Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2005., 16:13   #1
bi se vi zene selile iz ny-a u zagreb???

tako,pitam da vidim kaj mislite o tome.recimo,niste penzicke-dapace treba vam jos puno da budete penzici i dobite penziju-zivite u ny-u gdje fakat nema sta nema,imate dobar posao(il dva)frendove,poznanike...i sad vam se pruza opcija 2 da se selite nazad u zagreb,gdje jos nemate posel ali vam neko obecaje...ok stan imate...nije ko ny sa svime i svacime,nego puno manji sa puno toga ali daleko skupljim nego u jednom ny-u..ali imate najbolje frendove tu i mislite da bi za djecu bilo bolje kaj se skole tice,opcenito njihovog djetinstva ...bi li isle ili bi ostale u ny-u i dolazile na dopust???
ok,mozda je malo teze odgovoriti jer mnogo vas nije nikad vidlo ni dozivjelo ny ni usa opcenito...neki znaju za "bajne"stvari a neki za sranje onak preko medija...ali svejedno,probajte skontati prema onome kaj znate-bi ili nebi?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 16:20   #2
a stajaznam...

pa ne bi...u Zg-u npr. neces nikad susresti alicu ili beyonce...zato nemoj ici...aj nemoj
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 16:23   #3
daj... pa u penziji se krstari sjevernim morima.. to je valjda jasno
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 16:26   #4
i ako 20 zena sad kaze da bi se preselilo, ti ces se preseliti?
kakav topic
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 16:29   #5
Quote:
katrin kaže:
i ako 20 zena sad kaze da bi se preselilo, ti ces se preseliti?
kakav topic
ne.. samo se kurci
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 16:30   #6
Quote:
joujou kaže:
ne.. samo se kurci
aha zapravo je poanta u tome da ona ima stan i u ny i u zg
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 16:34   #7
ne samo pitam...da vidim.ja imam svoje vlastito misljenje i ne idem za 20 zena..ali da jesam skonfjuzana-to stoji.ja obozavam doma,obozavam moje frendove tamo-iapk to su mi pravi prijatelji oni od malena,imam stan doma,nesto familije dosta bliske,silno bi htjela da mi klinci idu doma u skolu pa makar bila i us skola ali da je doma,ipak mi domaca djeca odskacu od ovih zmazanaca ovde...ovde ne mogu klinke uzeti na slatkac kod sipca na maxi pa poslje navecer u parkic kod skole...a da mi bude zabavno,da uzivam...ima nekih stvari koje bi stvarno htjela...a opet,skupo je.placa mi ne bude velika to je ziher.nema ni tolko izbora kao tu..znam da bi mi za par tjedni pocelo faliti nesto odavde i tak covjek nezna sta je bolje...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 16:37   #8
Quote:
katrin kaže:
aha zapravo je poanta u tome da ona ima stan i u ny i u zg
pa jebiga,odrasla sam tamo...nisam spala pod mostom a moji starci su to kupili pa prodali pa kupili i sad kupuju al ovde u usa do penzije...ja sam ozbiljno pitala,a vi serete.ok serite onda.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 16:38   #9


da da.. posebno bi ti to za djecu bilo super!!!

one (nisu li 2 curice?) su mulatkinje, zar ne?

Da .. stvarno u Zagrebu bi im bilo super.. ! Inace, to UOPCE NIJE KONZERVATIVNA SREDINA.. neeeeee.. njima bi bas bilo super trpiti zajebancije zagrebacke i nacionalne malogradjanstine samo zato sto imaju drugu boju koze..

joj .. afro.. daj .. ak' ne muckas tom glavom za sebe mucni makar za klinke..
pokora is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 16:39   #10
jebes pare ak mislis da bi ti deca bila tu sretnija.a i ti skup s njima ak imas obitelj i prijatelje tu.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 16:41   #11
Quote:
pokora kaže:


da da.. posebno bi ti to za djecu bilo super!!!

one (nisu li 2 curice?) su mulatkinje, zar ne?

Da .. stvarno u Zagrebu bi im bilo super.. ! Inace, to UOPCE NIJE KONZERVATIVNA SREDINA.. neeeeee.. njima bi bas bilo super trpiti zajebancije zagrebacke i nacionalne malogradjanstine samo zato sto imaju drugu boju koze..

joj .. afro.. daj .. ak' ne muckas tom glavom za sebe mucni makar za klinke..
nisi jos nikad vidjela crnce po zagrebu?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 16:57   #12
Quote:
joujou kaže:
nisi jos nikad vidjela crnce po zagrebu?
da ... jesam..

a jesi ti njih pitala kako im je zivjeti u zbg-u?
pokora is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 16:58   #13
Quote:
pokora kaže:


da da.. posebno bi ti to za djecu bilo super!!!

one (nisu li 2 curice?) su mulatkinje, zar ne?

Da .. stvarno u Zagrebu bi im bilo super.. ! Inace, to UOPCE NIJE KONZERVATIVNA SREDINA.. neeeeee.. njima bi bas bilo super trpiti zajebancije zagrebacke i nacionalne malogradjanstine samo zato sto imaju drugu boju koze..

joj .. afro.. daj .. ak' ne muckas tom glavom za sebe mucni makar za klinke..
nisam primjetila...dapace bile bi obozavane!znam podosta njih tamo doma koji su mjesanci pa im je uzasno dobro..cak par parova sa djecom koju naprosto obozavaju malogradanska djeca,bas zato jer su drugaciji a kako to vec biva sa mulatima-preslatki!
tako da o tome ne mislim uopce,dapace jako sam ponosna na svoje slatkise.inace ja sam u zagrebu isto isla u skolu-dapace od osnovne i cak jedan srednje sa mulatkinjom!!!svi decki su bili zatelebani u nju i niko nikad ama nikada nije spomenuo njenu rasu..jest da smo je pitali od kuda su joj starci i to,ali bila je najcool koka...zvala se renee!i dapace,u malogradnjanskoj dubravi!tak da to-fakat nije problem..a i sama zna s da su stvari made in usa za nas doma jos uvjek nekaj pa tak i djeca-speciajlno kod klinaca!drugo je biti zakadeni cigan a drugo americka mulatkinja
eto,nasa obiteljska prijateljica vesna butorac-blace je vec rekla mom starom da moze odma uzeti malu u baletnu skolu jer mala ovdje ide na balet vec 3 god...a mozda je i gap preseli u neki midiken ili kak se zove vec to kod nas jer tu je za sad u baby gapu.
brinu mene druge stvari...koje sam gore opisala.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 17:07   #14
Jesi pitala djecu? Čisto da vidiš jel se mogu zamisliti možda u drugoj sredini? Pretpostavljam da nisu mijenjale sredine uzduž i popreko pa odgovor neće puno značiti, ali bi mogla skužiti jesu li protiv toga u startu ili bi im ipak bilo interesantno sve to.....

Niš, meljem bezveze, kaj ja znam
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 17:08   #15
Sto kaze otac djevojcica na sve to? Ne znam niti jednog oca koji bi dopustio da mu odvedu djecu u drugu drzavu ( u ovom slucaju prekooceansku).

Pokora, mislim da je tvoj post zaista nepotrebno grub. Ne znam jesi li iz Zagreba, ako jesi onda ti i ja imamo posve razlicita iskustva.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 17:14   #16
Quote:
Smart_bitch kaže:
Jesi pitala djecu? Čisto da vidiš jel se mogu zamisliti možda u drugoj sredini? Pretpostavljam da nisu mijenjale sredine uzduž i popreko pa odgovor neće puno značiti, ali bi mogla skužiti jesu li protiv toga u startu ili bi im ipak bilo interesantno sve to.....

Niš, meljem bezveze, kaj ja znam
cuj,djeca su prilicno mala da bi dala neke odredene odgovore,medutim moja starija sestogodisnja zna sve o zagrebu iz nasih prica,obozava gledati zagreb po knjigama,slikama...voli bjelu djecu(nemam pojma zakaj!?)prica zagrebacki po purgerski kak malo ko u danasnje vrjeme u samom zagrebu(nepta mozda)cita i pise na nasem(kao i na engleskom)obozava kumu koja je u zagrebu..tak da nebi bilo problema,to ja mogu garantirati jer sam odrasla doma i gledam ove jadnike kako odrasataju ovde...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 17:17   #17
Quote:
Karmela kaže:
Sto kaze otac djevojcica na sve to? Ne znam niti jednog oca koji bi dopustio da mu odvedu djecu u drugu drzavu ( u ovom slucaju prekooceansku).

Pokora, mislim da je tvoj post zaista nepotrebno grub. Ne znam jesi li iz Zagreba, ako jesi onda ti i ja imamo posve razlicita iskustva.
e sad to je druga prica..medutim ovdje je zakon ipak na strani matere koja nikad nije bila zenjena za oca koja ima full custody a i neke negativnosti o njemu to back her up
nije ono 100% glatko jer ipak je on tu...ali islo bi 85%!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 17:25   #18
Quote:
AFRODITA69 kaže:
cuj,djeca su prilicno mala da bi dala neke odredene odgovore,medutim moja starija sestogodisnja zna sve o zagrebu iz nasih prica,obozava gledati zagreb po knjigama,slikama...voli bjelu djecu(nemam pojma zakaj!?)prica zagrebacki po purgerski kak malo ko u danasnje vrjeme u samom zagrebu(nepta mozda)cita i pise na nasem(kao i na engleskom)obozava kumu koja je u zagrebu..tak da nebi bilo problema,to ja mogu garantirati jer sam odrasla doma i gledam ove jadnike kako odrasataju ovde...
Mislim da bi bilo šteta za stariju da ne živi ovdje, pa bar jednu godinu. Rijetko tko ko je iz Hrvatske zna i želi naučiti o Zagrebu kao ona koja ga gleda samo na slikama.

__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 17:35   #19
ne bih, bogami, ni u new york, ni u zagreb, osim na pantovscak
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 17:40   #20
Quote:
Smart_bitch kaže:
Mislim da bi bilo šteta za stariju da ne živi ovdje, pa bar jednu godinu. Rijetko tko ko je iz Hrvatske zna i želi naučiti o Zagrebu kao ona koja ga gleda samo na slikama.

da,ali i mi svi smo si dali truda da joj objasnimo kak je u zagrebu a kak je ovde za razliku.recimo ja njoj uvjek pricam kak je bilo kad sam ja bila klinka,pa mala dobi volju jer kuzi da je ovdje jako dosadno naspram onom kaj joj ja pricam.isto sa djecom-ja joj velim kak su curice kod nas ono bas cartlih vecinom i tinejderke zenstvene a ovde joj pokazem zmazane portorikanke i muskobanjaste tinejderice i naravno mala posto raste medu zagrepcanima vecinom voli kak smo mi a ne kak vidi rulju oko sebe...a da ne velim da mala uopce ne voli se druziti sa crnackom djecom nego samo sa bjelim ili kak to ona veli-krem-curicama jer su veli lepi i cisti i lepo obuceni!kak velim ja sam je ove god htjela uzeti doma i ona je bila tuzna kaj nije isla ali nisam jer zbilja ono mozda je jos premala za samo dopust a ja sam fakat htjela se odmoriti i nauzivati frendova sto bi uz nju bilo tesko...
ali da ju posaljem bar svako ljeto to mi je cilj...pa da djete odluci gdje bi htjelo biti-samo nema tu puno mudrijanja...sva djeca koju ovde znam koji odlaze familiji u zagreb nikad se vise ne zele vratiti!mislim nema tu pitanja...cak i ona koja ne baracu sa hrvatskim,a kak nebi jedna curica koja govori bolje nego stanovnici grada.gledam kod mojih na tresnji-djeca njene dobi vani na ulici se loptaju ,igraju,cjeli dan...i onda si mislim a moja sjedi u stanu i gleda telku..pa sad si misli kaj bi ona rade!?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:19.