Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2007., 16:02   #21
meni cura izgleda ko i inace gore samo kaj se uzasno obukla... one hlace su gadne...
ja tu curu bas ne volim jer je u faci slatka al joj je ostatak tijela STRASNO... uzasno je mrsava... a u vezi njezinih sisa... ta velicina je s obzirom na njenu tezinu cisto nomalna al s obzirom na njene godine to se nit ne smatra sisama...

meni je osobno uzasno glupo kad gledam te zvijezde koje su mrsave da ih jedva vidis iz profila... najgore mi je kad obuku nesto prekrasno a to sam visi sa njih... tako se svi nabrijavaju na mrsavost, a ja sama koja sam mrsava molim boga da dobim koju kilu...

mislim da bi se mischa i ostale poznate mrsavice trebale malo pogledat u ogledalo prije neg sto odbiju jest...
Zekonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 16:11   #22
Quote:
summer_white kaže: Pogledaj post
nisam rekla da mršave cure NEMAJU sise. nego cure koje su na nekoj rigoroznoj dijeti izgube sise u roku keks, sise su prvo što odu.
a i ruku na srce, nikad nisam vidjela mršavu curu s nekoj trojkom ili četvorkom...
primjeri-paris hilton, one glupaste blizanke, najveći dio manekenki... ove što imaju trojku nisu mršave nego zgodne cure.
da, te su vitke. mrsave cure mogu imat velike sise, ali PREmrsave ne. mislim da na to mislis
__________________
Somewhere over the rainbow...
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 16:22   #23
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
da, te su vitke. mrsave cure mogu imat velike sise, ali PREmrsave ne. mislim da na to mislis
e to..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 17:46   #24
nije mi simpatična
Beastie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 19:32   #25
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
da, te su vitke. mrsave cure mogu imat velike sise, ali PREmrsave ne. mislim da na to mislis
tako nekako..ajde složile smo se.
__________________
Sreća dolazi kroz vrata za koja i ne znaš da su ostala otvorena
summer_white is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 20:35   #26
Quote:
*mateja* kaže: Pogledaj post
Svi znate mischu barton iz OC-a ili kao model, manekenku, što je već. meni je ona uvijek bila lijepa, slatka al naišla sam na sliku u kojoj izgleda odvrtano. nisam mogla vjerovat da je to ona . užas!!! evo, pogledajte sami pa komentirajte...

meni je ona pojam ruznjikave cure.od grade tijela,face,sva je neka leva...a obleka...necu ni komentirati.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 20:50   #27
Bas me zanima kako sve vi izgledate...

...koje ljubomorne babe....

curka umre, a vi tako..

oke, je da je to samo u O.C.-u, al' kaj sad?
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 08:49   #28
mene podsjeća na katie holmes

i malo kao da je prehlađena priča
Gorriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 20:51   #29
e pa meni je ona baš slatka..onak ima nešto nježno i krhko u sebi i zbilja je je prirodno lijepa. A očito svaka poznata osoba nježnije građe mora biti proglašena anoreksičarkom od strane depelih glupača.
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 21:31   #30
prije mi je bila slatka, ali ne toliko lijepa

sada se zenska drogira i opija, jos je i
anoreksicna ili na dobrom putu, bas mi je postala gadna...unistila se
Jacaline is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:34.