Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2011., 20:58   #21
Quote:
nosko5 kaže: Pogledaj post
Ako su naši dečki ginuli da nekakav "Radenko" poklanja svome sinu tvornicu, onda se ja ozbiljno pitam živim li ja i danas u nekakovoj "Jugoslaviji"! Bez obzira i na "Oluju" i međunarodno priznanje Hrvatske!
Kakve to veze ima sa Olujom? Ili misliš da je u Oluji trebalo očistiti sve Srbe, uključujući i Zagreb?

I kakve veze nacionalnost kriminalca? kriminalac je kriminalac, pošten čovjek je pošten čovjek, bez obzira na nacionalnu pripadnost, ili ne misliš tako?

A to da su mnogui ginuli za vrijeme rata, da bi drugi za to vrijeme krali, općepoznata je činjenica, a nije bome ni hravtski specifikum.
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 21:18   #22
Quote:
nosko5 kaže: Pogledaj post
Ako su naši dečki ginuli da nekakav "Radenko" poklanja svome sinu tvornicu, onda se ja ozbiljno pitam živim li ja i danas u nekakovoj "Jugoslaviji"! Bez obzira i na "Oluju" i međunarodno priznanje Hrvatske!
Skrećeš temu u potpuno nepotrebnom smjeru...

Što ne kažeš da su određeni visoko pozicionirani HDZovci surađivali s nekim istočnog porijekla a ne samo upireš prst u Miloševića i njegovo porijeklo...i po čemu je to uopće bitno koje je nacije

SDSSu nikada bolje nije išlo nego za vrijeme HDZove vlasti...

a ovdje na ovom forumu imaš "desnih" forumaša koji će ti hvaliti Škegru i njegovu školovanost
starks is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 03:08   #23
Osim za ovog Radenka Miloševića, jedina dva konkretna Radenka za koja sam čula (jednog od njih i osobno poznajem) su iz 100% hrvatskog i katoličkog malog mjesta u zaleđu Omiša/Brela.
Miloševića Hrvata također ima popriličan broj...


Za informaciju samo... da ne donosite krive zaključke i ne žestite se zbog krivih stvari... (jer se oko ovog slučaja treba žestiti, ali ne zbog bilo čijeg "istočnog porijekla").
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 10:44   #24
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post

I na poslijetku, kako ona to misli zaključiti poglavlje Pravosuđa u pregovorima kada postavlja na svoju zamjeničku poziciju kriminalca?
Misli se ti misli no tko tebi da pravo prozivati jednog ministra kriminalcem ?
Tko si ti ?
Skrivena karikatura opčinjena svojom moći lupetanja i vrijeđanja ljudi po webu, bez ikakva dokaza.

Dobio si crveni no moderator je trebao promijeniti naslov teme, a ovako mi se čini da misli isto što i ti samo želi biti 5% tolerantan.
Okolosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 13:17   #25
Quote:
nosko5 kaže: Pogledaj post
Ako su naši dečki ginuli da nekakav "Radenko" poklanja svome sinu tvornicu, onda se ja ozbiljno pitam živim li ja i danas u nekakovoj "Jugoslaviji"! Bez obzira i na "Oluju" i međunarodno priznanje Hrvatske!
Zašto moderator nije zacrvenio ovog trollo-fašistu koji blati i manipulira sa poginulim braniteljima?

On topic

Ljudi, morate shvatiti... nema časnog čovjeka u hdz-u, nema niti jedne, ali niti jedne, privatizacije koja je prošla 100% po zakonu. Sanader je smijeh u usporedbi sa ovima šta su opljačkali. Pa šta mislite što se on onako osokolio u krađi nego što je sam vidio da se hapa na sve strane za doručak, ručak i za večeru?
Ljudi s naivni i sad su kao progledali, a ovakve članke čitamo (ko čita) od sredine devedesetih. Ovo nije ništa već viđeno. Neće biti ni revizije, ni istrage, ni odgovornsti prije nego hdz padne ispod 10%, a od toga neće biti ništa... znamo i zašto.
Circulum vitiosum.
Karabinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 13:28   #26
Quote:
Karabinko kaže: Pogledaj post
Zašto moderator nije zacrvenio ovog trollo-fašistu koji blati i manipulira sa poginulim braniteljima?
Evo ponovno, pa kartonirajte - jesu li ljudi ginuli zato da sinčić nekakvog komunističkog direktora po imenu Milošević dobije tvornicu na poklon? Što je "fašističko" u tom pitanju? Danas se više ne smije Srbina nazvati Srbinom? Ta vremena su valjda prošla.
nosko5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 14:00   #27
Quote:
nosko5 kaže: Pogledaj post
Evo ponovno, pa kartonirajte - jesu li ljudi ginuli zato da sinčić nekakvog komunističkog direktora po imenu Milošević dobije tvornicu na poklon? Što je "fašističko" u tom pitanju? Danas se više ne smije Srbina nazvati Srbinom? Ta vremena su valjda prošla.
Naravno da je fašističko kada si apostrofirao po prezimenu. Tvoj upis implicira da im ne bi smetalo da tvornice dobivaju neki podobnijeg prezimena, a zbog čega tvrdim da ih vrijeđaš.
Karabinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 15:14   #28
http://www.e-balkan.net/youth/3105-r...lje-mrtav.html
shizmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 23:34   #29
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Osim za ovog Radenka Miloševića, jedina dva konkretna Radenka za koja sam čula (jednog od njih i osobno poznajem) su iz 100% hrvatskog i katoličkog malog mjesta u zaleđu Omiša/Brela.
Miloševića Hrvata također ima popriličan broj...


Za informaciju samo... da ne donosite krive zaključke i ne žestite se zbog krivih stvari... (jer se oko ovog slučaja treba žestiti, ali ne zbog bilo čijeg "istočnog porijekla").
je ali ovaj tip je žešći četnik ko i njegova premijerka. Srpska vlada šta ćeš, bitno da je podupiru "zaslužni" branitelji kojima su ona i Bandić dijelili stanove šakom i kapom
audi_driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 00:32   #30
Bolji biti ne može, može biti samo isti ili gori, u HDZ kao stranku ili vladu ne dolaze ispravni ljudi koji imaju moral, to je sve jedno te isto.
Motiv ulaska u HDZ bilo koga nikada nije bio ispravan niti će biti.
Novi lik nije ništa novo pod suncem te stranke koja uništava ljude i našu domovinu posljednjih 20-setak godina.

Ne mijenja se ništa, niti ikad neće dok cijela garnitura ne ode sa političke scene zauvijek zajedno sa svojim mentalitetom koji tu stranku i vladu sačinjava.
__________________
Forum.hr - Super najsporiji internet forum na planeti.
Epic hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 10:02   #31
Quote:
Epic hero kaže: Pogledaj post
Motiv ulaska u HDZ bilo koga nikada nije bio ispravan niti će biti.
Novi lik nije ništa novo pod suncem te stranke koja uništava ljude i našu domovinu posljednjih 20-setak godina.

Ne mijenja se ništa, niti ikad neće dok cijela garnitura ne ode sa političke scene zauvijek zajedno sa svojim mentalitetom koji tu stranku i vladu sačinjava.

evo ga http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...ni/532582.aspx
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 17:34   #32
Izgleda da dok se u Hrvatskoj "ne dogodi narod" ništa se neće promijeniti.
NewWorldOrder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 23:50   #33
Quote:
nosko5 kaže: Pogledaj post
Evo ponovno, pa kartonirajte - jesu li ljudi ginuli zato da sinčić nekakvog komunističkog direktora po imenu Milošević dobije tvornicu na poklon? Što je "fašističko" u tom pitanju? Danas se više ne smije Srbina nazvati Srbinom? Ta vremena su valjda prošla.
Znam da su ovog tipa banirali (zasluženo), ali čisto da se malo razjasni:

http://imehrvatsko.net/apex/f?p=108:...C5%A1evi%C4%87



Ontopic: ovo je tako tipična privatizacijska priča (čak su i stanovi sagrađeni na mjestu tvornice, tipičnije ne može biti)
z_k is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 10:12   #34
Od 4.500.000 Hrvata mislim da nema više niti jednoga koji nema putra na glavi.Tražiti poštenoga je isto što i iglu u plastu sjena "gubljenje vremena".Meni je čudno jedino to da se tek kad netko dođe na neku poziciju netko tamo sjeti da on baš i nije "čist", a godinama prije toga nitko ni zuc.No takvi smo mi Hrvati.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 15:40   #35
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Od 4.500.000 Hrvata mislim da nema više niti jednoga koji nema putra na glavi.Tražiti poštenoga je isto što i iglu u plastu sjena "gubljenje vremena".Meni je čudno jedino to da se tek kad netko dođe na neku poziciju netko tamo sjeti da on baš i nije "čist", a godinama prije toga nitko ni zuc.No takvi smo mi Hrvati.
Da, dobra konstatacija, svi smo mi isti , svi smo mi Sanader
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 17:44   #36
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Od 4.500.000 Hrvata mislim da nema više niti jednoga koji nema putra na glavi.Tražiti poštenoga je isto što i iglu u plastu sjena "gubljenje vremena".Meni je čudno jedino to da se tek kad netko dođe na neku poziciju netko tamo sjeti da on baš i nije "čist", a godinama prije toga nitko ni zuc.No takvi smo mi Hrvati.
Itekako ima. Samo se takvi ne zele mijesati s bagrom koja se oslobodila prije 20 godina.
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 19:59   #37
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Od 4.500.000 Hrvata mislim da nema više niti jednoga koji nema putra na glavi.Tražiti poštenoga je isto što i iglu u plastu sjena "gubljenje vremena".Meni je čudno jedino to da se tek kad netko dođe na neku poziciju netko tamo sjeti da on baš i nije "čist", a godinama prije toga nitko ni zuc.No takvi smo mi Hrvati.
Pa nisu ni zanimljivi baš dok ne zasjednu na fotelju.
ovo shvati kao kritiku našeg puka, a ne kao opravdavavanje
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 20:38   #38
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Od 4.500.000 Hrvata mislim da nema više niti jednoga koji nema putra na glavi.Tražiti poštenoga je isto što i iglu u plastu sjena "gubljenje vremena".Meni je čudno jedino to da se tek kad netko dođe na neku poziciju netko tamo sjeti da on baš i nije "čist", a godinama prije toga nitko ni zuc.No takvi smo mi Hrvati.
Naravno da ima poštenih, ali suština problema hrvatske države da časni ljudi nemaju šansu probiti se upravo zbog usavršenog sustava negativne selekcije.
Skeewe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 21:19   #39
Ma ne pušim te priče. I ne govorim ja apriori sada o ministarskom mjestu. Gdje god nekoga zaposle, pa makar i na mjesto čistačice ispliva da je nešto nečisto, ako niš drugo maznula je rolu papira i arf, ili je na službenoj kopirki kopirala recepte za kolače.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 21:32   #40
Quote:
F10EXX kaže: Pogledaj post
Itekako ima.
Mora da su na forumu, jer koliko vidim u politiku ne žele. I onda smo tu gdje jesmo, vrtimo se u krug a mjenjaju se jedne te iste face, tu i tamo netko otpadne zbog biologije ili stranačkog neposluha. I kao što rekoh bojim se da je malo tih poštenih među ovih 4.500.000 hrvata, jer taman kad pomisliš evo možda bi ovaj/ova mogli biti, ono ćorak, ispliva nešto od čukun čukun dede, ili ono ćaća mu bio komunista, deda, ustaša, baba partizanka, mater kurva, stric peder.....
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:35.