Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2017., 21:15   #81
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post

Probaj
Probao sam, pa si mi pohvalila sliku pred svima i dala odjeb jer si kao starija. Nije ti neka fora
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 21:20   #82
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Probao sam, pa si mi pohvalila sliku pred svima i dala odjeb jer si kao starija. Nije ti neka fora
Pa slika je stvarno bila savrsena
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 21:26   #83
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Pa slika je stvarno bila savrsena
Ali sam svejedno dobio odjeb I to onaj profesionalni, vidi se da si iskusna žena
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 21:29   #84
Quote:
Instrumental kaže: Pogledaj post

Postalo mi je neugodno dolaziti na to mjesto, jer me motre sve uposlenice i putem radio veze namještaju da mala kao slučajno dodje na blagajnu.


Pokušao sam komunicirati direktno i online, pobjegne. Preko druge kolegice zamolim da stane, ne poznaje me, žao mi što će se šokirati i razočarati. Pošaljem poruku, navedem je da me istraži na netu. Sinoć kolegicama pokazuje nešto na mob, čujem svoje godine, zanimanje, i vidim šokirana lica.

Međutim par minuta poslije opet iste igre na blagajni.
Puno babica - kilavo dijete. To je još balavica, malo se zaigrala.
Trebao si je pozvati na kavu direktno licem u lice. Oš neš. Bez poruka, dopisivanja, istraživanja preko fejsa.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 21:30   #85
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Mislim da bi ovo definitivno trebali probati frajeri koji imaju recimo 30 i više, a seksaju se s curom od 17 i niže i onda kad ih murja čopi neka jave jel im pomoglo ovo opravdanje.
Murja ne čapava ak neki tamo kara neku od 17, čak ni 16, nit 15.
Doduše, on može najebat ak ova odglumi da je silovana. Al inače murja nema kog čopit za kaj kad su u pitanju osobe iznad 14 godina.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 21:32   #86
Quote:
Instrumental kaže: Pogledaj post
Nalazim se u vrlo komičnoj situaciji, djevojka od 21 godinu zaljubila se u mene koji ima 23 godine više od nje. Izgledam deset godina mlađi i to mi predstavlja problem, žene koje me privlače uglavnom misle da sam mlađi od njih, dok ove u dvadesetim ostanu šokirane kada saznaju moje godine.

Takav je slučaj i sa dotičnom, sretnem je svaki dan na njenom radnom mjestu u marketu, prije tri mjeseca primijetio sam da je kolegice zezaju bacajući pogled prema meni. Odmah mi je bilo jasno što se događa.

Postalo mi je neugodno dolaziti na to mjesto, jer me motre sve uposlenice i putem radio veze namještaju da mala kao slučajno dodje na blagajnu.

Sve sam to muški trpio i pravio se da ne primjecujem, međutim počela je otvoreno i upadljivo ponašati se, tako da izaziva smijeh kod kolegica ali i mene,.Da, počeo sam se smješkati kada udjem u taj market.

Prošli tjedan je izjurila iz marketa sustigla me, prošla par metara, naglo se okrenula i ponovo projurila pored mene, pogledavši me duboko u oči. Do tada sam je viđao u radnoj uniformi, no sada je ispred mene prošlo prekrasno seksi stvorenje u poderanom dzinsu, golih ramena sa tetovažom na jednoj nadlaktici. Paf ostao sam skamenjen, prošla je da mi se pokaže , od tog trenutka u meni je buknuo požar.

Pokušao sam komunicirati direktno i online, pobjegne. Preko druge kolegice zamolim da stane, ne poznaje me, žao mi što će se šokirati i razočarati. Pošaljem poruku, navedem je da me istraži na netu. Sinoć kolegicama pokazuje nešto na mob, čujem svoje godine, zanimanje, i vidim šokirana lica.

Međutim par minuta poslije opet iste igre na blagajni.

Pošaljem poruku, predstavim se i objasnim situaciju. Nemam pojma kako će reagirati, svabica je, drugi mentalitet, i poprilicno je stidna.

Što bi vi na mome mjestu? Oprezan sam nakon prošlogodišnjeg ljubavnog brodoloma. Ali osjećam uzbuđenje
Televisia presenta. LOL.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 22:33   #87
Popuši broj cigara koji će ti vremenski smanjiti broj godina prevedenih nad zemljom a ujedno izjednačiti sa njezinim godinama.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:59   #88
Quote:
Instrumental kaže: Pogledaj post

Napisao što očekujem, što mogu pružiti i sutra dan poslom otišao 250 km dalje.

Poslala je odgovor da više nije zainteresirana

Sinoć sam došao nazad i sretnem je u marketu, vidim uznemirila se, sjela za blagajnu kada sam završio sa odabirom artikala, međutim ja nisam stao za njenu blagajnu iako je bila bez kupaca. Ignorirao sam da uopće postoji. Danas idem nazad.
A kak si to srocio?
Reci sada i nama sto si njoj - sto ocekujes i sto mozes pruziti?

Ako je ono sto mislim, onda si fulao u koracima pa me ne cudi da je rekla da nije zainteresirana.

Ali ono sto je pravo pitanje - zasto si ju ignorirao i nisi otisao za njezinu blagajnu?
Sad ce mala popizditi.



Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Cure i zene na takvim radnim mjestima i nemaju previsoke kriterije, pa ne treba biti vrhunski frajer da ih zavede.
Ne mislim nista podrugljivo ni za jednu stranu, ali to je istina...
A od kud ti to?
Koja to radna mjesta nose kakve kriterije?

Jebote, poveznice.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 17:35   #89
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
A od kud ti to?
Koja to radna mjesta nose kakve kriterije?

Jebote, poveznice.
Iskustvo
Cure i zene na "nizim" radnim mjestima nemaju neka prevelika ocekivanja, u stvari sve cure i zene to imaju, ali u realnom svijetu, jednoj blagajnici, frizerkici, ne znam ni sama, dovoljno je da decko ili muskarac bude ljubazan, drag, da izgleda posteno i da je samouvjeren na svojoj razini i vec je to odraz jednog alfe "nize razine", ako se to uopce moze i smije tako reci, i one ce biti zadovoljne. Ako im udvara netko iz viseg ranga, prvo ce ga dozivjeti s upitnikom, jer one mirnije su svjesne gdje su i pomislit ce da se poigrava njima, sve dok se ne uvjere u ozbiljnost ili neozbiljnost njegovih namjera, a ove mlađe znaju biti prilicno bahate, pa onda ne glesaju sliku u sirini i na prvu u ustvari sebe dozivljavaju kao superiornu koja i zasluzuje "vrhunskog" frajera, a ne vide da su malo zapele u zivotu i da jos uvijek samo rezu salamu tom vrhunskom komadu.
Dakle, unaprijed se ogradujem od komentara, jer nisam ovo pisala s nikakvom porugom niti u zelji da ponizim ikoga, samo sam htjela pribliziti svoje razmisljanje, koje ako i nije istina, ali nije ni daleko od nje.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 20:07   #90
Malo si pojednostavila. Više će te zašprehavati na takvim mjestima, neovisno o tome dal te zašprehava NKV, SSS ili VSS, radi toga jer ti je u opisu posla komunikativnost, pristupačnost i sl, a možda radiš i na nekakvu proviziju pa si i s tim motivirana da brbljaš i smješkaš se. Tak da bi moglo biti prije to da više prilika za biranje s kim će otići na kavu ima prodavačica nego poslovnjakuša čisto radi broja ljudi s kojima radi i atmosfere na radnom mjestu.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 23:08   #91
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Iskustvo
Cure i zene na "nizim" radnim mjestima nemaju neka prevelika ocekivanja, u stvari sve cure i zene to imaju, ali u realnom svijetu, jednoj blagajnici, frizerkici, ne znam ni sama, dovoljno je da decko ili muskarac bude ljubazan, drag, da izgleda posteno i da je samouvjeren na svojoj razini i vec je to odraz jednog alfe "nize razine", ako se to uopce moze i smije tako reci, i one ce biti zadovoljne. Ako im udvara netko iz viseg ranga, prvo ce ga dozivjeti s upitnikom, jer one mirnije su svjesne gdje su i pomislit ce da se poigrava njima, sve dok se ne uvjere u ozbiljnost ili neozbiljnost njegovih namjera, a ove mlađe znaju biti prilicno bahate, pa onda ne glesaju sliku u sirini i na prvu u ustvari sebe dozivljavaju kao superiornu koja i zasluzuje "vrhunskog" frajera, a ne vide da su malo zapele u zivotu i da jos uvijek samo rezu salamu tom vrhunskom komadu.
Dakle, unaprijed se ogradujem od komentara, jer nisam ovo pisala s nikakvom porugom niti u zelji da ponizim ikoga, samo sam htjela pribliziti svoje razmisljanje, koje ako i nije istina, ali nije ni daleko od nje.
Avelina Šta ti je iskustvo+pamet
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 23:51   #92
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
A kak si to srocio?
Reci sada i nama sto si njoj - sto ocekujes i sto mozes pruziti?

Ako je ono sto mislim, onda si fulao u koracima pa me ne cudi da je rekla da nije zainteresirana.

Ali ono sto je pravo pitanje - zasto si ju ignorirao i nisi otisao za njezinu blagajnu?
Sad ce mala popizditi.





A od kud ti to?
Koja to radna mjesta nose kakve kriterije?

Jebote, poveznice.
Svjesno napisao stvari koje će je odbiti, onako džentlmenski
Instrumental is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 00:17   #93
Quote:
sotona69 kaže: Pogledaj post
Nes ti problema. Zapravo u cemu je problem?
Nema problem. Došao se hvaliti.
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 18:53   #94
Quote:
Hello Operator kaže: Pogledaj post
Nema problem. Došao se hvaliti.
Pa da se pohvalim, u vezi smo, zaljubio sam se ko nikad prije, vrat mi pun flekica, imamo fantastican seks. Doživio sam oslobođenje
Instrumental is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 19:00   #95
Quote:
Instrumental kaže: Pogledaj post
Pa da se pohvalim, u vezi smo, zaljubio sam se ko nikad prije, vrat mi pun flekica, imamo fantastican seks. Doživio sam oslobođenje
Blagajnica hoce ici na more
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 19:02   #96
Quote:
Instrumental kaže: Pogledaj post
Pa da se pohvalim, u vezi smo, zaljubio sam se ko nikad prije, vrat mi pun flekica, imamo fantastican seks. Doživio sam oslobođenje
Cestitam.

Ti si nam uzor.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 19:25   #97
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Cestitam.

Ti si nam uzor.
Bujrum, nije beg cicija.
Instrumental is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 19:34   #98
Quote:
Instrumental kaže: Pogledaj post
Nalazim se u vrlo komičnoj situaciji, djevojka od 21 godinu zaljubila se u mene koji ima 23 godine više od nje. Izgledam deset godina mlađi i to mi predstavlja problem, žene koje me privlače uglavnom misle da sam mlađi od njih, dok ove u dvadesetim ostanu šokirane kada saznaju moje godine.

Takav je slučaj i sa dotičnom, sretnem je svaki dan na njenom radnom mjestu u marketu, prije tri mjeseca primijetio sam da je kolegice zezaju bacajući pogled prema meni. Odmah mi je bilo jasno što se događa.

Postalo mi je neugodno dolaziti na to mjesto, jer me motre sve uposlenice i putem radio veze namještaju da mala kao slučajno dodje na blagajnu.

Sve sam to muški trpio i pravio se da ne primjecujem, međutim počela je otvoreno i upadljivo ponašati se, tako da izaziva smijeh kod kolegica ali i mene,.Da, počeo sam se smješkati kada udjem u taj market.

Prošli tjedan je izjurila iz marketa sustigla me, prošla par metara, naglo se okrenula i ponovo projurila pored mene, pogledavši me duboko u oči. Do tada sam je viđao u radnoj uniformi, no sada je ispred mene prošlo prekrasno seksi stvorenje u poderanom dzinsu, golih ramena sa tetovažom na jednoj nadlaktici. Paf ostao sam skamenjen, prošla je da mi se pokaže , od tog trenutka u meni je buknuo požar.

Pokušao sam komunicirati direktno i online, pobjegne. Preko druge kolegice zamolim da stane, ne poznaje me, žao mi što će se šokirati i razočarati. Pošaljem poruku, navedem je da me istraži na netu. Sinoć kolegicama pokazuje nešto na mob, čujem svoje godine, zanimanje, i vidim šokirana lica.

Međutim par minuta poslije opet iste igre na blagajni.

Pošaljem poruku, predstavim se i objasnim situaciju. Nemam pojma kako će reagirati, svabica je, drugi mentalitet, i poprilicno je stidna.

Što bi vi na mome mjestu? Oprezan sam nakon prošlogodišnjeg ljubavnog brodoloma. Ali osjećam uzbuđenje
Prošao sam sličan scenarij.
Mjesto nije market nego pekara.

Što ćeš sa djetetom jer ona to još jest.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 19:41   #99
Više ne vidim dijete u njoj, nego seksi mačku kojoj trčim nakon posla
Instrumental is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 19:43   #100
Quote:
Instrumental kaže: Pogledaj post
Više ne vidim dijete u njoj, nego seksi mačku kojoj trčim nakon posla
A dobro, ti znaš svoje. Uživaj.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger