Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2009., 02:21   #241
Quote:
Hermione Granger kaže: Pogledaj post
Maraska, da uistinu nisi smatrala da imaš bogomdano pravo dobiti odgovor
( od Fish ili bilo koga drugog, nevažno ) na svoja pitanja, ne bi sada prosipala žuč okolo po forumu i na taj način elegantno sama sebi skakala u usta. Forum, naime, nije poligon za iživljavanje nečijeg okrhnutog ega.
gle hermione....daj se ti malo primiri, i ne trebaš biti advokatić Fišice jer: a) nitko ju ne napada; i b) a kad ju i napada cura se sigurno zna sama branit, nije glupa;
napisala sam, koliko puta to moram reći: popljuckala sam ju, itd.) i to je trebao biti štos (kao ono, šatro, se ljutim pa sam ju popljuckala)...e sad što to niste shvatili, jebi ga, to je taj nedostatak virtualne komunikacije (kad ne čujete ton, ne vidite dal' se netko smijulji dok piše, itd.); dakle, ne vrebat svako slovce, i uzeti u obzir da netko ima taj stil, takav humor, ironiju, whatever.

dakle, hermi, nadam se da si uhvatila may point (a i drugi) pa da neću po deseti puta morat isto pisati.

btw. i naravno da je forum dobar jer je fish -ali nemojmo zaboravit i druge, zvjezdoznanac, suspirion, stellium i tko ono još...saša, mislim - dala sigurno velik obol cijeloj priči.

na kraju to još uvijek ne znači da mi ribe "lež" ali to nije tema ovog posta.
Maraska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 08:01   #242
Quote:
Maraska kaže: Pogledaj post
gle hermione....daj se ti malo primiri, i ne trebaš biti advokatić Fišice jer: a) nitko ju ne napada; i b) a kad ju i napada cura se sigurno zna sama branit, nije glupa;
napisala sam, koliko puta to moram reći: popljuckala sam ju, itd.) i to je trebao biti štos (kao ono, šatro, se ljutim pa sam ju popljuckala)...e sad što to niste shvatili, jebi ga, to je taj nedostatak virtualne komunikacije (kad ne čujete ton, ne vidite dal' se netko smijulji dok piše, itd.); dakle, ne vrebat svako slovce, i uzeti u obzir da netko ima taj stil, takav humor, ironiju, whatever.

dakle, hermi, nadam se da si uhvatila may point (a i drugi) pa da neću po deseti puta morat isto pisati.

btw. i naravno da je forum dobar jer je fish -ali nemojmo zaboravit i druge, zvjezdoznanac, suspirion, stellium i tko ono još...saša, mislim - dala sigurno velik obol cijeloj priči.

na kraju to još uvijek ne znači da mi ribe "lež" ali to nije tema ovog posta.
Prva stvar - ja sam veoma smirena.
Druga - ovaj, prethodni kao niti ijedan drugi svoj post nisam pisala u svojstvu bilo čijeg advokata nego uvijek i jedino iz punog osobnog uvjerenja. Da si obratila pažnju, mogla si uočiti da u svom postu, a na koji se ti referiraš, nisam pisala o Fish nego o tebi.
Treća - naravno da sam uhvatila '' point '' i u prethodnom postu sam vezano uz isti taj '' point '' rekla što sam imala.
Hermione Granger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 21:32   #243
Quote:
Maraska kaže: Pogledaj post
1. napisala sam: da "popljuckam": svakom normalnom jasno je da je to benigni termin, (nije pisalo: da ju napadnem, izvrijeđam,itd.)
Radi se o tome da si napisala potpune neistine (pocrtala sam ti) da bi na kraju ispalo da si samo imala loš dan i da te trebalo s nekoliko riječi utješiti. No bez obzira na tvoje loše dane moraš znati da sve te osobne bedove koje ljudi "samo istresu" na astrologa treba čistiti...pa učinili oni to virtualno ili in face.

Osobno trošim puno vremena na rad na ovom forumu, a putem PM-a ne radim jer mi je to vremenski neizvedivo. No ovdje u tvom slučaju je bila u pitanju specifična stvar, a to je da ti ne znaš točan sat svog rođenja. Iako si navela dva različita vremena kojima raspolažeš možda si zaboravila ali ja nisam da si ne tako davno navela i neka druga vremena. Dakle, to je kod tebe jedna vrlo nepouzdana činjenica.

Nepoznatim osobama kojima se ne zna sat rođenja je jako teško dati ozbiljan astrološki odgovor putem PM-a što sam ti i napisala.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 23:18   #244
Quote:
Hermione Granger kaže: Pogledaj post
Prva stvar - ja sam veoma smirena.
Druga - ovaj, prethodni kao niti ijedan drugi svoj post nisam pisala u svojstvu bilo čijeg advokata nego uvijek i jedino iz punog osobnog uvjerenja. Da si obratila pažnju, mogla si uočiti da u svom postu, a na koji se ti referiraš, nisam pisala o Fish nego o tebi.
Treća - naravno da sam uhvatila '' point '' i u prethodnom postu sam vezano uz isti taj '' point '' rekla što sam imala.
joj, Hermica,Hermica,

ovo je toliko bedasto (..nisam pisala o Fish nego o tebi..) da su mi suze navrle od smijeha..možda bolje ne komentirati, ne znam sama... ili ti ipak eventualno ukazati, tak da za ubuduće znaš, da, kada iznosiš neki svoj stav to što ne navedeš eksplicite i nečije ime ne znači da taj neki tvoj stav, mišljenje,itd. je u funkciji zaštite, obrane, itd. nekoga ili nečega, capisci?

inače, pohvalan je tvoj trud da uđeš dublje u psihologiju (ono, okrhnuti ego, prolijevanje žuči, itd.) ali za to ipak treba nešto više. a možda da još malo vježbaš? evo prijedlog: javi se na TV Novu, ezoterija i to; sigurna sam da bi svojim nastupom dala onom timu budalaša jedan znanstveniji štih, recimo, veliš nekome, ha, čujte, posao vam je u redu, no vi još niste razriješili svoj Edipov kompleks a i vaš id sabotira svaku vašu smisleniju akciju, itd.itd. zato, iako ste Lav - niš' od vaše karijere, ehehehe..

i hope you've got my point. time je za mene ova diskusija finito. malkice si mi dosadnjikava, ima kod tebe nekih sitnih elemenata ono "tipične štreberice" (čitala sam tvoje ranije postove..) a takvi mi nisu zanimljivi kao sugovornici. šta ćeš, taj ego me jebe od malih nogu, uvijek sam mislila da sam zapraff kraljica od Sabe, misliš da je to neka ozbiljnija patologija ? ihihihi..

Zadnje uređivanje Maraska : 12.02.2009. at 23:30.
Maraska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 23:43   #245
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Radi se o tome da si napisala potpune neistine (pocrtala sam ti) da bi na kraju ispalo da si samo imala loš dan i da te trebalo s nekoliko riječi utješiti. No bez obzira na tvoje loše dane moraš znati da sve te osobne bedove koje ljudi "samo istresu" na astrologa treba čistiti...pa učinili oni to virtualno ili in face.

Osobno trošim puno vremena na rad na ovom forumu, a putem PM-a ne radim jer mi je to vremenski neizvedivo. No ovdje u tvom slučaju je bila u pitanju specifična stvar, a to je da ti ne znaš točan sat svog rođenja. Iako si navela dva različita vremena kojima raspolažeš možda si zaboravila ali ja nisam da si ne tako davno navela i neka druga vremena. Dakle, to je kod tebe jedna vrlo nepouzdana činjenica.

Nepoznatim osobama kojima se ne zna sat rođenja je jako teško dati ozbiljan astrološki odgovor putem PM-a što sam ti i napisala.
Fish, ne znam na koje to neistine referiraš?
drugo, već mi je glupo ponavljati: da, bilo mi je žao što mi nisi virnula u chart, ali nije li to jedna sasvim normalna, ljudska reakcija ? a valjda ti je jasno da mi nije bilo žao u nekom velikom opsegu...i, na stranu sad, bila ja loše ili bolje volje, valjda je prirodna reakcija da mi je bilo žao? misliš da se nikad nitko nije ovdje nekad osjetio malkice (ili više) razočaran jer je, recimo, dobio prekratak odgovor,ili ga uopće nije dobio...a sve to bez obzira što zna da ti nemaš vremena, da je ovaj tvoj rad ovdje pro bono, itd.itd.

pa da završimo s tom diskusijom, jer je fakat glupo. btw. ja NISAM znala da ti ne radiš preko PP, sad znam i to je ok.

i btw. 2. zvjezdoznanac mi je ipak pogledao, iako su bila 2 vremena.ali nebitno, možda je čovjek imao taj čas više vremena od tebe.

mirno spavaj Fish i niš' ne brini; moja tzv.ljutnja je bila sitnica (deminutiv: popljuckala, nije bez veze izabran) i ne zaslužuje da se više o njoj razglaba. još samo da to i onaj tvoj "mali od palube" Hermionko shvati, hehe...
Maraska is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 08:10   #246
Maraska

lijepo je pročitati da u tebi izazivam tako snažne emocije ( suze, smijeh ) i pobuđujem interes dovoljan da prekapaš po mojim ranijim postovima no s obzirom da ja za tebe ipak nisam razvila tako intenzivne osjećaje i da te ne smatram dovoljno zanimljivom da na tebe potrošim još koji post, reći ću ti još samo ovo: Tvoj '' point '' sam shvatila veoma dobro, kako sam već i naglasila, te sam svoje mišljenje o njemu iznijela u prvom postu koji sam ti uputila.
'' Point '' na žalost leži samo i isključivo u tvom povrijeđenom egu i sve iz toga proizašle negativne emocije kanalizirala si na ovom topicu '' pljuckavši '' po astrologu ( nebitno kojem ) koji je u tebi pobudio ( obrati pažnju, pobudio, a ne izazvao ) takovu vrstu osjećaja. Upravo s tog povrijeđenog mjesta u tebi koje se brani dolaze svi ne odveć uspjeli, gramatički nekorektni i u popriličnoj mjeri nečitljivi pokušaji degradacije onih za koje smatraš da na izvjestan način dodatno potkopavaju tvoj integritet. '' Pljuckati '' je inače izvedenica jedne veoma ružne riječi, a koja glasi pljuvati. Zar planiraš kroz život pljuvati po svakome tko ne postupi onako kako smatraš da bi trebao ? Jer to je veoma mnogo pljuvanja i veoma tužan način za provesti život. Lijepo je što si došla u kontakt s astrologijom, ona je veoma moćna i može mnogo učiniti za osobu ako je ista voljna ostaviti ego pred vratima i shvatiti koliko je malena pod zvijezdama. I po mogućnosti nabaviti egzaktno vrijeme rođenja. Lijep pozdrav.
Hermione Granger is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 14:20   #247
Ne znam Maraska jesi li ti to još nezrela balavica ili imaš nekih drugih problema pa ti je gušt provocirati ljude i time hraniti svoj kraljevski ego, ali što god bilo nebitno je, jer su ovi tvoji komentari totalno besmisleni i ne idu ti baš u prilog. Ok, iznijela si svoj stav o nekim ljudima, ali trebali bi se ipak držati teme, a ne ovo pretvarati u osobna prepucavanja.
To što je netko nekome odgovorio ovako ili onako ili nije htio nešto pogledati je također manje bitno. Kada ti neki astrolog profesionalno napravi natalnu kartu ili neku prognozu, besplatno ili uz plaćanje ili kada budeš imala određeno iskustvo koje želiš podijeliti s drugima na području nekog predavanja, seminara ili astro škole, onda se javi, bit će nam drago čuti neko tvoje konkretno mišljenje i zapažanje ( pod uvjetom da je realno).
black panthere is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 05:48   #248
nego, sad za ozbiljno: dakle, više od pet godina intenzivno sam učila astrologiju - prije rata - uz dobre učitelje ali i sama, sve fino by the book, from Dupor preko hrpetine odličnih knjiga na nekoliko jezika koje znam (čuj Hermi, nije ego u igri, samo da pojasnim ekipi da sam dakle proučavala širu literaturu), naučila sam i ručno izračunavat pomoću efemerida, itd.itd.) dok mi nije, da prostiš, do**** jer, tu nema kraja - i ono što je najbitnije, kao i kod svih pametnih i obrazovanih ljudi (ako se smijem ubrojiti u takve, a da mi se Hermica ne uzruja - vječno ostaje ta prokleta doza sumnje: ma je li to baš tako, gdje je tu logika, itd. itd. Od tada, radije tu i tamo dam drugima da mi pogledaju a interpretacije uzimam s dozom rezerve.


Inače, po meni, jedini pravi majstor astrolog su Lidija Tocilj i pokojni Bakić. Sve ostalo je smeće i muljaža, čisti money making. Molim lijepo, ovo se ne odnosi na vas, ekipu s ovog foruma; ne znam koliko su doista dobri jer nemam iskustva s niti jednim (osim Zvjezdoznanca, preko mejla, i po onome što mi je napisao čini mi se da dečko zna posal); dalje, čitala sam komentare o Suspiriumu, izgleda da je dečko really something; žao mi je da je baniran). Ah da, zaboravih, ima jedan lik na Trešnjevci, zaboravila sam kako se zove; on radi Jyotish astrology...teško mi je reći koliko je dobar, neke stvari koje mi je rekao fakat stoje, za neke nisam sigurna..

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 14.02.2009. at 11:35. Reason: trollanje
Maraska is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 11:34   #249
Napomena:

Budući da je rasprava prešla u trollanje izbrisani su djelovi posta koji nemaju veze s temom.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 16:43   #250
Profesionalni astrolog i tarot majstor u Zagrebu ??

Evo ako mi možete preporučiti nekoga tko ja kavlitetan i bavi se isključivo time te nije neki šarlatan

Po mogućnosti žena ako je moguće!

Hvala lijepo !!
Lion02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 18:14   #251
Question

Quote:
aurora506 kaže: Pogledaj post
zanima me hoću li imati promjena u ljubavi,nedavno sam izašla iz dugogodišnje ljubavne veze? unaprijed hvala..

http://tinypic.com/view.php?pic=90bnnt&s=5


Hej ljudi.

Moram sama sebe qotat jer ne znam kako ponovo unijeti ovaj link za natalnu kartu, ne ide sa copy paste! Smotana ja! Ako ima koja dobra duša da mi odgovori na moje pitanjce. u posljednjih 8 mjeseci mi se toliko lošeg dogodilo da ni sama u to ne mogu vjerovat.Ako ima netko u Osijeku ko bi mi prokomentirao cijelu natalnu kartu ili barem dio vezan uz ljubav, posao i zdravlje neka javi na pm cijenu.

Zahvaljujem unaprijed
aurora506 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 08:12   #252
Lijep pozdrav i jedna zamolba.

Ako znate ime/ kontakt nekog kvalitetnog astrologa koji se bavi i karmičkom astrologijom, te koji bi pristao analizirati mi kartu, tj. odgovoriti na neka moja pitanja na neviđeno, putem maila, molim vas da mi javite njegove podatke, ovdje na topicu ili na pm. Do sada sam pokušala kontaktirati dva renomirana astrologa, no nisu imali vremena, nadam se da nije tako sa svima. Mnogo hvala.
Hermione Granger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 08:54   #253
Quote:
Lion02 kaže: Pogledaj post
Evo ako mi možete preporučiti nekoga tko ja kavlitetan i bavi se isključivo time te nije neki šarlatan

Po mogućnosti žena ako je moguće!

Hvala lijepo !!
i mene isto zanima!

netko elokventan i bez dlake na jeziku, majstor u svom poslu- tražim
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 18:35   #254
Quote:
Lion02 kaže: Pogledaj post
Evo ako mi možete preporučiti nekoga tko ja kavlitetan i bavi se isključivo time te nije neki šarlatan

Po mogućnosti žena ako je moguće!

Hvala lijepo !!
Fakat ne znam zasto mora biti zena?!

Eto ja sam se nedavno obratio jednoj sa cijom uslugom nisam nikako
bio zadovoljan.
Hard core je tradicionalistkinja tako da su bile zanemarane sve
transsaturnovske planete - ostatkom "analize" mi je jednostavno otkrila
toplu vodu.
No sta je - tu je.
Za 50€ sam laksi kao i bogatiji za jedno iskustvo.
U buduce prvo pitam za njenu/njegovu kartu da ne bacam pare u prazno.
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 16:32   #255
Horoskop i naručivanje putem Neta

Pozdrav svima!

Zanima me da li je tko od vas naručivao izradu horoskopa putem neta? Neki dan iz zafrkancije sam unjela svoje podatke na link dotične gđe. Jenne - evo ga dolje na prvoj strani podforuma astrologije, i kreće priča: dolazi tumačenje, opisuje me vrlo dobro, ali i govori da ulazim u period gdje će mi se dešavati značajne promjene na poslovnom i financijskom planu - u roku kakva 3 mj. Nije da ne vjerujem u astrologiju, čak štoviše poprilično vjerujem, no nisam se imala vremena pozabaviti time do nivoa gdje bih sama izrađivala karte i horoskope. No meni ovo sliči na vabljenje da naručiš svoje "čitanje karte", a nisam sigurna u detalje njene prognoze burnog razdoblja. Naravno da za detalje gdje, što, kako, kada - moraš platiti.

Kakva su vaša iskustva s astrolozima tog tipa?
ivyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 17:35   #256
i ja sam toj Jenni dala podatke,prije par mjeseci,ali nisam naručivala horoskop jer mi nije ništa pogodila od onog što je napisala,sve je fulala.
i meni je isto napisala da će mi slijedeća 3 mjeseca biti posebno značajna u životu,da mi mora reći što će mi se sve dogoditi,ali naravno da to naplaćuje.
očito svima napiše da će im slijedeća 3 mjeseca biti od posebnog značaja.
ja joj ništa ne vjerujem.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 17:54   #257
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
i ja sam toj Jenni dala podatke,prije par mjeseci,ali nisam naručivala horoskop jer mi nije ništa pogodila od onog što je napisala,sve je fulala.
i meni je isto napisala da će mi slijedeća 3 mjeseca biti posebno značajna u životu,da mi mora reći što će mi se sve dogoditi,ali naravno da to naplaćuje.
očito svima napiše da će im slijedeća 3 mjeseca biti od posebnog značaja.
ja joj ništa ne vjerujem.

Istu stvar je i meni rekla,na taj nacin manipulira,da te zainteresira i uzma novac.Ne vjeruj u to,meni je poslala oko 15 mailova za ovo i ono,ja to samo izbrisem.
Sapientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 15:01   #258
Tako sam i pretpostavila. Hvala na povratnoj informaciji.
ivyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 11:34   #259
Škola astrologije-jesen

Mene zanima kakva dobra škola astrologije u Zagrebu ili
van Zagreba na čitavom području Balkana s mogućnošću održavanja nastave putem interneta(dopisni tečaj)?

Hvala lijepa
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 21:50   #260
Quote:
Mano kaže: Pogledaj post
ja znam za jednog

(Indijska astrologija-Jyotish)

Goura-hari das
Tomislav Nikšić
Bosiljevska 6, Zagreb
01/3013564

tamo više ne radi..ima sad svoj tim i radi predavanja u nekoj
privatnoj apoteci "Natur" u Ilici 219 srijedom (kako sam čula),
a đjotiš po dogovoru

Zadnje uređivanje frka20 : 10.07.2009. at 22:12.
frka20 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.