Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2014., 20:25   #1
Posao od kuce-zbirna: ideje, savjeti, iskustva

Pretrazila sam par stranica i nisam naisla na ovakvu temu, unaprijed isprike ako postoji i slobodno me preusmjerite.

Dakle, trenutno sam na cuvanju trudnoce i imam puno slobodnog vremena (otprilike 24 sata na dan ).
Stvarno bih voljela spojiti ugodno s korisnim i unovciti slobodno vrijeme.
Molila bih vas za sto vise savjeta odakle poceti potragu za poslom od kuce? Znate li provjereno nekoga/ neku firmu?
Bilo kakve preporuke su i vise nego dobrodosle.
Hvala vam unaprijed
__________________
a ti me ljubi do zla, dok ne izgubim dah...
hellokittyhera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 22:19   #2
Bilo tko?
__________________
a ti me ljubi do zla, dok ne izgubim dah...
hellokittyhera is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 14:19   #3
POSLOVI OD DOMA ZA MAME

Ekipa, dajte neke ideje za poslove od doma, koji se mogu obavljati paralelno uz brigu za dijete i ostale kućne obaveze. Nikako ne mogu naći "normalan" posao, pa mi mala možda ni u vrtić neće ići, a trebaju nam barem neki prihodi i s moje strane. Pa eto ako imate kakve ideje, možda nešto preko neta....ali da je provjereno i da donosi novce...I druge ideje su dobro došle....Ne treba to biti neki basnoslovno plaćen posao, al da nije niti baš 100 kn na mjesec samo...

Hvala!
malazl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 10:41   #4
Kao mama koja radi kod kuće, reći ću vam da je to izuzetno teško.
Ja mogu raditi tek kada moje dijete ide spavati što je nakon 21 sat, a to je baš super nakon cijelog dana hendlanja djeteta

Radim kao prevoditelj, za što sam se i školovala.
Ono što meni pada na pamet za rad kod kuće jest programiranje, izrada web stranica, dizajn...
Ako imate kakvih unovčivih talenata, npr. izrada nekih predmeta, šivanje, izrada nakita.
Nokti.
__________________
Luce <3
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 20:18   #5
Online posao - klikanje reklama

Pozdrav svima!
Kaj mislite o klikanju reklama, riješavanju taskova i sl. Počeo sam se malo bavit s tim pa sam se zarazio. Kod nas to nije baš popularno ali vani sam primjetio da se mnogi tim bave. nemrem baš naći nešto određeno na tu temu pa eto..
Suskovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 22:52   #6
Proucite malo clixsense. Ali prvih mjesec dana nikakva zarada. Kasnije kako kome kolko truda tolko para. Ja se poceo igrat s tim uzeo sam neku malu lovicu...
Suskovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 23:12   #7
koliko to malo?
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 03:13   #8
To je individualno. Ovisi kolko si u tome i kolko vremena provodis. Lovica je zanemariva . Lova se vidi nakon nekog vremena kad otkrijes sve trikove kad se sve poslozi i pokrene.
Covjek koji me pozvao u to uzima oko 300$ mjesecno i ta svota raste i dalje..
Suskovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 15:08   #9
Oko 1500 kn mjesečno?
Pa to i nije bašp neka para za preživjet :P
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 12:29   #10
Pa daj napiši o kojem je poslu riječ, čemu to u inbox.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 23:49   #11
E vidis..to i mene zanima. Fbom kruze ti neki oglasi o poslu kod kuce a radi se preko interneta...a nedavno sam se prijavila na jedan nas portal za trazenje posla i dobila poruku kako je super raditi od doma samo nek kliknem link i sve ce mi biti objasnjeno
Nisam kliknula ali me zanima o cemu se tu radi..
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 08:56   #12
Aha, sve vrvi poslovima kod kojih ništa ne trebaš uložiti, zarada raste sama od sebe, a onaj koji radi zapravo sjedi i vrti palčevima. Da je tako, nitko ne bi bio na burzi niti bez novaca.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 19:34   #13
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Pa daj napiši o kojem je poslu riječ, čemu to u inbox.
Neko multilevel govno, oko kojih se misteriozno ne iznose nikakvi detalji dok te ne navuce na pricu po spranci namijenjenoj vatanju naivcina...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 11:35   #14
A bar je te "poslove" lako prokuzit. Uvijek imaju istu sprancu. Lagan posao, rad od kuce, dobra zarada koja kasnije samo raste, mogucnost napredovanja, bez ulaganja te naravno besplatna edukacija.
Posao je zanimljiv i dinamican te osoba naprosto uziva u njemu. Uvijek.
Obicno je prilagodjen temi, forumu, stranici na kojoj se oglasava. Ovdje je majka otvorila temu i evo, javlja se majka koja ima posao, al ovaj tak dobro ide da ce joj on postat glavni posao pa ce ona moci gledati s neizrecivom ljubavlju svoju djecu kak odrastaju...
E da i NIKAD ne pise o kakvom je poslu rijec...
Zeggrez is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 01:43   #15
Pozdrav svima. Ja radim bas taj posao od kuce o kome vi pricate i ja sam zadovoljna. Imam malu bebu, tako da sam na porodiljskom bolovanju i ovaj posao mi zaista odgovara. Kompanija se bavi internet marketingom. Ima i online prodavnicu. Moj posao je da reklamiram kako firmu tako i proizvode i da dovodim kupce i prodavce. Radim svaki dan, nekoliko sati. I nije mi tesko, jer to zelim. To je moj izbor. Srecna sam sto sam nasla dodatni posao a da ne moram da se odvajam od bebe. Uklapam posao kako meni odgovara. I da se ne lazemo, ne moze da se zaradi preko noci. Ko to kaze, taj laze. Jer kad krenete vi se prvo upoznajete sa nacinom rada i oglasavanja i treba da prodjete obuku da biste mogli da radite, u stvari da biste znali sta treba da radite. A da se moze lepo zaraditi, moze. Zarada nije fiksna, zavisi iskljucivo od ulozenog truda i angazovanja. Ulaganje moze i ne mora. Ali ja sam za to sto da ne ulozim neki dolar ako cu time pogurati neke stvari i na kraju cu ostvariti bolje rezultate. Izvinite, ja sam se malo raspisala
Mia alegria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 21:40   #16
Web design, programiranje, prevođenje, ilustracije, video i animacije...

Imate temu malo iznad. Zove se freelancing.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 03:44   #17
POKRETANJE POSLA

Bok ljudi Ovako, razmišljala sam malo o trenutnoj situaciji u državi, u fazi sam da sam zaposlena na ugovor o radu i produljuju mi ga svakih 3 mjeseca, plaća mi nije bog zna kakva ali je plaća i na vrijeme je .... obzirom da sam u situaciji da mi treba dodatni izvor prihoda a radno vrijeme i obaveze mi ne dopuštaju da radim još jedan posao, došla sam na ideju kako bi bilo dobro pokrenuti neki posao koji se može radit od doma .... neke od ideja su mi recimo neka vrsta oglasnika, portala za organizaciju vjenčanja (taj dio sam jednom i počela ali sama pa sam odustala ali ideja je bila ok i voljela bih možda taj dio i nastavit ....), čak sam htjela malo izać iz gabarita pa sam tazmišljala o nekoj agenciji za organizaciju vjenčanja ili evenata ... ima li dobrovoljaca koji bi se pridružili nekom takvom projektu sa idejama i potencijalnom suradnjom? Za to nit netreba novaca a vrijeme je potpuno fleksibilno samo da napomenem, ja nemam nit trunke iskustva u svemu tome, samo imam ideju, možda bi dobro došao netko pametniji i iskusniji da skupa tako nešto odradimo ? javite mi se na pm
emolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 21:42   #18
Evo dragi ljudi i mene zanima posao kod kuće. Također sam mama koja se ne želi odvojiti od bebe, a novci su nam svima potrebni. Ima puno oglasa o poslu na internetu koji su čista prevara. Ako netko ima bilo kakvog iskustva, ili ako ne netko bio u sličnoj situaciji kao ja sad, da je mama koja želi zarađivati i raditi iz kuće puno bi mi pomoglo.
Ja znam i izrađivati nakit i raznorazne kreativne ideje imam...pa sad, otkud krenuti.
platinum blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 13:28   #19
Možda izrađivati taj nakit i napravit web stranicu gdje će se taj nakit prodavati ?
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 11:57   #20
bok! evo mene zanima, samo isto nisam nekog iskustva... moj maila je [email protected], pa možemo tamo nastaviti

Quote:
emolina kaže: Pogledaj post
Bok ljudi Ovako, razmišljala sam malo o trenutnoj situaciji u državi, u fazi sam da sam zaposlena na ugovor o radu i produljuju mi ga svakih 3 mjeseca, plaća mi nije bog zna kakva ali je plaća i na vrijeme je .... obzirom da sam u situaciji da mi treba dodatni izvor prihoda a radno vrijeme i obaveze mi ne dopuštaju da radim još jedan posao, došla sam na ideju kako bi bilo dobro pokrenuti neki posao koji se može radit od doma .... neke od ideja su mi recimo neka vrsta oglasnika, portala za organizaciju vjenčanja (taj dio sam jednom i počela ali sama pa sam odustala ali ideja je bila ok i voljela bih možda taj dio i nastavit ....), čak sam htjela malo izać iz gabarita pa sam tazmišljala o nekoj agenciji za organizaciju vjenčanja ili evenata ... ima li dobrovoljaca koji bi se pridružili nekom takvom projektu sa idejama i potencijalnom suradnjom? Za to nit netreba novaca a vrijeme je potpuno fleksibilno samo da napomenem, ja nemam nit trunke iskustva u svemu tome, samo imam ideju, možda bi dobro došao netko pametniji i iskusniji da skupa tako nešto odradimo ? javite mi se na pm
doradakota is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:49.