Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2003., 10:05   #21
Možda ju muž niti ne ljubi
__________________
back to the Forum
MaSanYa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 22:48   #22
Neki dan je u moj dučkas došla jedna maturantica u potrazi za maturalnom haljimom,kak je ta mala smrdila...zasmrdila mi je cijeli dučan,i kaj je najbolje niš joj nije bilo dosta dobro i isprobala mi je pola lagera
vratila se kasnije sa svojom mamom koja ju je gledala ko u boga,i bila jako kritična po pitanju haljine,a dam se kladit da joj nije rekla da se opere tasj dan ,kad si je išla birat maturalnu haljinu koju si je zasmrdila prije nego ju je uopće imala,..grozno
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2003., 01:26   #23
Ja sam na faksu imala cimerku koja se kupala jednom tjedno i to joj je bio sam doticaj s vodom. Taj dan (obicno nedelja) se nikud nije islo, prozori u sobi su morali cijeli dan biti zatvoreni (bez obzira na godisnje doba) i negdje poslije podne bi zapoceo ritual kupanja: brzinsko tusiranje i pranje kose, kosa se odmah susila i obukla bi se cista pidzama i ostatak dana se provodio u krevetu citajuci. Ostale dvije cimerke i ja smo morale brzinski zatvarati vrata i bile smo izlozene takvom teroru taj dan da smo obicno cijeli dan boravile vani. Pokusala sam joj objasniti da mi koji se perkamo i kvasimo svaki dan ne bolujemo niodkakve bolestine i da nemamo upalu mozga zato sto operemo kosu pa idemo vani na +42 ali nije islo. Ona je i dalje ponavljala "neka neka vidjet cete vi kad se desi, onda ce biti kasno". Vrhunac je bio kad je dobila gripu. Uzas!!! tri tjedna bez kupanja i otvaranja prozora. Mi smo boravile u susjednim sobama po danu, a pred spavanje smo je tjerale da bude u kupatilu dok mi prozracimo, ocistimo i ponovo ugrijemo sobu. Nakon toga je trazila premjestaj u sobu sa slicnima (na nasu veliku radost). Rekla je da smo bile grube i bezobrazne prema njoj.
__________________
why me???
question mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2003., 08:01   #24
Ja isto nemogu nikako kuzit kako netko moze imati pokvarene zube. Ja sam luda kad se tice pranje zubi. Perem zube minimalno 5 puta na dan. Kad se ustanem, poslje dorucka, poslje rucka, poslje vecere, i naravno prije spavanja. Cak i prodjem jezik s cetkicom, jedanput sam tu na forumu spomenula, a neki ovdje su se cudili sto perem jezik To je, bar meni, sasvim normalno.

Ja dok sam isla na faks (u drugi grad), imala sam cimericu koja se isto nije kupala, nije se nikako drzala do higenije, zivi uzas. Tusirala bi se 2 puta tjedno, prije spavanja nije nikad nikad prala zube, nije nikada skidala sminku, i nekada ujutro ne bi oprala zube, a ni lice. Jedanput nije dosla kuci cijelu noc, i ujutro ona meni prica kak se sevila cijelu noc s momkom, a cuj, cura je imala svatove iduci dan, a nije se tusirala. Uzasno.

E da, imam kolegicu s kojom radim, tocno se zna svaki mjesec kad ima mengu......zamislite taj smrad
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2003., 08:05   #25
Quote:
Jebote, nisam znala kako je ovo doslo na gornji post....
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2003., 08:48   #26
Kjuti, i ja redovito perem jezik i krkljam vodicu za ispiranje ustiju 1-2 puta na da.
Zube necu niti spomenuti.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2003., 10:03   #27
Cura nema naviku redovito se prati. Očito to seže još iz djetinjstva kad ju je stara kupala samo nedjeljom.
Imala sam ja u razredu jednog dečka, čisto fin i pametan dečko, nije smrdio, ali je stalno imao bar kilu onog žutog u ušima, što su svi primijećivali.
I jednom se tako jedna nadobudna frendica sjetila da mu poklonimo ( cijeli razred) štapiće za uši. I predala mu ih je ona (ko fol u ime razreda ). On se samo nasmijao, kao ha-ha dobar štos, ali se vidjelo da je bio povrijeđen. A i poslije toga uši mu nisu bile puno čišće. A bio je ( i još uvijek) je dobar i drag dečko.
S druge strane bilo je čistih i mirišljavih kretena, koji su unatoč svemu bili bolje prihvaćeni od ovoga s prljavim ušima.

I zato ti Tinach, toj curi iz razreda, fino i kulturno objasni da se osjeti da zaudara po znoju.
Reci ovako nekako: Čuj, nemoj se ljutiti, ali osjeti se taj miris kad prođem pored tebe, i drugi su mi to rekli. Daj probaj onaj novi Dove sapun (naglašavaj sapun, ne dezić, jer dezić na smrdljivu kožu stvara atomsku bombu) ili one xy vlažne maramice, super su...
rafaela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2003., 10:15   #28
...ima ljudi koji se operu,al ne stave dezić i još tome obuku natrag na sebe zmazanu ,smrdljivu robu,pa im je đabe sve...
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2003., 15:29   #29
Quote:
Originally posted by Boudoir
...ima ljudi koji se operu,al ne stave dezić i još tome obuku natrag na sebe zmazanu ,smrdljivu robu,pa im je đabe sve...
Da, ima razlicitih kombinacija: onih koji ce se cak i oprati, ali obleka im je znojna od prije , onih koji se ne peru, ali mijenjaju obleku (nikakve koristi od toga ), a bogme i onih koji se nit ne peru nit ne mijenjaju obleku.

Mi smo na faksu imali jednu kretenusu (inace kcerku jednog high league politicara, kladim se da sve znate za njega ), koja se dosta redovno (iako ne sasvim kao sto bi trebalo) prala, a i nosila je cistu odjecu, ali

a) nikad nije upotrebljavala dezic, sto je ujutro jos bilo i podnosljivo, ali poslijepodnevna predavanja s njom u ucioni bila su uzas i
b) nije prala zube i cesto je imala onaj zuto-bijelo-odvratni slajm na prednjim zubima. O smradu necu ni pricat. Kaj je najgore, ujutro je cesto znala zapalit cigaretu na te zmazano-smrdljive zube pa bi tak dosla na predavanje. Imala je obicaj stalno se unosit ljudima u facu kad je razgovarala s nekim i mi smo svi bjezali od nje k'o vrag od tamjana , a ona se stalno htjela druzit. Doslovce smo se trudili ne sjedit blizu nje na predavanjima. Taj njezin smrad iz usta je bio neizdrziv (o pogledu da ne pricam ~ u biti ne znam kaj je bilo gore).
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2003., 15:31   #30
Jao princezo kako ti je slikovit ovaj post,idem da povratim pa se vracam
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.