Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2006., 12:16   #1
Help! Izgledam balavo

Imam 24 godine, svakodnevno se šminkam, ne furam se na baby-look ni frizurom ni odjećom, nosim stalno sivo, crno, smeđe (daklem nikad ružičasto, babyblue i sl.). Do 20. god. su mi staaalno govorili da izgledam starije za svoje godine, a u zadnje vrijeme me tete koje zvone na vrata i prodaju stolnjake stalno pitaju dal mi je mama kod kuće (što i ne bi bio neki problem da stvarno živim s mamom i da nisam udana Ispočetka mi je to bilo smiješno i simpa ali sad se već lagano zabrinjavam. Wtf? Kako sam u par godina od "izgledaš starije" dospjela do "dal ti je mama kod kuće" i kako da izgledam kao da mi je 24, a ne 16?
adrijanaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 12:18   #2
Budi sretna.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 12:28   #3
Mene je s 18 jako deprimiralo kaj su svi mislili da imam 12...
Sad imam 27, i ako me teta u dućanu pita za osobnu kad idem po cigarete, nitko sretniji od mene...
Slažem se s bliss, budi sretna...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 12:32   #4
chrissy, mene to isto veseli. Često mi ljudi kažu da izgledam 4-5 godina mlađe i ja se svaki put rastopim
Jednom su mi dali 17, što je ipak malo pretjerano jer sam tada imala 24
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 15:08   #5
Isssss... daj budi sretna dok traje
mene je jedna teta skoro sa suzama u očima pitala zakaj se udajem taaaaaaako mlada jer je mislila da nemam više od 19 (imam 25)

Samo se možemo nadati da ćemo sa 40 izgledati ko da imamo 32
__________________
"Just say no" prevents teenage pregnancy the way 'Have a nice day' cures chronic depression.
Peek-a-Boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 19:46   #6
isto imam 24 i kad me neki dan teta na kiosku kad sam cigarete kupovala tražila osobnu, htjela sam ju izljubiti.
to je dar a ne prokletstvo!
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 20:03   #7
Razumijem ja tebe.
Negdje kad sam imala 25 godina vozila sam nonu u bolnicu i pita doktor, a ko je vas gospođo dovezao -unuka-a ti imaš vozačku-ajme kako sam bila bijesna. Ko pas.
Danas je druga situacija. Danas mi je drago što izgledam mlađe. Zato se ti niš
ne sekiraj nego zahvali Bogu.
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 20:04   #8
Quote:
flakey kaže:
isto imam 24 i kad me neki dan teta na kiosku kad sam cigarete kupovala tražila osobnu, htjela sam ju izljubiti.
to je dar a ne prokletstvo!
e to se dešava mojoj sestrici. Ima 27, a ne može bez osobne kupit bocu vina u Billi.
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 20:24   #9
Jao... meni uvijek daju 5-10 godina više Uopće se ne opterećuj time doći će doba kad budeš i više nego sretna zbog mlađeg izgleda
Gulpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 22:05   #10
super za cigarete, mene do par godina nisu htjeli pustit u disko bez osobne (na one tulume za one iznad 24). I guba mi je kaj su doktori i sestre slatke prema meni jer misle da je jadno dete došlo samo na pretrage...imam look preplašenog velo pristojnog deteta
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 23:09   #11
Quote:
adrijanaz kaže:
? Kako sam u par godina od "izgledaš starije" dospjela do "dal ti je mama kod kuće" i kako da izgledam kao da mi je 24, a ne 16?
otkud da mi to znamo ?


a šta ćeš, bit će ti kompliment za 10-ak godina kad ćeš izgledat ko 20-godišnjakinja ak Bog da

osim ak se kolo sreće opet ne okrene pa opet dođeš u fazu 'izgledaš starije?
__________________
I don't know the answer, but I admire the problem.
Copycat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 00:37   #12
Joj neki dan na poslu je kolegica za koju sam mislila da ima cca 32-33 godine slavila 29. rođendan! I još kaže, "Ja se predstavljam da imam 22, mogu proć, šta ne?" "Da, da, kako da ne..."
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 09:03   #13
Quote:
pumpkin pie kaže:
Joj neki dan na poslu je kolegica za koju sam mislila da ima cca 32-33 godine slavila 29. rođendan! I još kaže, "Ja se predstavljam da imam 22, mogu proć, šta ne?" "Da, da, kako da ne..."

LOL
Scarllet O'Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 12:32   #14
dok sam se farbala u tamno smedje i vecinom nosila one bapske pundjice kad bi isla sa frendicama nekam van su me znali u kubovima pitat dal ih cuvam jer su oone skakale okolo a ja sjedila i gledala ih.ili u ducanu kad bi kupovali cugu sve su trazili osobnu osim mene.
na moru posvjetlila,jos malo poblajhala kosu i tak....napokon me zatrazili osobnu u ducanu!jej!

budi sretna!
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 12:53   #15
Meni je 19 i uopće mi ne smeta kad me pitaju osobnu ili kad mi teta u dućanu kaže:tek ti je 14 a već piješ. Samo se nadam da će tako i ostati,pa da ću sa 30 izgledati ka da mi je 20. Ja žalim one cure koje sa 18 izgledaju ka da im je 25,te će sa 30 izgledati ka da im je 50
malady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 16:05   #16
Quote:
malady kaže:
Ja žalim one cure koje sa 18 izgledaju ka da im je 25,te će sa 30 izgledati ka da im je 50
jos sa 18 shvacam kolko tolko da izgledaju malo starije, al ne shvacam curice od 15,il nedaj boze mladje koje izgledaju dalekoooo starije.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 16:12   #17
Quote:
adrijanaz kaže:
Ispočetka mi je to bilo smiješno i simpa ali sad se već lagano zabrinjavam. Wtf?
zašto se točno zabrinjavaš? pa boli te dupe
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 16:21   #18
Budi sretna, meni kad mala djecica kazu "ciko, koliko je sati?" meni dodje da ih posutam
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2006., 18:05   #19
stvarno, moram ti i ja reći : budi sretna. meni je jedan tip u disku,i to bez zajebancije, rekao da misli da imam 30. meni je 17. e to je tek hororčina.
my_sharona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2006., 18:14   #20
kad sam imala 14 me jednom jedan tip pitao da šta idem doma s faksa , prošlo ljeto sam išla frendu po cigarete pa me teta pitala zlato jel ti znaš da ja to tebi ne mogu prodat, nekidan me mama poslala po cigarete pa me žena tražila osobnu. imam 2o. me happy.

e i lani, dok sam živjela u zg, je na vrata zvonio neki tip i pitao me jesu mi roditelji tu.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.