Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Ladislav Ilčić je
mahniti ksenofob 130 57.27%
nepravedno demonizirani konzervativac 97 42.73%
Glasovatelji: 227. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2017., 05:23   #501
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Kulturološki gledano,svira violinu a elita sluša samo ozbiljnu glazbu,zapravo to danas nije pravilo kad su najskuplji kafići oni cajkaški gdje se veliča kriminal i još puno toga. Zagovara jaki privatni sektor bez kojeg ako nemaš vezu se u masi stvari ne možeš zaposliti. Obiteljski čovjek sa solidnim brojem djece ako uzmemo u obzir koliko zarađuje tj. kakvu zaradu si on dopušta odbiti u ime dosljednosti kad je napustio Stiera. To je ona konzervativna kontra-revolucionarna ostavština koja je rijetkost u Hrvatskoj. Katastrofa za ljevicu je ta što se on javio baš u bivšoj habsburškoj centrali za Bansku Hrvatsku gdje želi postati gradonačelnik jer obično birači u tim županijama slove kao bolji. Sva ova arhitektura u tom gradu se razvila u minimalnoj državi (monarhiji) uključujući i Crkve kad se još držalo do sebe. Danas je normalno vrijeđati obitelj,dopuštati da djecu odgajaju kojekakvi malograđani kroz ovakve predstave,kroz frekvencije cajki i nije ni čudno da društvo propada. Dosljedan konzervativac,onaj kojeg ljevica najbolje napada je slika dosljednog desničara. Izrazio je jasne stavove o kulturološkoj promjeni imigracijama, koje bi za vrijeme Osmana uništile ono što se stvaralo i napravile se džamije sa drugačijom arhitekturom. Kršćanstvo je isto sa Bliskog Istoka ali ono je dobilo neki europski duh. Uopće ne sumnjam da bi u skoroj buudćnosti orgulja,arhitekturu mogla zamijeniti neka druga kultura jer ne postoji multikultura. Gdje se dviej kulture sretnu,ne mogu skupa,uvijek bude jedna jača.

Ajoiooj...

Ništ, zemi si ga doma.
Nek ti čuva tvoje tradicionalne vrijednosti i nek viri u tvoj krevet.

U moj bogami neće.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 09:35   #502
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Nek ti čuva tvoje tradicionalne vrijednosti i nek viri u tvoj krevet.

U moj bogami neće.
Rezultat rušenja tradicije u gradu:

-gradonačelnik prima 28 000 Kn plaću
-tri godine za redom dolazi isti izvođač na korzo za Novu godinu koji svira obrade
-špancirfest se naplaćuje koji je sad upitan kao i neki programi baroknih večeri
-prije izbora kupuje glasače pivama

Sad je ljevica izbacila kikera a desnica nudi populističkog kandidata s obzirom da je to sad u modi. Ako ništa drugo,izbori će pokazati da se birači ništa drugačije ne razlikuju od birača u Lici koja ostaje vjerna HDZu. Što se tiče zadiranja u krevet ili možemo reći virenja u tuđe dvorište,ja mislim da se to najbolje vidi ekonomski u omjeru radnik-umirovljenik,polupraznim kafićima vani i zatvaranjem istih u samom centru što prije Habuša nije viđeno ali Čehok isto tako uništio nogometni klub tako da to nije od jučer. Sram je čovjeka da se kandidira opet. Jedini tko je profitirao od toga svega je on sam. Za koga ćeš glasati?

Zadnje uređivanje Detektor : 22.04.2017. at 10:36.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 13:38   #503
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Kulturološki gledano,svira violinu a elita sluša samo ozbiljnu glazbu,zapravo to danas nije pravilo kad su najskuplji kafići oni cajkaški gdje se veliča kriminal i još puno toga. Zagovara jaki privatni sektor bez kojeg ako nemaš vezu se u masi stvari ne možeš zaposliti. Obiteljski čovjek sa solidnim brojem djece ako uzmemo u obzir koliko zarađuje tj. kakvu zaradu si on dopušta odbiti u ime dosljednosti kad je napustio Stiera. To je ona konzervativna kontra-revolucionarna ostavština koja je rijetkost u Hrvatskoj. Katastrofa za ljevicu je ta što se on javio baš u bivšoj habsburškoj centrali za Bansku Hrvatsku gdje želi postati gradonačelnik jer obično birači u tim županijama slove kao bolji. Sva ova arhitektura u tom gradu se razvila u minimalnoj državi (monarhiji) uključujući i Crkve kad se još držalo do sebe. Danas je normalno vrijeđati obitelj,dopuštati da djecu odgajaju kojekakvi malograđani kroz ovakve predstave,kroz frekvencije cajki i nije ni čudno da društvo propada. Dosljedan konzervativac,onaj kojeg ljevica najbolje napada je slika dosljednog desničara. Izrazio je jasne stavove o kulturološkoj promjeni imigracijama, koje bi za vrijeme Osmana uništile ono što se stvaralo i napravile se džamije sa drugačijom arhitekturom. Kršćanstvo je isto sa Bliskog Istoka ali ono je dobilo neki europski duh. Uopće ne sumnjam da bi u skoroj buudćnosti orgulja,arhitekturu mogla zamijeniti neka druga kultura jer ne postoji multikultura. Gdje se dviej kulture sretnu,ne mogu skupa,uvijek bude jedna jača.
Jel on ono radi u simfonijskom orkestru Hrt-a ?
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 14:04   #504
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Ako je sadržaj predstave stvarno istinit onda je zanimljiv profil publike koja to ide gledati. Sad znamo što je to njihova (ne)kultura. Tako je bilo i u Versajskoj Njemačkoj gdje je Berlin postao priejstolnica ljudskom umu neshvatljivih maštarija dok to ne vidi na svoje oči što je bila predstava za višu klasu koja je u vrijeme krize živjela dobro. Problem efekta takve predstave se javlja kod mladeži kada vide uzore u tome. Može se vidjeti gubljenje individualnosti i kolektivno ponašanje sukladno glumcima. Neki ljudi nemaju vremena za gledanje toga,natalitet pada a sve ono što je krajnje neshvatljivo postaje cirkus onih koji vladaju. Komentatori indexa spominju radnike i to a radnici konzervativni a da su čitali program Hrasta kojeg ima na netu,vidjeli bi jedan razuman program neovisno o tome je li netko vjernik ili nije. Vjera prema ovome izgleda kao nešto uzvišeno gdje se poštuju obiteljske vrijednosti. S jedne strane imamo Ilčića koji je tako bolji sloj,sa šestero djece a s druge (ne)kulturu koja bi nam stebala biti uzor. Ilčić je onaj građanski duh aristokracije a Frljić novopečeni (malo)građanin kad se industrijalizacijom uništilo selo i pohrlilo u gradove ali građanska kultura je prestala biti građanska. napravljena je čista inverzija,ono što se nekad smatralo malograđanštinom se pretvorilo u građanštinu. Ono što je nekad bilo degresivno je postalo progresivno,a rezultate toga progresa vidimo gdje oni najgori uništavaju kulturu i društvo jer jednom kada se osvoji društvo na kulturnom planu,automatski smjer ide sam po sebi. Zašto Ilčić nema šanse za gradonačelnika? Zato što pravih građanina u tom gradu nema.U gradu trešte cajke koje promoviraju isto ovakve "vrijednosti" kao u kazalištu samo što je to za plebejce a ovo za novopečene patricije. Jedini ostatak građanštine se čuva u Baroknim večerima koje također uništavaju.
Bravo.
Odlicno detektirano i prezentirano.

Tocno to i je liberalna filozofija.
Potpuno preokrenuti vrijednosti i crno proglasiti novim bijelim.
Rezultati opce moralne propasti kao posljedice liberalnih " vrijednosti" su svuda oko nas.
Shodno tom se i Ilcic koji ocigledno zivi jedan normalan i tradicionalan zivot proglasava nenormalnim.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 10:05   #505
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Shodno tom se i Ilcic koji ocigledno zivi jedan normalan i tradicionalan zivot proglasava nenormalnim.
Duh vremena

Nema pravila za sva vremena.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:46   #506
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Shodno tom se i Ilcic koji ocigledno zivi jedan normalan i tradicionalan zivot proglasava nenormalnim.
Koji spin

Ne, Ilčić se ne proglašava nenormalnim zato jer živi "normalan i tradicionalan život". Ilčić se proglaša nenormalnim zato jer smatra da bi svi drugi morali živjeti život u skladu s njegovim stavovima i uvjerenjima.

Nitko ne traži od Ilčića da mijenja nešto u svom životu, već da prestane zabadati život u tuđe
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:51   #507
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
Koji spin

Ne, Ilčić se ne proglašava nenormalnim zato jer živi "normalan i tradicionalan život". Ilčić se proglaša nenormalnim zato jer smatra da bi svi drugi morali živjeti život u skladu s njegovim stavovima i uvjerenjima.

Nitko ne traži od Ilčića da mijenja nešto u svom životu, već da prestane zabadati život u tuđe
Nije toliko problem ni što on smatra, nek smatra, od volje mu ko šokcu post, nego što se trudi svojim političkim djelovanjem to nametnuti drugima...
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 14:08   #508
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
Koji spin

Ne, Ilčić se ne proglašava nenormalnim zato jer živi "normalan i tradicionalan život". Ilčić se proglaša nenormalnim zato jer smatra da bi svi drugi morali živjeti život u skladu s njegovim stavovima i uvjerenjima.

Nitko ne traži od Ilčića da mijenja nešto u svom životu, već da prestane zabadati život u tuđe
Može neki citat gdje to on smatra da bi svi drugi morali živjeti život u skladu s njegovim stavovima i uvjerenjima?
__________________
Lilith forever: time sam i društveno odgovorna jer bih svojim popuštanjem pritiscima ili mamcima samo oštetila druge koji ne žele popustiti i pridonijela jačanju totalitarizma u društvu. uvijek sam bila društveno odgovorna
Banana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 06:24   #509
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Rezultat rušenja tradicije u gradu:

-gradonačelnik prima 28 000 Kn plaću
-tri godine za redom dolazi isti izvođač na korzo za Novu godinu koji svira obrade
-špancirfest se naplaćuje koji je sad upitan kao i neki programi baroknih večeri
-prije izbora kupuje glasače pivama

Sad je ljevica izbacila kikera a desnica nudi populističkog kandidata s obzirom da je to sad u modi. Ako ništa drugo,izbori će pokazati da se birači ništa drugačije ne razlikuju od birača u Lici koja ostaje vjerna HDZu. Što se tiče zadiranja u krevet ili možemo reći virenja u tuđe dvorište,ja mislim da se to najbolje vidi ekonomski u omjeru radnik-umirovljenik,polupraznim kafićima vani i zatvaranjem istih u samom centru što prije Habuša nije viđeno ali Čehok isto tako uništio nogometni klub tako da to nije od jučer. Sram je čovjeka da se kandidira opet. Jedini tko je profitirao od toga svega je on sam. Za koga ćeš glasati?
Vidjet ćemo kako će to vrli tradicionalisti sve popraviti.

Pa, recimo, kad na vlast dovedu osvjedočenog lopova, osobu koja je sa svojom kamarilom oštetila grad za slijedećih 20 godina (da cijenu besnmislene dvorane ni ne računam), osobu koja je veliki moralist a protiv koje se, usporedo, vode više kaznenih postupaka.
Ili, osobu pod kojom stenje dobar dio zaposlenih u gradu.




Glasat ću za Kišića, i to ne zato što sam za njega, već zato što sam protiv ostalih.
Na žalost.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 06:23   #510
Mislim, dakle...

http://www.nacional.hr/potvrdeno-lad...trice-kulture/



Nedrk opet jaše.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 07:57   #511
Bar možemo očekivati pozitivne pomake promoviranjem nedrk ekonomije kroz proizvodnju djece što će se odraziti na zapošljavanje nasuprot gušenja svih oblika proizvodnje kroz kontracepcije i sl. Strukturne reforme kroz Ilčića će biološki ojačati naciju.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 08:04   #512
Ide mi na živce ovo paničarenje oko Ilčića. Čovjek će samo biti savjetnik, ništa drugo. To je Plenkovićev žmigavac desničarima.

Ilčić nema političku podršku za provođenje svog programa tipa zabranu pobačaja i bušenja kondoma
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 08:21   #513
Meni nije jasno da netko može podržavati tog tipa. Ja isto živim kad sve proanaliziram jebeno konzervativno. I sad bi ja trebala svoje stavove proglašavati mainstreamom i tupiti ljudima da bi i oni trebali kao ja.

Inače za šta je on stručnjak? Za virenje u tuđe domove?
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 08:46   #514
Mali ali znakovit potez koji pokazuje koliko je katotalibanija jaka u HDZu. Budimo sretni dok je još Plenkovića
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 09:00   #515
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno da netko može podržavati tog tipa. Ja isto živim kad sve proanaliziram jebeno konzervativno. I sad bi ja trebala svoje stavove proglašavati mainstreamom i tupiti ljudima da bi i oni trebali kao ja.

Inače za šta je on stručnjak? Za virenje u tuđe domove?
Ministrica argumentira da je on violinist pa time i stručan u kulturnim pitanjima tko može protiv takvog argumenta?

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 09:02   #516
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Ide mi na živce ovo paničarenje oko Ilčića. Čovjek će samo biti savjetnik, ništa drugo. To je Plenkovićev žmigavac desničarima.

Ilčić nema političku podršku za provođenje svog programa tipa zabranu pobačaja i bušenja kondoma
Oprosti al taj žmigavac ce nas koštati najmanje 10000kn netto mjesečno a nece raditi nista. A to je najveci problem i sramota.
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 09:41   #517
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Oprosti al taj žmigavac ce nas koštati najmanje 10000kn netto mjesečno a nece raditi nista. A to je najveci problem i sramota.
Raditi će, kako ne, svirati ku....
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 10:11   #518
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Oprosti al taj žmigavac ce nas koštati najmanje 10000kn netto mjesečno a nece raditi nista. A to je najveci problem i sramota.
Eh da je Ilčić jedini neradnik u Vladi.

Ali ponavljam, Ilčić je tu da za Plenkovića glumi desnog žmigavca. Ljevičari bi trebali prestati paničariti/skakati na svaku provokaciju s desna.

Trenutno su ljevičari prave plačipi.ke.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 10:20   #519
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Oprosti al taj žmigavac ce nas koštati najmanje 10000kn netto mjesečno a nece raditi nista. A to je najveci problem i sramota.
Kako ne? Svirati će murcu violinom dok karavane prolaze...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 12:13   #520
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Eh da je Ilčić jedini neradnik u Vladi.

Ali ponavljam, Ilčić je tu da za Plenkovića glumi desnog žmigavca. Ljevičari bi trebali prestati paničariti/skakati na svaku provokaciju s desna.

Trenutno su ljevičari prave plačipi.ke.
Da katotalibanija nema utjecaja u HDZu ne bi bi svirač k* postao savjetnik, razmisli malo o tome.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:27.