Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2016., 13:09   #2361
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
A to nije teško za saznat.

Zeleni jesu jer su zeleni a zidari jer bi osnovali štampariju da dođu do love jer ne žele uzimat od koncesionara.Bolje da se naša lova vrti prema arapima umjesto da dio ostane tu.
Osnivanje "štamparije novca" nisu nikad ni spominjali.

A za tvoju informaciju i u HDZ-ovom programu predviđa se zaokret u monetarnoj politici i beća uloga HNB u kreditiranju gospodarstva. Stavljanje HNB pod nadzor državne revizije, glasovanje u Saboru o Izvještaju o radu HNB i drugo o čemu Lovrinović govori godinama a ŽZ to uzeo kao dio svog programa.


Samo mali Ivica misli da će si nabaviti štamparski stroj i prije većernjeg izlaska otštampati si malo keša za tulumarenje.
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 14:43   #2362
Ako sam dobro upućen, HDZ-MOST fali još samo jedan glas u saboru, a navodno imamo još jedan prebjeg iz ŽZ u MOST! -Jesam li u pravu?

Zapravo prebjeg je iz udruge Franak, ne ŽZ?
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 14:54   #2363
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Ako sam dobro upućen, HDZ-MOST fali još samo jedan glas u saboru, a navodno imamo još jedan prebjeg iz ŽZ u MOST! -Jesam li u pravu?

Zapravo prebjeg je iz udruge Franak, ne ŽZ?
Udruga Franak je interesna udruga i nebi bilo čudnovato da Aleksić podrži vladu , uz garancije da će, vlada i podržati stavove udruge Franak.

Nije to nikakav presedan jer se udruge umirovljenika ili manjina istovjetno ponašaju, podrže vladu ako "plati"
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 18:48   #2364
Živi sami sebe nahvalili..
Bit će to odlična fora...IVS i Pernar u Saboru..Bit će super ljudi kažem vam..
Pogotovo kada Pernar upadne u saborski odbor ili u NVPPSSK..
Kada dođe Pernar bit će to dar mar...

Borna Krelja,jedan od suosnivača Saveza za promjene(SP) tvrdi da je Pernar neiscrpno motiviran za borbu protiv novčarske industrije.To je dobro...
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 09:55   #2365
Quote:
Phlegma kaže: Pogledaj post
Pernar na facebook profilu spominje ucjene od strane HDZ-a. Tvrdi da mu se nudi mjesto u izvršnoj vlasti (dakle koalicija) ili mjesto u zatvoru. A Pernar bi radije u zatvor ako bude morao birati.

E sad, prava ucjena i montirani politički proces ili unaprijed pravi alibije i stvara priču žrtve ukoliko bi se dokazalo da je skupština lažirana i da je bilo nelegalnih radni pri financiranju kampanje 2015.?
pametna objava kao i ova "Bojkotirajte Coca Colu."

Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Osnivanje "štamparije novca" nisu nikad ni spominjali.

A za tvoju informaciju i u HDZ-ovom programu predviđa se zaokret u monetarnoj politici i beća uloga HNB u kreditiranju gospodarstva. Stavljanje HNB pod nadzor državne revizije, glasovanje u Saboru o Izvještaju o radu HNB i drugo o čemu Lovrinović govori godinama a ŽZ to uzeo kao dio svog programa.


Samo mali Ivica misli da će si nabaviti štamparski stroj i prije većernjeg izlaska otštampati si malo keša za tulumarenje.
Jesu samo si zaboravan.

veća uloga je jedno a pokupit svu lovu od HNB-a i vratit postojeće kredite je nešto sasvim drugo.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 10:45   #2366
Svakako ce bit zanimljivo u saboru, pogotovo jer ZZ ima dovoljno za klub zastupnika cak i kad se svi razbjeze.

Ipak, meni to vise nista ne znaci, kad su i samo na svoj nacin korumpirani, i ako ne pristanu na ucjene, sustav ce ih stavit u zatvor jer su sami tako skuhali.

Eno Pernar vec neko vrijeme gradi alibi na fejsu, da ako ga uhvate to je jer je odbio bit HDZov ministar, a ne zato sto su krivotvoreni potpisi i nestale donacije Nemojte me krivo shvatit, smatram totalno ridikuloznim da je u cijeloj ovoj prici samo ZZ pod istragom, ali mene drugi ne zanimaju. Drugi me nisu zajebali nego ZZ.
aurellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 10:53   #2367
Quote:
aurellie kaže: Pogledaj post
Svakako ce bit zanimljivo u saboru, pogotovo jer ZZ ima dovoljno za klub zastupnika cak i kad se svi razbjeze.

Ipak, meni to vise nista ne znaci, kad su i samo na svoj nacin korumpirani, i ako ne pristanu na ucjene, sustav ce ih stavit u zatvor jer su sami tako skuhali.

Eno Pernar vec neko vrijeme gradi alibi na fejsu, da ako ga uhvate to je jer je odbio bit HDZov ministar, a ne zato sto su krivotvoreni potpisi i nestale donacije Nemojte me krivo shvatit, smatram totalno ridikuloznim da je u cijeloj ovoj prici samo ZZ pod istragom, ali mene drugi ne zanimaju. Drugi me nisu zajebali nego ZZ.
Mogao je bar izbaciti ovo da je trebao biti HDZ-ov ministar, da bar neku dozu uvjerljivosti daje objavi. Ovako
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 14:34   #2368
Počeli su novinari kopat:
http://www.jutarnji.hr/globus/Globus...ca.../4736387/
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:58.