Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2003., 12:10   #61
Bar ce ti prozori bit cisti
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 20:26   #62
Kupila sam SanPellgrino samostojeće i nisam baš zadovoljna, a i skupe su poprilično..cure, ajde preporučite neke dobre, a da imaju veličinu za žirafu od 180 cm i 64 kg
Sila necista is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 20:46   #63
Ja imam jedan jedini par samodrzecih ,nosim ih vec 5-6 godina (prije sexa)sad su tako fino izderane da jos bolje izgledaju .
Muzu se sve vise svidjaju .

Magic za topic
stvarno svaka cas ,koliko sma se samo puta nasla i slicnoj dilemi pa sad se mislim i one sa savom imaju ,da li da kupim i taj jedan par .

Panelope i ja muzeve nosim i isto je tako i moj ..nogat . (je li se moze tako reci ) ali ne vezem cvor na prstima nego navucem do gore i onda gore stavim gumu od viklera iliti uvijaca (to je kao podvezica) i to je tako sexi .
Zedj vatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 22:03   #64
Quote:
Originally posted by Zedj vatre
Ja imam jedan jedini par samodrzecih ,nosim ih vec 5-6 godina (prije sexa)sad su tako fino izderane da jos bolje izgledaju .
Muzu se sve vise svidjaju .
Toliko mogu trajati?
Jebote meni ih moji (tko god) strgaju u jedan, najvise dva puta!
Morat cu im reci da se malo srede...
Ima Magic pravo, njoj je preskupo dat toliko love da se strgaju na stolu, a meni da mi ih oni strgaju (ili i njoj oni strgaju na stolu)... mislim to je ko da bacas novce u vjetar!
Al je gust...
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 01:38   #65
Quote:
Originally posted by Gospon Pes
Svaka. Prije ili kasnije...

Den ti je debljina ili si mislio da ona nije vazna?
Žene moje, imate predrasude prema samostojećim čarapama. Da vam teta Lucija objasni. Dobro odabrane samostojeće čarape su veoma ugodne, nikad ne padaju (ja u njima tulumarim), ali nije pametno kupovati tanke.

Jedina kvaka s njima je dobar odabir u gornjem domu - ako su preuske trakice, žuljat će vas. Širina je presudna. Neki proizvođači rade par paralelnih, ali užih trakica. To je za tvz. mazohiste.

Samostojeće čarape su zakon.
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2003., 19:35   #66
Quote:
Originally posted by just Sandy
Ja samostojeće "trošim" ko blesava; nosim ih i na šoseve i ispod hlača, skoro svakodnevno (

I nosim ih zbog sebe, skroz su mi udobne, pogotovo one s većom čipkom - izdrže i cjelonoćne pohode po gradu i plesanje (malo se znaju zarolati pri vrhu, al' to se lako popravi

Ne moraš kupovati neke bijesno skupe, magic, ima ih i jeftinijih koje su dobre... Recimo "Laura" Jadran samostojeće, 15 dena. Uopće nisu debele. Ne znam na pamet cijenu (jednog para) jer uvijek kupim hrpu samostojećih odjednom. Toga nikad dosta.

Inače, zimi imam problem s čarapama za haltere... Rijetko se nađu one malo deblje, a da su za haltere. Sad je super, proljeće je tu, one tanje se posvuda mogu naći.
same here

ja po zimi nosim one od 40 dena , super masiraju nogu, u proljece nesto slabije ( 20 dena ), ovdje kostaju oko 20 Eura i imaju 4 reda silikona, drze cijeli dan, ni ne mrdnu i jos mi se nisu ni jedne poderale....
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2003., 20:09   #67
Naucite mene koja nikad nije nosila samostojece,koje marke da kupim,s koliko debelom cipkom,i koliko redova silikona?
ocu i ja da budem in
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 14:07   #68
Quote:
Originally posted by Samantha Jones
Naucite mene koja nikad nije nosila samostojece,koje marke da kupim,s koliko debelom cipkom,i koliko redova silikona?
ocu i ja da budem in
kaj ja znam kojih marki ima kod tebe ?

Moja cipka je 4 cm debela, 4 reda slikona...drze

Izdrzale noci i noci po diskacima, clubovima, shoppinge, samo na njega padnu
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:10.