Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2009., 23:46   #1
Ženski nokti

Pitanje za muškarce - kakve nokte volite u žena - kratke, duge, nalakirane, bez laka, koja boja....
P.S. Moderatorima molba da ne skidaju ovu temu odavde jer me zanima mišljenje LJES-ovaca, a ne žena koje pričaju o kozmetici. Hvala
jedno.zensko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 23:48   #2
bijeli lak i srednje dužine
unsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 23:51   #3
najvise me smetaju oni dugi umjetni, nazovimo nail art, koji strse doslovno...ne volim cure koje grizu nokte... odurno nesto..
ne volim umjetne nokte, vise preferiram prirodne, ali da se o njima briga vodi..primjecujem vani u drustvu, da su nokti i kod jednog i drugog spola jako vazni, osobno nemam problema sa noktima ni na nogama, ni na rukama, ali vidim da kada stavim dlanov na stol, to cure pomno pogledaju...i ja pogledam, djeluje mi to kao vitalan organ, a ne samo puka zastita za prste..

Uvijek prirodni, ali lijpo uredeni...
SODERTALJE is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 23:51   #4
pa,... kakvi god - da lijepo izgledaju i dobro ceskaju.

mogu i grepst ponekad tijekom sexa
__________________
The cake is a lie.

Zadnje uređivanje 4fun : 12.09.2009. at 23:56.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 23:53   #5
Ne predugi, ne porezani do kraja, moze rozi, svijetlo plavi, bijeli, plavi,.. drugo nista ne dolazi u obzir i ne smiju bit umjetni, odurni su.
__________________
...dobio sam mali dobitak na LOTU! - Napokon došla pamet u glavu!
D1esel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 23:53   #6
takodjer bijelo ili prozirno.....crveno je bez veze ne znam zasto to zene uopce stavljaju.....i takodjer srednja duzina.....
leon23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 00:20   #7
Quote:
leon23 kaže: Pogledaj post
takodjer bijelo ili prozirno.....crveno je bez veze ne znam zasto to zene uopce stavljaju.....i takodjer srednja duzina.....
Umjetni ne - to mi je jasno zašto.... Ali zašto ne crveni??? pa ima toliko nijansi crvene....

A kratki tamnocrveni (velika suprotnost dugim žarkocrvenim ili tamno crvenim... fuj....)
jedno.zensko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 00:22   #8
Quote:
SODERTALJE kaže: Pogledaj post
najvise me smetaju oni dugi umjetni, nazovimo nail art, koji strse doslovno...ne volim cure koje grizu nokte... odurno nesto..
ne volim umjetne nokte, vise preferiram prirodne, ali da se o njima briga vodi..primjecujem vani u drustvu, da su nokti i kod jednog i drugog spola jako vazni, osobno nemam problema sa noktima ni na nogama, ni na rukama, ali vidim da kada stavim dlanov na stol, to cure pomno pogledaju...i ja pogledam, djeluje mi to kao vitalan organ, a ne samo puka zastita za prste..

Uvijek prirodni, ali lijpo uredeni...


Boldano me nasmijalo, nemam pojma zašto...
jedno.zensko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 00:29   #9
gelirani, sa nekim detaljima.... bljak! crveni, umjetni.... double bljak!! Lijepi prirodni nokti su super!! Neka su lakirani svejedno kako, samo da baš nije ona jedna dvije nijanse crvene za koju istančan ukus imaju prijateljice noći... recimo to tako
//LiQuiD SiLEncE// is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 00:38   #10
A je l francuska manikura ok?
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 00:40   #11
Quote:
//LiQuiD SiLEncE// kaže: Pogledaj post
gelirani, sa nekim detaljima.... bljak!
Jesu li tebi ovo ružni nokti?

__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 00:41   #12
Quote:
//LiQuiD SiLEncE// kaže: Pogledaj post
gelirani, sa nekim detaljima.... bljak! crveni, umjetni.... double bljak!! Lijepi prirodni nokti su super!! Neka su lakirani svejedno kako, samo da baš nije ona jedna dvije nijanse crvene za koju istančan ukus imaju prijateljice noći... recimo to tako


A PINK?
jedno.zensko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 00:46   #13
Makar je tema za muške(i guess) ja ugl. imam ovakve ^^....http://www.tportal.hr/ResourceManage...30789&fmtId=20
http://farm2.static.flickr.com/1049/...9c7b302ee8.jpg
A ponekada kad mi se da ondda ih nalakiram da pasu uz
"veš" koji tog dana nosim...
Možda pretjerujem, ali meni je to lijepo, fora a i dečka lijepo grebuckat mogu ...
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 00:52   #14
Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post
Jesu li tebi ovo ružni nokti?

pa bas i nisu ruzni ali vidi se da su umjetni.....ali zasto ovakvi umjetni kad moze pokazet svoje prirodne....nema veze sta nisu dugi...nek su i kraci samo da su prirodni.......

moze pink....zasto ne......
leon23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 00:55   #15
Quote:
Lilli_007 kaže: Pogledaj post
Makar je tema za muške(i guess) ja ugl. imam ovakve ^^....http://www.tportal.hr/ResourceManage...30789&fmtId=20
http://farm2.static.flickr.com/1049/...9c7b302ee8.jpg
A ponekada kad mi se da ondda ih nalakiram da pasu uz
"veš" koji tog dana nosim...
Možda pretjerujem, ali meni je to lijepo, fora a i dečka lijepo grebuckat mogu ...
Aj dobro sad... pa ne moramo mi znati šta vi radite u sexu......
I pusti muški rod da sudi (meni su prvi predugi za tu crvenu boju, a drugi imaju predebel bijeli rub )
jedno.zensko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 00:57   #16
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
A je l francuska manikura ok?
Vrlo.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 00:59   #17
Quote:
leon23 kaže: Pogledaj post
pa bas i nisu ruzni ali vidi se da su umjetni.....ali zasto ovakvi umjetni kad moze pokazet svoje prirodne....nema veze sta nisu dugi...nek su i kraci samo da su prirodni.......

moze pink....zasto ne......
Eto! Moji su kratki, ali moji
Znači mogu sutra pink za njega....
jedno.zensko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 01:01   #18
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Vrlo.
ma...
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 01:13   #19
ne volim umjetne pravokutnjake, a pogotovo ovu novu modu pečenih nokata sa cvjetićima, šljokicama i kojekakvim điđama... akoš lakirat lakiraj normalno, jednobojno, normalnom bojom, i Bog te veselio...

Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post
Jesu li tebi ovo ružni nokti?

odličan primjer onog što ne volim vidit...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 01:22   #20
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
ne volim umjetne pravokutnjake, a pogotovo ovu novu modu pečenih nokata sa cvjetićima, šljokicama i kojekakvim điđama... akoš lakirat lakiraj normalno, jednobojno, normalnom bojom, i Bog te veselio...



odličan primjer onog što ne volim vidit...
Pečeni nokti sa ukrasima
Ni meni se ne sviđaju....

A koja ti je normalna boja?
jedno.zensko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger