Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2017., 02:25   #61
Quote:
Instrumental kaže: Pogledaj post
Nalazim se u vrlo komičnoj situaciji, djevojka od 21 godinu zaljubila se u mene koji ima 23 godine više od nje. Izgledam deset godina mlađi i to mi predstavlja problem, žene koje me privlače uglavnom misle da sam mlađi od njih, dok ove u dvadesetim ostanu šokirane kada saznaju moje godine.

Takav je slučaj i sa dotičnom, sretnem je svaki dan na njenom radnom mjestu u marketu, prije tri mjeseca primijetio sam da je kolegice zezaju bacajući pogled prema meni. Odmah mi je bilo jasno što se događa.

Postalo mi je neugodno dolaziti na to mjesto, jer me motre sve uposlenice i putem radio veze namještaju da mala kao slučajno dodje na blagajnu.

Sve sam to muški trpio i pravio se da ne primjecujem, međutim počela je otvoreno i upadljivo ponašati se, tako da izaziva smijeh kod kolegica ali i mene,.Da, počeo sam se smješkati kada udjem u taj market.

Prošli tjedan je izjurila iz marketa sustigla me, prošla par metara, naglo se okrenula i ponovo projurila pored mene, pogledavši me duboko u oči. Do tada sam je viđao u radnoj uniformi, no sada je ispred mene prošlo prekrasno seksi stvorenje u poderanom dzinsu, golih ramena sa tetovažom na jednoj nadlaktici. Paf ostao sam skamenjen, prošla je da mi se pokaže , od tog trenutka u meni je buknuo požar.

Pokušao sam komunicirati direktno i online, pobjegne. Preko druge kolegice zamolim da stane, ne poznaje me, žao mi što će se šokirati i razočarati. Pošaljem poruku, navedem je da me istraži na netu. Sinoć kolegicama pokazuje nešto na mob, čujem svoje godine, zanimanje, i vidim šokirana lica.

Međutim par minuta poslije opet iste igre na blagajni.

Pošaljem poruku, predstavim se i objasnim situaciju. Nemam pojma kako će reagirati, svabica je, drugi mentalitet, i poprilicno je stidna.

Što bi vi na mome mjestu? Oprezan sam nakon prošlogodišnjeg ljubavnog brodoloma. Ali osjećam uzbuđenje

Pozdrav!
Inače ne pišem po Forumu (osim po svojoj temi - evo ti link: https://www.forum.hr/showthread.php?t=994897).
Ovo mi se učinilo zgodno, jer me nekako podsjeća na mene.

Prvo da ti kažem ukratko o sebi (da znaš o čemu pričam)...
Imam 31 godinu, sina od 3 godine, a žena mi je umrla prije 2,5 godine.
Nakon dugog procesa "rehabilitacije" odlučio sam da želim krenuti dalje.
Bilo je par cura s kojima sam se dopisivao, nekima sam se svidio (ali one meni ne), itd.
Isto tako, par cura koje su se meni svidjele nisu me doživljavale.
Razlog? Ne izgled, ne posao... Nego dijete, i tragovi moje prošlosti (udovac).
To je odbilo mnoge mlade cure koje se ipak još uvijek traže i gledaju da nađu nekog tko je potpuno SOLO.
Ja nisam taj!

Gle...
Bit' ću iskren - Savjet ne postoji!
Točnije, postoji... Ali, obično je riječ o nekom univerzalnom savjetu. A, svaka osoba i svaka situacija je individua za sebe.
Ti, i samo TI ćeš najbolje znati što s tom curom.
OK, mlada je!
I što onda?

Evo ti moj primjer...
Jako mi se svidjela jedna žena od 42 godine, bila je samohrana majka.
Godine nisu bile bitne.
Ali, njezino ponašanje je bilo nalik na curu od 15 godina!

S druge strane, JA sam se jako svidio jednoj curi od 22 godine.
Ona je bila cura "na mjestu", jako zrela, odgovorna, sjajna cura...
I bila je luda za mnom!
ALI, ja nisam bio lud za njom! I tako je to završilo!

Hoću ti reći da sam procijeniš kako stvari stoje.
Pokušaj se uključit u njenu igru, svojim ponašanjem "smanji" godine, a opet - Zadrži ozbiljnost i zrelost koje su ti godine donijele - Jer, vjerojatno je to dio onoga što se njoj sviđa!

Ja sam i sada LUD za curom koja mi je fizioterapeut...
Mjesecima sam kod nje na terapiji.
Znam da joj se sviđam, a ona se meni sviđa kao nijedna prije (nek' mi pokojna žena oprosti na ovome).
Međutim, napravio sam grešku pa sam je prvo dodao na Instagram (gdje je vidjela slike mene i sina i sve krivo protumačila - mislila je da sam oženjen). I danas smo razgovarali - Vidim da me simpatizira, i da se "lomi" oko toga što je odbila moj poziv da odemo na piće... Ali, te simpatije koje ima prema meni ipak nisu dovoljne da ona prelomi činjenicu da imam dijete (jbg, cura ima 20 godina - cijeli život je pred njom).

A, ja je sanjam... I ne mogu prestat mislit na nju!

Evo ti za kraj jedan stih (koji bi mogao i njoj reći )
"Nešto sam načuo da sutra možda ne postoji,
pa bolje da odmah probamo sve"

Sretno
Patrick_Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 01:54   #62
probaj ljubav pa vidi dokle ide. nitko ti to ne može reći koliko će trajati. ako je obostrano i uzajamno, samo naprijed
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 04:24   #63
A što bi trebao raditi? Deri brate dok još možeš.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 05:08   #64
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
A što bi trebao raditi? Deri brate dok još možeš.
Kaže da su "prekinuli", dakle prošo voz...
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 12:14   #65
Quote:
Instrumental kaže: Pogledaj post
Ipak sam prekinuo igru ☺ Prevelika je razlika u godinama, a po svemu sudeći nije za avanturu.
pa i nisi imao izbora od toliko nećkanja s njene strane .
Balavo je to jos,a ne stidno..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 12:35   #66
Stari moj da svabicu nisi uspio kresnut...
A imao si i broj i sve,zena ti se nudila na pladnju...
Jani se ti toga
A i vidim vec prosao "voz"

Nijedna sansa se ne ispusta...niti jedna
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 20:15   #67
Quote:
Divlja_ruža kaže: Pogledaj post
Previše razmišljaš. Godine su samo broj. Ako njoj to ne smeta, ne treba ni tebi.
Mislim da bi ovo definitivno trebali probati frajeri koji imaju recimo 30 i više, a seksaju se s curom od 17 i niže i onda kad ih murja čopi neka jave jel im pomoglo ovo opravdanje.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 23:32   #68
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Mislim da bi ovo definitivno trebali probati frajeri koji imaju recimo 30 i više, a seksaju se s curom od 17 i niže i onda kad ih murja čopi neka jave jel im pomoglo ovo opravdanje.


Vidi ti njega! Ovdje je riječ o punoljetnim ljudima, a ne pedofilima i djeci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"...tko izgori, taj ne može planut, tko ljubljaše, taj ljubavi nema"
Divlja_ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 10:43   #69
Quote:
Divlja_ruža kaže: Pogledaj post
Vidi ti njega! Ovdje je riječ o punoljetnim ljudima, a ne pedofilima i djeci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da, ali ti si navela kako su godine samo broj i ako jednoj strani ne smeta, ne treba ni drugoj, nigdje nisi navela da obje strane moraju biti punoljetne.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 10:54   #70
Duplo sam stariji od nje, što da radim

Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Da, ali ti si navela kako su godine samo broj i ako jednoj strani ne smeta, ne treba ni drugoj, nigdje nisi navela da obje strane moraju biti punoljetne.


Ne cjepidlači! Odgovarala sam na konkretan post i čovjeku koji je decidirano naveo godine. To što ti sad u mojim riječima tražiš neko "opravdanje" za gledanje curičaka "od 17 i niže", ne govori ništa o meni, već o tebi. I što se mene tiče, za sve daljnje nejasnoće žali se upravi Vodovoda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"...tko izgori, taj ne može planut, tko ljubljaše, taj ljubavi nema"

Zadnje uređivanje Divlja_ruža : 15.07.2017. at 11:06.
Divlja_ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 11:38   #71
Quote:
Divlja_ruža kaže: Pogledaj post
Ne cjepidlači! Odgovarala sam na konkretan post i čovjeku koji je decidirano naveo godine. To što ti sad u mojim riječima tražiš neko "opravdanje" za gledanje curičaka "od 17 i niže", ne govori ništa o meni, već o tebi. I što se mene tiče, za sve daljnje nejasnoće žali se upravi Vodovoda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vidi ti opake cure Divlja ruža ti definitivno paše
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 11:44   #72
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Vidi ti opake cure Divlja ruža ti definitivno paše

Znam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"...tko izgori, taj ne može planut, tko ljubljaše, taj ljubavi nema"
Divlja_ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 14:45   #73
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Mislim da bi ovo definitivno trebali probati frajeri koji imaju recimo 30 i više, a seksaju se s curom od 17 i niže i onda kad ih murja čopi neka jave jel im pomoglo ovo opravdanje.
Pa ako ima 17 murja te neće ništa ni pitati .
KurtTank is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 15:19   #74
Quote:
KurtTank kaže: Pogledaj post
Pa ako ima 17 murja te neće ništa ni pitati .
Pričaš iz iskustva, a? Vjerovat ću ti na riječ jer mi ionako nije želja prakticirat pedofiliju, a ako murja nema s tim problema, to neka iskorištavaju perverznjaci, mada sumnjam da ako frajer ima 30-40, a cura 17 i niže da okreću glavu.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 15:48   #75
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Pričaš iz iskustva, a? Vjerovat ću ti na riječ jer mi ionako nije želja prakticirat pedofiliju, a ako murja nema s tim problema, to neka iskorištavaju perverznjaci, mada sumnjam da ako frajer ima 30-40, a cura 17 i niže da okreću glavu.
Postoji nesto sto se zove age of consent. U HR je 17 sasvim ok.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 17:56   #76
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Pričaš iz iskustva, a? Vjerovat ću ti na riječ jer mi ionako nije želja prakticirat pedofiliju, a ako murja nema s tim problema, to neka iskorištavaju perverznjaci, mada sumnjam da ako frajer ima 30-40, a cura 17 i niže da okreću glavu.
Zakon je jasan maloljetna osoba nesmije imat manje od 15 godina da bi stupila u seksualni odnos starijim osobama, a da starije osobe ne nadrapaju po zakonu. Vjerojatno su isli na ruku Romima kojima je to normalno jer medu njima ima najvise maloljetne trudnoce.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...lovanje/29377/

Znaci ako cura ima 17 godina, a decko preko 30 godina policija moze prema zakonu samo gledati s divljenjem ili cudenjem jer treceg nema.
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 15:50   #77
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Mene isto zanima kak si prekinuo igru.
Ko da si ti taj koji vodi... jao, jao... igra ce prestati kad mala tako odluci, ona ju je i zapocela.

A osim toga me zivo zanima kak izgledas sa 40+ da prodjes kod duplo mladje klinke.
Poslao sam ti PP, pa prosudi.

Pozdrav

Edit

Napisao što očekujem, što mogu pružiti i sutra dan poslom otišao 250 km dalje.

Poslala je odgovor da više nije zainteresirana 😊

Sinoć sam došao nazad i sretnem je u marketu, vidim uznemirila se, sjela za blagajnu kada sam završio sa odabirom artikala, međutim ja nisam stao za njenu blagajnu iako je bila bez kupaca. Ignorirao sam da uopće postoji. Danas idem nazad.

Zadnje uređivanje Instrumental : 23.07.2017. at 17:03.
Instrumental is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 19:21   #78
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
A osim toga me zivo zanima kak izgledas sa 40+ da prodjes kod duplo mladje klinke.
Cure i zene na takvim radnim mjestima i nemaju previsoke kriterije, pa ne treba biti vrhunski frajer da ih zavede.
Ne mislim nista podrugljivo ni za jednu stranu, ali to je istina...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 20:53   #79
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Cure i zene na takvim radnim mjestima i nemaju previsoke kriterije, pa ne treba biti vrhunski frajer da ih zavede.
Ne mislim nista podrugljivo ni za jednu stranu, ali to je istina...
Jel tebe lako zavest?
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 21:02   #80
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Jel tebe lako zavest?

Probaj
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger