama naravno samo pogoršalo. Najviše ih imam oko ušiju, a onda na vrhu glave i iza na dnu kose. Dosad sam se uvijek farbala doma s farbama bez amonijaka, probala sam Casting, Perfect Mousse, Olia, Prodigy... Ono što je svima zajedničko jest da meni ta boja ne drži dovoljno dugo na sijedima.
Dakle, to kod ušiju mi je užasan problem jer je doslovno sve bijelo, a farba se pošteno primi i za kožu (tu je Prodigy OK, on se najmanje primi) pa mi je sva koža smeđa i u tom slučaju moram to jako agresivno ribati da skinem.
Anyway, meni se te farbe lijepo prime na sijede, ALI prebrzo nestanu s nje. Ne može biti stvar izrastanja jer se oko ušiju puno, puno brže vide sijede nego na ostatku glave. I kad kažem da prebrzo nestanu, to znači cirka 2-3 pranja iliti u mom slučaju tjedan, max. 2 pošto kosu perem 2x tjedno. Ne mogu baš kosu farbati svaka 2 tjedna, iako farbam ju svaka 4.
Imate li preporuku za neku farbu koja bi riješila ovaj problem? Mislim, i kod ovih piše da se ispiru nakon tipa 20 ili koliko već pranja, a službeno su trajne, ali meni kao što vidite ni blizu ne drži toliko.
Očajna sam više jer te sijede totalno bodu u oči na ovu crnu kosu da je to očaj a ne bih si baš uništavala kosu nekim agresivnim farbama, a bome ni išla svakih mjesec dana kod frizera. Hvala
Mikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 22:33   #2540
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
molim vas prijedlog broja boje l'oreal casting creme gloss koja je srednje do tamno smeđa (neka čokoladna) sa zlatkastim odsjajem - nikako crvenim????
neka iz linije 500 ili eventualno 600
ide na sijedu kosu
i gdje je u zg najveći izbor? ili sve drogerije imaju jednaku paletu boja tj. ono što je na hr tržištu svi sve dobivaju?
prizvala sam...
dakle, slučajno pogledam u jednom dm-u što ima od boja i upravo 503 golden chocolate izlazi iz asortimana i košta 19kn
mam sam 3 zela
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.