Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2003., 22:40   #241
ja to NIKAD nisam izjavila niti bi jer je oprecno svim mojim uvjerenjima...primjerice moja majka je sretno rastavljena zena pa vec zbog toga nikad ne bi izjavila gluposti koje mi pripisujes....

ti mi opet nameces izjave koje veze nemaju sa mnom...cak sam za sebe osobno bila uvjerena da nikad necu podleci braku, ali naisao je pravi i

inace jesam se vec zahvalila na komplimentima ?
Mislim kad ih vec dijelis sakom i kapom

Laku noc...
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2003., 22:44   #242
Quote:
Winona kaže:
ja to NIKAD nisam izjavila niti bi jer je oprecno svim mojim uvjerenjima...primjerice moja majka je sretno rastavljena zena pa vec zbog toga nikad ne bi izjavila gluposti koje mi pripisujes....

ti mi opet nameces izjave koje veze nemaju sa mnom...cak sam za sebe osobno bila uvjerena da nikad necu podleci braku, ali naisao je pravi i

inace jesam se vec zahvalila na komplimentima ?
Mislim kad ih vec dijelis sakom i kapom

Laku noc...

ma nista zlato

dodji ti nama opet pa nam "prosvijetli put"

pa-pa
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2003., 09:55   #243
Quote:
VelmaX kaže:
Ipak kažem vjerojatno, jer mislim da postoje situacije koje nisu svakodnevne i postoje raspoloženja koja nisu svakodnevna i postoje svađe, problemi u vezi, povrijeđenost, puno stvari koje mogu utjecati da emocije u jednom trenutku nadglasaju razum.

No ja to smatram posve ljudskom slabošću koju bih oprostila i za koju bih očekivala da mi bude oproštena. (Ovdje ne mislim na dvostruki život i dugotrajno varanje.)

Čini mi se okrutno biti beskompromisan u pitanjima koja se tiču ljudskih osjećaja.

OK, veza je u nekoj stvari ( ne smijem napisati kojoj jer mi se odmah pretvore u zvjezdice ) dodje ti netko, odspavas s njim jer si u tom trenutku bila slaba itd. Sva razumijem, sve toleriram. Ono sto ne mogu tolerirati je ne kazati muzu/ decku sto se dogodilo jer ako je veza pred raspadom idemo je zavrsiti i svako svojim putem ili ozbiljno porazgovarati i nastaviti ako ima smisla. Ako je veza OK ( ne savrsena, to ne postoji) onda bas ne vidim velikog smisla u gubljenju glave. Nije mi jasno kako je mozes izgubiti ako volis nekog drugog.
Konstantno varanje mi je u najmanju ruku potcjenjivanje i radjenje budale od partnera. Ako mislim za nekog da je dovoljno glup i slijep da ga mogu raditi idiotom ja sam gnjida ako mogu zivjeti s njim i smjeskati mu se svaki dan.
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:10.