Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2011., 23:46   #21
Onda ja više ne jedem ništa iz konzervi. Neću riskirati zdravlje. Znam da nema veze s temom, ali kada je ova aktivna pitat ću jednu stvar: koliko je teflonsko posuđe sigurno? Dečko i ja smo baš nedavno kupili teflonski kalup za kolače, ja sam spekla kolač i on mi se danas ispričava da je zagrebao sinoć kalup nožem. Koliko nam mrvice teflona mogu naštetiti i mogu li uopće? Nećemo raditi ništa iznad 200 C.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 01:30   #22
Ali gledajte i pozitivnu stvar zive (da, postoji):

ulaskom zive u organizam on se mora detoksificirati,
najvise se detoksificira vezanjem uz glutation.

Smanjena koncentracija slobodnog glutationa u organizmu
prebacuje imunoloski odgovor s Th1 u Th2, dakle
od celularnog prema humoralnom, potice se stvaranje antitijela.

Sad znamo zasto je bila galama oko minimalne kolicine zive u nekim cjepivima.


Anorganska ziva nije opasna! Opasna je organska (metil-ziva!)!
Ziva je opasnija u djece jer se njihovi neuroni jos razvijaju. Kod odraslih je recimo manje opasna (no ipak ovisna o dozi).
Bas nema sanse da obolis od otrovanja zivom, cak i da jedes 10 konzervi tune tjedno. (Jedino ako ti jetra ne radi dobro).
To su sve podnosljive koncentracije.

No, djeca i trudnice bi trebali pripaziti.

Papaline, zere, skuse, srdele su prakticki bezopasne.

Ako ste bas toliko optereceni, odite kod privatnika i odredite si koncentraciju Hg u krvi

Svaka 100. konzerva tune koja se uvozi u RH se otvara i testira na teske metale pri Zavodu za toksikologiju instituta za javno zdravstvo.
Nemoguce je kontrolirati bas svaku konzervu.

Zadnje uređivanje Fuerteventura : 24.12.2011. at 01:41.
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 02:07   #23
Hvala fuerteventura, ali nakon što sam pogledala snimke oboljelih Kineza zbog zagađenja žive mislim da moja paranoja neće još neko vrijeme splasnuti.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 13:40   #24
To nisu bili Kinezi, nego Japanci.
Danas se obalna mora vecine zemalja koje drze do sebe redovito testiraju na teske metale (ne samo radi kupanja)
Ono je bilo 50ih godina proslog stoljeca. Moze nam sluziti samo kao dobra lekcija za buducnost.

Problem ribe koja je uzgojena umjetno u kontroliranim uvjetima (npr. uzgoj tuna u Limskom kanalu)...Ta riba se hrani vecinom kukuruzom,
kao rezultat: dobivamo ribu slabe kvalitete, bez i miligrama omega-3 masnih kiselina.

Omega-3 masne kiseline nalazimo u algama, i bitno je da se ribe hrane algama.
Ako hranis ribu kukuruzom bit ce prakticki plasticna riba, bez okusa i mirisa, bez omega-3 nezasicenih masnih kiselina, a puna zasicenih masnih kiselina.
Dakle, tako uzgojena riba je manje zdrava od svinjetine

Najciscu ribu ima Norveska, a najzagadjeniju Kina.

U RH najcesce uvozimo tunu iz Vijetnama, Tajlanda, Filipina i Perua.
Preporuca se peruanska (najmanje teskih metala).

Zadnje uređivanje Fuerteventura : 24.12.2011. at 13:52.
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 13:44   #25
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Onda ja više ne jedem ništa iz konzervi. Neću riskirati zdravlje. Znam da nema veze s temom, ali kada je ova aktivna pitat ću jednu stvar: koliko je teflonsko posuđe sigurno?
Ma nemoj sad ići iz ekstrema u ekstrem.Ja imam teflonku doma (ko ju nema) i odavno ima jednu dugu ogrebotinu po sredini,ali drugdje je posve neogrebana .Pečem jaja i palačinke u njoj.To mi najbolja tava za te stvari.I što sad ,da ju bacim?Niti jedem palačinke i jaja svaki dan niti ribu iz konzerve svaki dan.
mozzila is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 13:57   #26
Ja jedem ribe iz konzerve svaki dan. Jednostavnije mi je nego smrditi kuhinju przenjem, iako koristim uvijek maslinovo ulje.
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 14:03   #27
I ja maslinovo ulje koristim često i kad god mogu.Ne samo da mi je finije nego i daleko zdravije.Kad jedem u restoranima vrlo rijetko naručujem ribu i općenito hranu prženu na ulju.Tko zna koliko puta oni preprže jedno te isto ulje.Takvo ulje je dokazano kancerogeno.
mozzila is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 14:21   #28
Quote:
mozzila kaže: Pogledaj post
I ja maslinovo ulje koristim često i kad god mogu.Ne samo da mi je finije nego i daleko zdravije.Kad jedem u restoranima vrlo rijetko naručujem ribu i općenito hranu prženu na ulju.Tko zna koliko puta oni preprže jedno te isto ulje.Takvo ulje je dokazano kancerogeno.
Brza menza u SCu... mmmm
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Jericho159 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 16:57   #29
Quote:
Fuerteventura kaže: Pogledaj post
Problem ribe koja je uzgojena umjetno u kontroliranim uvjetima (npr. uzgoj tuna u Limskom kanalu)...Ta riba se hrani vecinom kukuruzom,
kao rezultat: dobivamo ribu slabe kvalitete, bez i miligrama omega-3 masnih kiselina.
Moraju joj dodati i lijekove jer u takvom uzgoju često obolijevaju, pretpostavljam.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:31.