Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2016., 21:51   #181
Milanović baš želi pokazati svoju retoričku nadmoć i nahraniti svoj poljuljani ego ali želi da cijela Hrvatska to vidi pred malim ekranima. Karamarko kojemu je to htio priuštiti nije pristao (logično), pa je sad pokušao naći novu žrtvu - Komadinu za kojeg je jasno da nije takav retoričar ali ima druge kvalitete koje Milanović nema i neće nikad ni imati.

Ovo s 5 sučeljavanja pred članstvom je bila bolja ideja. Kažem bila jer je sad to "passe" nakon što su obojica potrošila silno vrijeme objašnjavajući članstvu po raznoraznim organizacijama.

Članovi nek sami odluče, jedan se fokusirao isključivo na HDZ uopće ne govoreći o ključnim smjernicama unutarstranačkih politika. Drugi je inzistirao upravo na tome, vraćanju članstva u fokus.

2. travnja se neće ništa bitno dogoditi ma tko god da pobijedi. Puno priče a za istinske promjene nitko nema želje i snage.

SDP barem, za razliku od HDZ-a, ima dva relativno kvalitetna kandidata. HDZ ostaje na ovom jednom i jadnom
Markoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 21:56   #182
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Šta se mene tiče esdepe može vodit Ingrid a hadeze Josipa ali mi je zanimljivo kad politički protivnici navijaju za jednog kandidata u nekoj stranci. E to mi je moram priznat izuzetno zanimljivo i intrigantno i pokušavam dokučit zašto navijaju.
Meni nije svejedno tko ce voditi SDP, jer sam socijaldemokrat (nisam clan ni jedne stranke), koji se u ovaj i ovakav SDP nikad ne bi uclanio, jer ovo sa trenutno sa socijaldemokracijom nema veze.

I zanima me da li ce se nesto (u prespektivi) promijeniti, i smatram da iz te pozicije imam pravo kritizirati.

Smatram k tome da imam pravo kao gradjanin kritizirati najjace stranke i njihov rad, jer zatiranje demokracije unutar stranaka ima izravan utjecaj na cijelo drustvo, posto su one i vlast i jedina opozicija.
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 22:15   #183
Quote:
Aurigo kaže: Pogledaj post
Meni nije svejedno tko ce voditi SDP, jer sam socijaldemokrat (nisam clan ni jedne stranke), koji se u ovaj i ovakav SDP nikad ne bi uclanio, jer ovo sa trenutno sa socijaldemokracijom nema veze.

I zanima me da li ce se nesto (u prespektivi) promijeniti, i smatram da iz te pozicije imam pravo kritizirati.

Smatram k tome da imam pravo kao gradjanin kritizirati najjace stranke i njihov rad, jer zatiranje demokracije unutar stranaka ima izravan utjecaj na cijelo drustvo, posto su one i vlast i jedina opozicija.
Taj moj upis koji si quotao nije išao tebi. Ako si kako kažeš socijaldemokrata sve OK ali ako navijaš za suprotnu stranku a na ovoj temi navijaš za jednog kandidata to mi je malo bez veze. To je moja poanta i naravno načelno ja ovo.

Ma da ne bi bilo nesporazuma nikad od kad sam moderator sebi nisam dopustio luksuz zabranit bilo kome raspravu o bilo kojoj temi naravno uz poštovanje nekih standarda.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 08:38   #184
Zanimljive su mi priče u javnosti o tome kako je Komadina pogriješio što se nije pojavio na listi SDP-a za prošle izbore za Sabor RH. Kao, u slučaju njegove pobjede neće imati utjecaj na saborsku većinu SDP-a koja je Milanovićev kadar. Samo su jednu stvar zaboravili napomenut, a to je da će mu ta ista većina istog trena okrenut ledja u slučaju njegovog poraza i da će biti Pale sam na svijetu i kao da nikada nije niti postojao.

Krenut će hodočast prema Rijeci kako bi kleknuli i poljubili prijestolje župana PGŽ-a i novog predsjednika SDP-a.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 14:06   #185
Fascinira me ovo desničarsko favoriziranje Komadine koji je realno gledajući partijaš starog kova i pripadnik lijeve struje u SDP -u.
Plinkiton is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 16:02   #186
Quote:
Plinkiton kaže: Pogledaj post
Fascinira me ovo desničarsko favoriziranje Komadine koji je realno gledajući partijaš starog kova i pripadnik lijeve struje u SDP -u.
Jos je fascinantnije proglasavanje desnicarem ama bas svakoga tko kuzi da je Milanovic totalitarist i manipulator, a sa socijaldemokracijiom mu je jedini dodir kroz statistiku izbornih rezultata na europskoj razini, gdje vidi finih 25-40 posto za ostvarivanje svojih osobnih makjavelistickih ambicija.
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 11:03   #187
Quote:
Plinkiton kaže: Pogledaj post
Fascinira me ovo desničarsko favoriziranje Komadine koji je realno gledajući partijaš starog kova i pripadnik lijeve struje u SDP -u.
Valjda je preko Linića bolje povezan sa HDZ-ovcima?
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 12:13   #188
Quote:
Plinkiton kaže: Pogledaj post
Fascinira me ovo desničarsko favoriziranje Komadine koji je realno gledajući partijaš starog kova i pripadnik lijeve struje u SDP -u.
Normalno da ih je strah Zbriselskog Zoke, Komadina je ipak mali miš naspram njega.
__________________
Seral-tribune vaša dnevna doza pranja mozga
Pomoć pri izradi i izrada maturalnih radova - inbox za detalje!
domothebeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 14:32   #189


klik
__________________
Stato Libero di Fiume
šekobalin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.