Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2009., 19:30   #41
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
nisam ni ja imala kena
ali imala je moja prijateljica, pa su njen ken i moja barbie bili par
inace, mi smo se po cijeli dan igrale barbikama CIJELI dan... i tako svaki dan...
joj i ja sam se igrala po cijeli dan i nije nam bilo dosadno!
__________________
=) =)
miss bimbo-vka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 20:05   #42
Ja sam ih imala hrpu Za svaku prigodu ( rodjendan, bozic, isl.) uvijek mi je zelja bila: Barbie

Prva koju sam dobila je bila Peaches 'n' cream



Al sam bila premala da je znam cuvati, pa sam joj pogrizla noge i odgrizla stopala



Zasto su ove nove Barbike u ducanima nekako ruzne
__________________
...''you wouldn't see a subtle plan if it painted itself purple and danced
naked on top of a harpsichord,singing "Subtle Plans Are Here Again''.
Scáthach is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 20:15   #43
Quote:
Scáthach kaže: Pogledaj post
Prva koju sam dobila je bila Peaches 'n' cream

prekrasna je
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 20:32   #44
Quote:
Scáthach kaže: Pogledaj post
Ja sam ih imala hrpu Za svaku prigodu ( rodjendan, bozic, isl.) uvijek mi je zelja bila: Barbie

Prva koju sam dobila je bila Peaches 'n' cream



Al sam bila premala da je znam cuvati, pa sam joj pogrizla noge i odgrizla stopala



Zasto su ove nove Barbike u ducanima nekako ruzne
da bas
ili zato sto smo mi "malo" odrasli ili zato sto stvarno su ruznije. ja sam obozavala kada mi mama kupi barbiku dok se vraca s posla onda u barbie kucicu stavljala kupaonicu, dnevni boravak, kuhinju........ uhhh! kako je to bilo lijepo. sada djeca se ni ne znaju igrat barbika
__________________
=) =)
miss bimbo-vka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 20:54   #45
Quote:
miss bimbo-vka kaže: Pogledaj post
da bas
ili zato sto smo mi "malo" odrasli ili zato sto stvarno su ruznije.
Sad su stvarno ruznije Barem ove u ducanima...

Jos su mi ostale neke zive iz 90ih i 80ih i drugacije su im glave i lica, i kosa, od ovih sad

Ove danasnje izgledaju ko one falšete sto su se prije mogle kupiti jeftinije (samo im se noge nisu mogle presaviti u koljenu)...
__________________
...''you wouldn't see a subtle plan if it painted itself purple and danced
naked on top of a harpsichord,singing "Subtle Plans Are Here Again''.
Scáthach is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 01:23   #46
Quote:
***Pregorela*** kaže: Pogledaj post
samo da ne bude ovakva neka




bnrrrrr jezivoo toga nije bilo u moje vrijeme! Moja je bila fina, duga plava kosa koju sam ja ošišala jer sam mislila da će narasti opet i nokte sam joj išla ošišat pa sam po ruke otkinula pa me mama prebila jer je bila skupa
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 01:44   #47
Imala sam ih puuunooo i imam ih i dan danas.
To su mi bile omiljene igračke, i nikad mi ih nije bilo dosta!
I sva ta divna odjeća i cipele.....
piece of a dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 02:48   #48
joj obozavala sam barbike imala sam par komada, valjda 1-2 mozda prave, a sve ostalo s placa...moji bas nisu imali previse love za njih i sve dodatke koje su isle s njima ali sam im ja zato onda izradjivala pokucstvo, odjecicu i sl znala sam se po cijele dane igrati s njima, nikad mi ne bi dosadile...moram priznati da mi i sad fale i da se pitam di su zavrsile..vjerojatno na tavanu negdje zakopane duboko

danas se dosta pljuje po njima ali meni su i dalje bolje od ove nove verzije koja je ocito kopija bratz lutki...a bratz lutke ne mogu ni smisliti lol...izgledaju mi ko neke d.olje, jest da ljudi kazu da su kul, imaju modernu odjecu, ali ljudi ipak su to lutke za djecu, ne za nas. mislim da je za malu curicu puno normalnija cheesy 80's princess haljina nego mrezaste carape, dekoltei, minice itd. plus tijela su im sva neka bolesno izvetoperena, nedostizan ideal ljepote. i neki dan sam se zgrozila vidjevsi sliku baby bratz lutke na posteljini u minici i crnim mrezastim carapama na takve stvari stvarno ne znam sto da kazem, sto to porucuje curicama od recimo 5 godina. makar mozda sam ja luda, ne znam, a svi oko mene normalni...samo sve manje vidim stvarnog djetinjstva medju danasnjom djecom sto se tice proizvoda namijenjenih njima, a sve vise nekakvog guranja puberteta u sto raniju dob i "odraslosti"...uopce se vise ne cudim kad vidim 12 godisnjakinje odjevene u odjecu za odrasle zene u lovu na muskarce.
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 02:53   #49
Quote:
lunatic_panda kaže: Pogledaj post
danas se dosta pljuje po njima ali meni su i dalje bolje od ove nove verzije koja je ocito kopija bratz lutki...a bratz lutke ne mogu ni smisliti lol...izgledaju mi ko neke d.olje, jest da ljudi kazu da su kul, imaju modernu odjecu, ali ljudi ipak su to lutke za djecu, ne za nas. mislim da je za malu curicu puno normalnija cheesy 80's princess haljina nego mrezaste carape, dekoltei, minice itd. plus tijela su im sva neka bolesno izvetoperena, nedostizan ideal ljepote. i neki dan sam se zgrozila vidjevsi sliku baby bratz lutke na posteljini u minici i crnim mrezastim carapama na takve stvari stvarno ne znam sto da kazem, sto to porucuje curicama od recimo 5 godina. makar mozda sam ja luda, ne znam, a svi oko mene normalni...samo sve manje vidim stvarnog djetinjstva medju danasnjom djecom sto se tice proizvoda namijenjenih njima, a sve vise nekakvog guranja puberteta u sto raniju dob i "odraslosti"...uopce se vise ne cudim kad vidim 12 godisnjakinje odjevene u odjecu za odrasle zene u lovu na muskarce.
Potpuno si u pravu! Taj način odjevanja danas za lutke je užasan!
piece of a dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 03:11   #50
ja imam barbiku u vjencanici, barbiku na rozom biciklu koja se sprema na tenis, i barbiku na vespi..imala sam i kuhinju sa crvenim elementima (i frizider) , i stol i stolice za kuhinju..sjecam se da je tada to bilo jako skupo i morala sam se pazljivo igrat s njima..zato ih i imam danas
a imam i prastari barbie album iz 80-ih..
a zasto pobogu nisam nikad imala kena ? hm..ovo je prvo pitanje mami sutra za dobro jutro..
__________________
ma, princip je isti. sve su ostalo nijanse
doramaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 17:31   #51
jao...barbike imala sam petnaestak, sve ih još čuvam u kutiji i nisam ni jednu pokidala. imala sam crnkinju u badiću, balerinu, neku pjevačicu, onu što hoda, pa onda skipper s telefonom, shelly u stolici za hranjenje, ali to nije sve, imam u kuću i neki dućan za barbike.

baš se nisam dugo igrala s njima
__________________
ŠALIM SE
seka.iz.osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 23:02   #52
Joooj ja sam se neprestano igrala s barbikama
Imala sam ih dosta ali najdraže mi je bila Pohahontas barby i barby u vjenčanici ,ajme kad se sjetim ,i da imala sam i Shelly to su bili dani
Imala sam i regal za dnevni za kaminom koji je svijetlio i konja i auto
__________________
..Kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju,nastala bi tisina
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 17:46   #53
Ja sam imala klizačicu na navijanje
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 18:07   #54
jbt, negdje imam kazete s ovim.

http://www.youtube.com/watch?v=9QQ00SZOXZg - al' men' se najvise svidjala ona plava svjetlucava s pocetka clipa.

http://www.youtube.com/watch?v=WuE_lFuiEi4



edit: moja. http://www.wortfilter.de/kurios/0612...eien/haus1.jpg.

i da, drago mi je sto su novijima prosirili struk!
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil

Zadnje uređivanje *jezebel* : 28.03.2009. at 18:13.
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 23:37   #55
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post

- ona s dijamantnim ocima
ta mi je bila najdraza ostala bez glave nesretnim slucajem nakon dugo godina koristenja
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 00:12   #56
uh koliko sam ih imala
-prva je bila balerina, cijela u bijelom. trajala je par sati, dok joj nisam kosu oprala.nakon toga vise nije bila lijepa
-druga je bila sa dijamantnim ocima (najdraza )
-dosta slici ovoj, cak je moguce da je to ta
-sirena sa pramenovima koji mijenjaju boju (ovisno jel se stavi u toplu ili hladnu vodu) i svjetlucavim nitima u kosi
-pocahontas u smaragdnoj haljini koja je isto mijenjala boju kose(nigdi je nac, sve sta nalazim su imale bez haljinu)
-fitness(ili nesto na tu bazu), imala je sve zglobove pokretljive
-jockey, isto je bila totalno pokretljiva
-shoping fufa koja je pricala(na njemackom nazalost), uglavnom pricala je nesto tipa ti si mi prijateljica, ajmo u shoping
-ova mi je bila zadnja koju sam dobila, imala je stvarno super kosu

-tu su jos bila 2 kena, jedan je bio u nekom surferskom djiru, ima je jedan svijetli pramen, drugi je bio taman za pred oltar
-imala sam i skipper navijacicu i 3 shelly(jedna je imala sa sobom wc skoljku , druga je bila obicna smedje kose a 3 je bila nekakva polarna crvene kose, sva u krznu )
-imala sam i kucu(onu u kuferu) i jos jednu extra sobu, ostalo sta sam imala su bile jeftinije kopije
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 01:55   #57
Helpppp!! :/

jel zna netko od vas gdje se danas mogu kupiti originalne barbie lutke? stvarno bih ih htjela kupiti al ih izgleda nigdje nema ili ja samo nisam dobro gledala...
__________________
...I was country when country wasn't cool... :D
Lia Soledad is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 02:31   #58
Ufffffff Barbie
OBOŽAVALA sam ih!!!
Od kad znam za sebe pa sve do čak 7. razreda osnovne Barbie su bile moj život ahhhhhhhh
Bila sam toliko opsjednuta njima... ali samo original iz Mattel-a.
Ove današnje nisu ni blizu onih iz 80-tih i 90-tih...
Pošto je mojima original Barbie bila luksuz imala sam im samo 5-6, a ostale su bile neke Petra lutkice, Cindy i sl.
Makar je ova Cindy bila dosta slična pravoj original iz Mattela, no to nije bilo dovoljno da ju zavolim
Dok sam bila mala sanjala sam o tome da dok narastem i dok ću imat svoju lovu, da ću svaki mjesec kupit jednu i postat kolekcionar

No planovi mi se poremetili dok sam skužila sve radosti kozmetike, odjeće, torbi i sl.
__________________
*** si portami con te, tra misteri d'angeli e sorrisi demoni...
e li trasformero in coriandoli di luce tenera ***
Gucci girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 03:00   #59
Moja prva Barbie St. Tropez Barbie 1988, imala sam 4 god


Kasnije sam imala i ovu pink sirenu


Imala sam i palčicu sa krilima kor koja se mogu puhat balončići...
Ako nađem još koju stavim
__________________
*** si portami con te, tra misteri d'angeli e sorrisi demoni...
e li trasformero in coriandoli di luce tenera ***
Gucci girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 03:08   #60
ja sam imala neku s plavom kosom do poda

imala sam ih jos... al nema sanse da se sjetim modela.. brijem da ga nikad nisam ni znala
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:11.