Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2010., 11:45   #81
Quote:
Adler109 kaže: Pogledaj post
Sta? Ako ja kao birac to ne vidim onda kao i da nista ne radi...
to što ti ne vidiš ne znaci da netko ništa ne radi,
kod nas je novinarima ionako bitnije kaj rade onur i šeherezada nego što govore politicari koji ne pripadaju hdz-u ili sdp-u,
ne znam cemu onda imamo i placamo višestranacje, kad samo spava
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 11:45   #82
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
poštujem tvoje pravo na mišljenje ali bez demagogije ako može,
boldano, gdje sam ja to rekla? tipican primjer citanja kako nama paše a, ne kako piše. kao ne gledaš čovjeka po obrazovanju a, od svega ti je upalo u oko to dr.
clanak koji govori o problematici je za tebe clanak o zlim poduzetnicima , gdje to lesar napada poduzetnike?
Gledaj znam profesore i dr znanosti koji nemaju dr u svom mailu. Lesar očito pati od kompleksda manje vrijednosti.
Robert Warren is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 11:48   #83
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
to što ti ne vidiš ne znaci da netko ništa ne radi,
kod nas je novinarima ionako bitnije kaj rade onur i šeherezada nego što govore politicari koji ne pripadaju hdz-u ili sdp-u,
ne znam cemu onda imamo i placamo višestranacje, kad samo spava:ne zna:
Zato jer njih nije briga za Hrvatskog građanina. Cilj je ući u Sabor i bez ikakvog truda primati 15 000 kn plaću.
Za usporedbu specijalist primarijus na Rebru sa 30 godina staža ima plaću 9000kn.
Robert Warren is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 11:52   #84
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
to što ti ne vidiš ne znaci da netko ništa ne radi,
kod nas je novinarima ionako bitnije kaj rade onur i šeherezada nego što govore politicari koji ne pripadaju hdz-u ili sdp-u,
ne znam cemu onda imamo i placamo višestranacje, kad samo spava
Ako njegov rad ne dode do mene, jer ipak prodaje sebe, meni onda je to niskoristi. Nego daj mi nabroj 5 clanova laburista za koje je neko cuo?
Adler109 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 11:53   #85
Quote:
Adler109 kaže: Pogledaj post
Ako njegov rad ne dode do mene, jer ipak prodaje sebe, meni onda je to niskoristi. Nego daj mi nabroj 5 clanova laburista za koje je neko cuo?
Ja znam dva:
1. Tanita
2. Krin1
Robert Warren is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 11:55   #86
@ r. warren
ako imaš škole, pročitaj ispravno
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 12:01   #87
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
poštujem tvoje pravo na mišljenje ali bez demagogije ako može
Ti si prva počela.

Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
od svega ti je upalo u oko to dr.
Pa zar tebi to nije malo čudno? Zar se gospodin Lesar boji da ga necemo ozbiljno shvacati ako nema titulu?

Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
clanak koji govori o problematici je za tebe clanak o zlim poduzetnicima , gdje to lesar napada poduzetnike?
Nije se znalo da radnici ne dobivaju placu dok mi Lesar to nije napisao.

"Biti ćemo jasni, glasni i energični u borbi protiv nepravde, korupcije, nepotizma, rasprodaje zemljišta, voda, infrastrukture, otoka, obale, sustava za prijenos energenata te državne imovine o kojoj ovisi stvarni suverenitet Hrvatske."

Čini mi se kao da njemu nedostaje socijalizam, čim gleda da stavi državu da upravlja svime. Njegove stavove smatram zastarjelima.

Postavljena su dosta konkretna pitanja o Lesarovom radu, a niti jedno bas nije odgovoreno na zadovoljavajuci nacin. Osim Krin koja nas počasti kojom kratkom dosjetkom.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 12:01   #88
Quote:
Robert Warren kaže: Pogledaj post
Gledaj znam profesore i dr znanosti koji nemaju dr u svom mailu. Lesar očito pati od kompleksda manje vrijednosti.
dal je tu u pitanju kompleks manje vrijednosti il ironija
autor clanka koji se bavi problematikom bez obzira na strucnu spremu ipak je dr. za razliku od onih koji još uvijek vrludaju i traže odgovore zašto.
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 12:07   #89
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Čini mi se kao da njemu nedostaje socijalizam, čim gleda da stavi državu da upravlja svime. Njegove stavove smatram zastarjelima.

ne, dragi.
njemu i nama, nedostaje pravni sustav i uređena država - kakva je trebala postojati, već dvadeset godina
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 12:12   #90
Quote:
Adler109 kaže: Pogledaj post
Ako njegov rad ne dode do mene, jer ipak prodaje sebe, meni onda je to niskoristi. Nego daj mi nabroj 5 clanova laburista za koje je neko cuo?
a, ti trebaš cuti imena clanova da bi netko došao do tebe
do mene je došlo ono kad je lesar tražio da se preispita porijeklo imovine određenih a, nije dobio podršku onih koji sada bruje o korupciji, pa npr. potpis protiv izmjena zor-a na samom pocetku bez politicke kalkulacije, ili ovo
http://www.laburisti.com/modules/new...hp?storyid=297
imena clanova mi nisu bitna, bitno mi je što tko govori i radi
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 12:18   #91
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Nije se znalo da radnici ne dobivaju placu dok mi Lesar to nije napisao.

"Biti ćemo jasni, glasni i energični u borbi protiv nepravde, korupcije, nepotizma, rasprodaje zemljišta, voda, infrastrukture, otoka, obale, sustava za prijenos energenata te državne imovine o kojoj ovisi stvarni suverenitet Hrvatske."

Čini mi se kao da njemu nedostaje socijalizam, čim gleda da stavi državu da upravlja svime. Njegove stavove smatram zastarjelima.

Postavljena su dosta konkretna pitanja o Lesarovom radu, a niti jedno bas nije odgovoreno na zadovoljavajuci nacin. Osim Krin koja nas počasti kojom kratkom dosjetkom.
da, svi su na sva zvona zvonili o tome,
a, tko bi trebao upravljati tim stvarima? tko bi se trebao boriti protiv nepravde, korupcije, rasprodaje i uostalom tko ima tu mogucnost? možda neki kopac kanala?

na pitanja koja te zanimaju ako želiš možeš sam potražiti odgovor, hvalospjevi nisu potrebni onima koji rade vec onima koji se žele prikazati da rade
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 12:18   #92
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
a, ti trebaš cuti imena clanova da bi netko došao do tebe
do mene je došlo ono kad je lesar tražio da se preispita porijeklo imovine određenih a, nije dobio podršku onih koji sada bruje o korupciji, pa npr. potpis protiv izmjena zor-a na samom pocetku bez politicke kalkulacije, ili ovo
http://www.laburisti.com/modules/new...hp?storyid=297
imena clanova mi nisu bitna, bitno mi je što tko govori i radi
Lesr bu na listi u tvojoj izbornoj jedinici? Jer ako ces glasati za nekog bilo bi ljepo da znam za koga to tocno glasam ili mislis da ne......da je svejedno samo zbog jedne recenice tko je neko izgovorio a ti htjela cuti?
Adler109 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 12:26   #93
Quote:
Adler109 kaže: Pogledaj post
Lesr bu na listi u tvojoj izbornoj jedinici? Jer ako ces glasati za nekog bilo bi ljepo da znam za koga to tocno glasam ili mislis da ne......da je svejedno samo zbog jedne recenice tko je neko izgovorio a ti htjela cuti?

ti bi trebao glasovati za program stranke.
ostalo ćeš vidjeti kasnije.
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 12:29   #94
Quote:
Adler109 kaže: Pogledaj post
Lesr bu na listi u tvojoj izbornoj jedinici? Jer ako ces glasati za nekog bilo bi ljepo da znam za koga to tocno glasam ili mislis da ne......da je svejedno samo zbog jedne recenice tko je neko izgovorio a ti htjela cuti?
osobno, mene zanimaju djela i programi a, ne imena,
imena donose vec viđeno a, to nas je o dovelo tu gdje jesmo
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 12:31   #95
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
ne, dragi.
njemu i nama, nedostaje pravni sustav i uređena država - kakva je trebala postojati, već dvadeset godina
Njemu nedostaje saborska placa. Tj. strah od gubitka iste.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 12:32   #96
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
ti bi trebao glasovati za program stranke.
ostalo ćeš vidjeti kasnije.
Osim programa trebao bi znati i ljude koji garantiraju da ce se taj program provesti. Sve stranke u nacelu imaju ok program koji se sastoji od floskula:
- rast proizvodnje
- pad nezaposlenosti
- smanjenje duga
- vracanje pokradenog
- povecanje mirovina
.
.
.

U biti skup ljepih zelja. To smo vidli da ne prolazi. Danas me mogu privuci konkretne mjere inkonkretni ljudi koji nesto mogu napraviti. Ako neko 2 mjeseca pred izbore dode s programom kao gore navedenim, uz sebe stavi 5 ljudi kojima niti imen neznam i kaze to su ministri koji ce provesti ovaj program, onda taj nevu dobil moj glas i zavrsit ce na 4.09 posto i vristeci o medijskoj nepravdi.

A di su akcionizmi, ljudi na ulici koji te vuku za ruku i zovu na skupove, tribine nesto.....

Nema nista u politici bez dobre ideje, dobrih ljudi i dobrog marketing.

Od Lesara za sada niti marketinga, niti ljudi samo nacelna ideja koju sam prodaje. Premalo.
Adler109 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 12:38   #97
Quote:
Adler109 kaže: Pogledaj post
Ako njegov rad ne dode do mene, jer ipak prodaje sebe, meni onda je to niskoristi. Nego daj mi nabroj 5 clanova laburista za koje je neko cuo?
Njegov rad???

Pa sad ako ćemo pošteno on kao osoba poznat je po svom radu u Saboru i to na svakoj sjednici po nekoliko puta ima kvalitetne istupe.

Ukoliko misliš da je politički rad nešto što se treba vidjet na ulici i u medijima onda OK. Osobno sam ga vidio nekidan u javnosti sa nekim svojim suradnicima a u medijima ne (osim možda u nekom lokalnom) i to me uopće ne iznenađuje.

Ako dvije etablirane političke opcije zaključe ili su već zaključile kako im je Lesar protivnik o kojem trebaju vodit računa taj medije neće vidjet ni blizu jer ako ga "puste" u medije onda im može bit jako jako opasan a pretpostavljam i kako nema skoro uopće financija tako da i neke druge vidove "rada" ćeš teško vidjet.

To šta neznamo ime i lik nekoliko laburista je po meni čak i prednost jer dobro poznavanje više desetaka pozicijskih i opozicijskih političara koliko vidimo nije nam baš nešto za ponos.

Ono ko zna možda je vrijeme da neki nepoznati dobiju šansu jer od ovih poznatih imamo samo "traženje puta da dođemo na put".
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 12:40   #98
@ adler109

ne paničari. predizborna trka, još nije počela.
ako doznam, javiti ću ti i boju čarapa i broj cipela, svih na listama
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 12:44   #99
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Njegov rad???

Pa sad ako ćemo pošteno on kao osoba poznat je po svom radu u Saboru i to na svakoj sjednici po nekoliko puta ima kvalitetne istupe.

Ukoliko misliš da je politički rad nešto što se treba vidjet na ulici i u medijima onda OK. Osobno sam ga vidio nekidan u javnosti sa nekim svojim suradnicima a u medijima ne (osim možda u nekom lokalnom) i to me uopće ne iznenađuje.

Ako dvije etablirane političke opcije zaključe ili su već zaključile kako im je Lesar protivnik o kojem trebaju vodit računa taj medije neće vidjet ni blizu jer ako ga "puste" u medije onda im može bit jako jako opasan a pretpostavljam i kako nema skoro uopće financija tako da i neke druge vidove "rada" ćeš teško vidjet.

To šta neznamo ime i lik nekoliko laburista je po meni čak i prednost jer dobro poznavanje više desetaka pozicijskih i opozicijskih političara koliko vidimo nije nam baš nešto za ponos.

Ono ko zna možda je vrijeme da neki nepoznati dobiju šansu jer od ovih poznatih imamo samo "traženje puta da dođemo na put".
On je proizvod i mora se prodati meni da ga kupim, izaberem. KAko ne gledam sabor kao niti 95% biraca njegovi sjajni nastupi tamo kao da se i nisu dogodili. Kad govorim rad, mislim na rad da sebe priblizi kupcu tj meni.

Usporedimo to s cokoladom. To sto ti imas najbolju cokoladu na svijetu koja se nalazi samo u jednom malom ducanu garantir ti prodaju u lipama, dok s druge strane srot iz konzuma ce se prodavati na slepere. Zasto? Ne zato jer je kvalitetan vec jer je dostupan i izmarketingiran.

E sad ako bi svoju sjajnu cokoladu napravio dostupnom i marketinski obradenom imao bi zicera.

Laburisti mozda imaju vrhunski proizvod, no ja za njega ne znam. Ako me razumijes.

Takoder iluzorno je ocekivati da cu ja taj proizvod sam ici teaziti, on se mora ponuditi meni
Adler109 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 12:46   #100
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
@ adler109

ne paničari. predizborna trka, još nije počela.
ako doznam, javiti ću ti i boju čarapa i broj cipela, svih na listama
Ovo ne pomaze. S ovakvim stavom ce uci Lesar i niko vise. Ako si clan ili simparizer radije prihvati kritiku koja nije zlonamjerna nego se sprdati s biracem, jer na dan izbora on ce se sprdnuti s tobom.
Adler109 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:46.