Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2010., 14:23   #41
E barem neko osvježenje u retorici , fali onaj stari Pankretić
on je bil legenda , već mi muka od ovih starkelija ,
a opet kad vidim ove mlađahne uuuu isprani mozgovi skroz,
znam da mladima nije lako treba se uhljebit neka strankica pa još
ako je te gura kakav stric, kuma ...
A gledam neki dan onog gitaristu iz Dubrovnika pa bože moj .....
tigar_c2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 14:29   #42
stari pankretić je legenda.
možda mu mladi, nije sin
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 14:53   #43
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Tu ima nešto. Evo sam se malo potrudio i pogledao neke ankete od prije nekoliko mjeseci i ranije. Na početku ga nije bilo nigdje a sad se već pojavljuje sa nekoliko postotaka u anketama.
Doduše ankete su nešto šta treba uzimat sa ozbiljnom rezervom ali možda daju nekakvu sliku političkog stanja.
osobno smatram da bi taj postotak svakog dana mogao biti sve veci i veci (naravno ak lesar ostane ono što je dosad bio, protiv politike hdz-a i sdp-a),
i ako se malo više progura u javnost jer ipak malo ljudi je culo za njega,
dal je on ono što hr treba al, nešto novo od vec viđenog mislim da je bolji izbor a, tek hdz i sdp zajedno u opoziciji - neprocjenjivo
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 15:02   #44
Ja ću glasati za Plinija, jer je rekao da ako ga izaberu u sabor, raditi će bez plaće. Barem neka štednja.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 15:02   #45
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
osobno smatram da bi taj postotak svakog dana mogao biti sve veci i veci (naravno ak lesar ostane ono što je dosad bio, protiv politike hdz-a i sdp-a),
i ako se malo više progura u javnost jer ipak malo ljudi je culo za njega,
dal je on ono što hr treba al, nešto novo od vec viđenog mislim da je bolji izbor a, tek hdz i sdp zajedno u opoziciji - neprocjenjivo

za očekivati je klipove i blokade iz medija.
usmena predaja je najbolja
hdz i sdp, u opoziciji - ko to more platit !
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 15:07   #46
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post

za očekivati je klipove i blokade iz medija.
usmena predaja je najbolja
hdz i sdp, u opoziciji - ko to more platit !
Hrvati, kad dodje treca garnitura krast, a mora nadoknadit ovih 20 godina sto nisu imali prilike Jer nas narod nikad pa ni onda nece izabrati postene na vlast, jer ce im posteni reci kakvo je stanje, a to ljude ne zanima, oni vole krivit druge i slusat obecanja o tome kako ce neki drugi drugi bit bolji.
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 15:14   #47
Quote:
F10EXX kaže: Pogledaj post
Hrvati, kad dodje treca garnitura krast, a mora nadoknadit ovih 20 godina sto nisu imali prilike Jer nas narod nikad pa ni onda nece izabrati postene na vlast, jer ce im posteni reci kakvo je stanje, a to ljude ne zanima, oni vole krivit druge i slusat obecanja o tome kako ce neki drugi drugi bit bolji.

ne, dragi
treća garnitura, vraća sve pokradeno.
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 15:46   #48
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
osobno smatram da bi taj postotak svakog dana mogao biti sve veci i veci (naravno ak lesar ostane ono što je dosad bio, protiv politike hdz-a i sdp-a),
i ako se malo više progura u javnost jer ipak malo ljudi je culo za njega,
dal je on ono što hr treba al, nešto novo od vec viđenog mislim da je bolji izbor a, tek hdz i sdp zajedno u opoziciji - neprocjenjivo
Nije da sam oduševljen Željkom ali to imam doma u Splitu i koji put je stvarno zabavno.

Na državnoj razini bi bilo još zabavnije gledat recimo gitaristu iz Dubrovnika i onog sa jeftinim ljetovanjem na Brionima.

A javnost??? E to je već nešto drugo jer mi se sve ćini kako će ga što se bude približavao dan izbora sve više i više medijski stavljat u nepovoljan položaj i nećemu bi tlako izborit se za tu javnost niti njemu niti bilo kome tko će pokušat bit svoj.

Bit svoj i bit drugačiji ovim dvjema etabliranim političkim opcijama nikako ne odgovara jer svatko novi ili svjež im samo smeta jer im realno može oduzest neke glasove neovisno je li to Lesar ili netko još noviji.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 15:51   #49
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ja ću glasati za Plinija, jer je rekao da ako ga izaberu u sabor, raditi će bez plaće. Barem neka štednja.
Izvrsna logika...pa kad ti to bude nabio na nos jer naravno neće dobro raditi i kenjati će o tome da je on iz ljubavi pokušavao, a mi tako... ti ćeš reći što?...svako tko mi dolazi na takvo radno mjesto sa pričama o volontiranju odmah križam...ako će on svoju plaću poslije podijeliti to je njegova stvar.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 20:08   #50
Quote:
F10EXX kaže: Pogledaj post
Hrvati, kad dodje treca garnitura krast, a mora nadoknadit ovih 20 godina sto nisu imali prilike Jer nas narod nikad pa ni onda nece izabrati postene na vlast, jer ce im posteni reci kakvo je stanje, a to ljude ne zanima, oni vole krivit druge i slusat obecanja o tome kako ce neki drugi drugi bit bolji.
je, je svi su lopovi samo je sdp pošten

poštena vlast ne poziva na rezove,pogotovo ne, mirovina koje su ljudi zaradili, smanjenje ionako malih prava onih koji su ne svojom krivnjom ostali bez posla...itd ,vec se pronalazi nacin da oni koji su najmanje krivi ne ispaštaju radi tuđih gluposti i nesposobnosti. tko je narod pitao kad se prodavalo/uništavalo/zatvaralo? nitko, pa zašto bi onda narod sada trebao placati tuđe gluposti? država mi nikad ništa nije dala vec samo uzimala, sad još da placam njihovu nesposobnost, zaboravi,
ti ako želiš svaki mjesec slobodno prebacuj svoju placu (ako uopce radiš) za spas proracuna,samo, od mog džepa prstice drži dalje.
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 20:20   #51
Quote:
sprint1 kaže: Pogledaj post
I ova je dobra, rekao bih...odmah do:
http://www.poslovni.hr/vijesti/pjetl...ti-161780.aspx

"Kao oparen, urlajući, na noge je skočio Marinković kada je Lesar provocirajući zapitao čime se hrane koale i u koju vrstu životinja spada čudnovati kljunaš. No, kada mu je objasnio da se ta pitanja postavljaju zaposlenicima HP-a na testiranjima, samo je nestao u stolcu."
briljantno...

radije ću njemu dat glas, pa da me iznevjeri, nego već dokazanim demagozima i političkom šljamu zvanom HDZSDP...
illumination is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 21:44   #52
Što se iza brda valja?

Stranka Laburista na čelu sa Lesarom je stranka u usponu. Oni trebaju dobiti glasače dobrim programom. I čini mi se da postoje šanse da Laburisti iznenade sve smjelim programom reforme. Sve ovisi koliko su se zbilja spremni zauzeti za Hrvatsku. U svakom slučaju, premda sam rekao da neću glasati više na izborima, mogao bih promijeniti mišljenje i dati glas Laburistima, ako njihov program zbilja bude bio ostvariv i povoljan za Hrvatsku. Svojim putem bez EU.

Vremena imaju dovoljno da se pripreme. Samo je pitanje da li imaju muda?
__________________
Istina će nas spasiti! Tražite li je na pravom mjestu?
sites.google.com/site/financijskisustav/home/
=>Prijedlog 1. ostvarivog programa za izlaz iz krize
Nostrađurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 22:26   #53
Quote:
Nostrađurus kaže: Pogledaj post
Stranka Laburista na čelu sa Lesarom je stranka u usponu. Oni trebaju dobiti glasače dobrim programom. I čini mi se da postoje šanse da Laburisti iznenade sve smjelim programom reforme. Sve ovisi koliko su se zbilja spremni zauzeti za Hrvatsku. U svakom slučaju, premda sam rekao da neću glasati više na izborima, mogao bih promijeniti mišljenje i dati glas Laburistima, ako njihov program zbilja bude bio ostvariv i povoljan za Hrvatsku. Svojim putem bez EU.

Vremena imaju dovoljno da se pripreme. Samo je pitanje da li imaju muda?
evo ti jedan clanak, mislim da dosta govori o tome dal su sposobni dobiti glasace
http://www.lesar.info/modules/news/a...hp?storyid=527
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 08:57   #54
Koji su to stručnjaci koji bi vodili Hrvatsku iz redova Laburista? Dali znate neke?
Lesar kao predsjednik vlade? Čovjek je jedva završio srednju školu.
Robert Warren is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 09:07   #55
Quote:
Robert Warren kaže: Pogledaj post
Koji su to stručnjaci koji bi vodili Hrvatsku iz redova Laburista? Dali znate neke?
Lesar kao predsjednik vlade? Čovjek je jedva završio srednju školu.

pametnom čovjeku, ne treba kupljena diploma i doktorat - koje tvoji posjeduju
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 09:57   #56
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
pametnom čovjeku, ne treba kupljena diploma i doktorat - koje tvoji posjeduju
Teško je krasti a da nemaš barem diplomu ,
Od krađe vida i šarafa teško se obogatiti
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 10:23   #57
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
pametnom čovjeku, ne treba kupljena diploma i doktorat - koje tvoji posjeduju
Ma da. Treba zemlju voditi partijski kadar sa 5 minuta škole i velikim odmorom.
lesar si je stavio mail: dr.lesar . Čovjeku je bila životna žćelja da bude doktor, pa ak nikako drukčije stavio si je titulu u mail. Inače kakvo je to hrvatsko ime dragutin. Roditelji mu nisu mogli staviti drug, pa su se odlučili za dragutin.
Robert Warren is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 10:30   #58
@ r. warren
ti si upravo kadar, koji će suditi o kadrovima. večernja ?
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 10:32   #59
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
@ r. warren
ti si upravo kadar, koji će suditi o kadrovima. večernja ?
Na tvoju žalost punooo više.
Robert Warren is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 10:35   #60
@ r. warren

kupljeno !
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:27.