Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2003., 22:59   #21
...obično baš ti koji čekaju da nekaj uleti,sjede doma i mole Boga da se to ne desi...danas ima jako puno mladih koji bi željeli steći bogatstvo preko noći...samo pogledajte kladionice,koje su krcate ,a svaki čas se otvara neka nova (ima ih ko pekarnica),što znači da im posao cvijeta...ipak znam dosta ljudi koji su riskirali i uspješno pokrenuli svoj biznis,ne čekajući da ih netko uposli...ove koji stalno nešto čekaju treba odkantat odmah u startu..
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 23:04   #22
Quote:
Originally posted by Boudoir
...obično baš ti koji čekaju da nekaj uleti,sjede doma i mole Boga da se to ne desi...danas ima jako puno mladih koji bi željeli steći bogatstvo preko noći...samo pogledajte kladionice,koje su krcate ,a svaki čas se otvara neka nova (ima ih ko pekarnica),što znači da im posao cvijeta...ipak znam dosta ljudi koji su riskirali i uspješno pokrenuli svoj biznis,ne čekajući da ih netko uposli...ove koji stalno nešto čekaju treba odkantat odmah u startu..
Stara.... kvocas ko baba.... Danasnja mladez, svi bi se htjeli obogatit preko noci... U moje vrijeme nije bilo tako! Kad smo mi bosonogi prelazili Igman...
Nemam ja nista protiv tvojih stavova, ali ono, zvucis ko baba...
Ako jeste baka, gospodjo, ja se ispricavam...
Preporuka: Pogledati Monty Python at the Hollywood Bowl, onaj dio kad govore da su zivjeli na autoputu u kutiji za picele i jesi sljunak.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 20:31   #23
Evo curke ako vam decki imaju problea sa zivotnim pozivom preporucujem ovaj tecaj:

Stručno usavršavanje
Nastava za muškarce u lokalnom centru za rekreaciju - upis u toku. Zbog kompleksnosti i težine sadržaja, svaki kurs može pohađati najviše osam polaznika.
Čas 1: Kako napuniti posudu za led. Korak po korak, prezentacija sa slajdovima
Čas 2: Toaletni papir: da li raste na držaču? Diskusija kroz okrugli sto
Čas 3: Da li je moguće mokriti koristeći tehniku podizanja daske, izbegavajući pod, zidove i susedne sanitarije? Grupna vežba
Čas 4: Fundamentalne razlike izmedju korpe za prljavo rublje i poda. Fotografije i crteži s objašnjenjima
Čas 5: Sudovi nakon večere - da li levitiraju ili ih treba staviti u mašinu? Primer - video sekvenca u AVI formatu
Čas 6: Gubitak identiteta: odreći se daljinskog upravljača zbog žene. Teži nivo: odreći se daljinskog upravljača zbog *sopstvene* žene. Hot line za pomoć i grupe za podršku
Čas 7: Kako naći stvari tražeći ih na pravom mestu, umesto izvrtanja stvari naopako. Otvoreni forum
Čas 8: Vaše zdravlje: Kupovina cveća ne šteti zdravlju. Crteži i audio prezentacija
Čas 9: Pravi muškarac pita za pravac kada se izgubi u saobraćaju. Svedočenja iz realnog života
Čas 10: Da li je iz genetskih razloga nemoguće ćutati dok ona parkira kola uzduž? Simulacija vožnje
Čas 11: Učimo živeti: osnovne razlike između majke i supruge. Case study
Čas 12: Kako biti idealno društvo za šoping? Vežbe opuštanja, meditacija i tehnike disanja
Čas 13: Kako se boriti protiv skleroze: setiti se rođendana, godišnjica, drugih važnih datuma i nazvati telefonom kada kasniš. Nudi se terapija cerebralnim sokom i potpunom lobotomijom
Po završetku kursa preživelima će biti uručene diplome
 
Odgovori s citatom
Old 17.04.2003., 15:22   #24
Quote:
Originally posted by Blue1986
Moja sestra je jedna od tih cura...... zavrsila gimnaziju prije 2 god i sad doma sjedi i izlazi svaki dan , necu da pljujem ali faks nije ni pokusala upisati , a posao trazi jos manje , stvarno ju ne kuzim...... mozda bih joj trebala dati broj tog decka.....

vjerojatno ima nekoga tko financira te njene svakodnevne izlaske ( koje si vecina ljudi ne moze prisutiti sto vremenski sto financijski )

Tako dugo dok je netko dovoljno glup da joj to financira nece se ona maknuti, a zasto i bi ?

Cesto je pitanje tko je veci prijestupnik konformist ili onaj koji taj konformizam omogucava ?
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2003., 21:40   #25
Quote:
Originally posted by Tonni
Međutim, mene zanima suprotna situacija. Ogroman broj cura 25-35 ne radi i čini mi se da se na njih ne gleda tako negativno. E, pa zašto je nenormalno da frajeri ne rade, a za cure je to ajmo reći, puno normalnije.
Diskriminacija !!!
Nije nis puno normalnije. Zasto bi bilo normalnije?
Ne znam od cega taj ogroman broj cura zivi.
Ako ih u tim godinama financiraju roditelji -
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 13:43   #26
Quote:
Originally posted by Blaise
Nije nis puno normalnije. Zasto bi bilo normalnije?
Ne znam od cega taj ogroman broj cura zivi.
Ako ih u tim godinama financiraju roditelji -
Sponzoruše
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.