Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2009., 17:07   #1
Talking Menga slatkisi

zadnjih par mjeseci grizem ko zla tikvica ako mi nisu pri ruci haribo dragibusi (vidi dole sliju) inace obavezno moram imati i onaj pimpek od mlijeka sa secerom, neznam kak se to tocno zove ali je onak fino i gusto pa ja to malo sa zlicicom ko med inace, sve zenkice kazu da nemogu bez cokolade ali ja za tim rijetko kad budalim
mozda mi se tu i tamo zelja pojavi ali onda najcesce to bude nutela i kras ekspres u kombinaciji sa bananom
sto vi imate na repertoaru?



__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 17:18   #2
Quote:
3nina3 kaže: Pogledaj post
pimpek od mlijeka sa sećerom
šta je to?

Inače...čokolada i čips. U kombinaciji. Što slađa čokolada i što slaniji čips
Žemska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 17:35   #3
ja gumene bombone tamanim ko blesava.. i uvijek mijenjam dok ne nađem favorita
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 17:42   #4
to je neko koncentrirano slatko mlijeko, gusto je ko med i obicno se stavlja u kavu, kakao i te tople pizdarijice no ja ne volim to stavljati u napitke jer nist onda ne osjecam tako da mi je to najslade zlicicom jesti koja duga recenica

cips, to mi previse hruska pa me onda nervira od tih hruskavih stvari volim kornfleks, njega zdrobim i nasipam na sladoled od jagode
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 17:54   #5
pombears
pistacije
nutela na žlicu
puding, ali samo od vanilije

sad sam gladna
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 17:54   #6
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
ja gumene bombone tamanim ko blesava.. i uvijek mijenjam dok ne nađem favorita
obozavam kad prkose ugrizu onako fino pustaju slast svakim zvakom

danas sam kupila one gumene bomboncice u obliku ''jaja na oko'' medutim ili su ih zajebali u tvornici sa krivim aromama il neznam sto ali imaju okus po koka koli skroz a ja ne volim koka kola bombone i narajcala sam se na mala jaja na oci i sad imam frisku figu, zao mi bacit pa cu pojesti ali nisam zadovoljna
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 18:00   #7
a ja ne mogu bez dorina čokolade sa mljevenim lješnjacima :Slurp:


zapravo, ne mogu bez bilo kakve čokolade

prije (10kg ago ) sam znala potamaniti cijelu kutiju pralina (500g ) u prvom danu, al sad pazim na liniju :Pravisevažna:
__________________
You have the potential to be a natural leader. Your thoughts and feelings are harmonious with the actions you ultimately take. You are a very dynamic individual who loves action. You are an ardent, somewhat aggressive, and commanding person and you make others aware of these qualities.
grintava koza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 18:03   #8
i ja manđam gumene bombone. haribo macht kinder froh lalalalala
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 18:09   #9
ja tamanim ove skittles bombone..skužila sam ih na kiosku pred nekih pol god i svakih par dana si kupim jedan paketić http://relentlesspr.files.wordpress....les-791435.jpg
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 18:09   #10
tinach to su oni crni? ako nisu onda dobro, ne volim one crne gumene bombone, neznam od cega ih rade ali su fuj- to jedino nemrem u usta stavit, inace medeki su mi njima uvik prvo odgrizem glave, smijesni su mi takvi

@sparoga jesu ovi skittles nesto ko m&m? kakvi su iznutra?
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 18:24   #11
Quote:
3nina3 kaže: Pogledaj post
zao mi bacit pa cu pojesti ali nisam zadovoljna
e znan kako je.. ja san trenutno na ovim "vampirski zubi" bombonima, al mi je čudan okus.. odnosno sami bomboni smrde
no znam da ih vise necu kupovat.. sljedeci na redu su od coca cole, te volim... tj. volila sam ih u osnovnoj pa se moram prisjetit
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 18:40   #12
Quote:
3nina3 kaže: Pogledaj post
tinach to su oni crni? ako nisu onda dobro, ne volim one crne gumene bombone, neznam od cega ih rade ali su fuj- to jedino nemrem u usta stavit, inace medeki su mi njima uvik prvo odgrizem glave, smijesni su mi takvi

@sparoga jesu ovi skittles nesto ko m&m? kakvi su iznutra?
a naravno da goldie bears jedino te i priznam inače jedem katjes gumene..ali pred mengu mi jednostavno nisu dovoljno nezdravi
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 18:44   #13
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
e znan kako je.. ja san trenutno na ovim "vampirski zubi" bombonima, al mi je čudan okus.. odnosno sami bomboni smrde
no znam da ih vise necu kupovat.. sljedeci na redu su od coca cole, te volim... tj. volila sam ih u osnovnoj pa se moram prisjetit
nemoj. sve čega sam se do sad išla prisjetiti, mi se zgadilo
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 19:29   #14
a jesu li još dobri oni bomboni šta su baš gumeni, ono nisu "polirani" nego se nekako razvlače u ustima.. joj ne mogu opisat al mislim da su rozo bijeli
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 19:44   #15
Ovo je bolna tema
Mjesecima su mi menga slatkiši razna suha voća

Al nekoć sam voljela King kikiriki sladoled, čokolade razne (bijela Milka, Fontana), Haribo gumene bombone Eh, uspomene
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 20:16   #16
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
a jesu li još dobri oni bomboni šta su baš gumeni, ono nisu "polirani" nego se nekako razvlače u ustima.. joj ne mogu opisat al mislim da su rozo bijeli

oni pjena- bomboni mislis tzv marshmelou
meni su dobri ali ne preferiram


@tinach katjes nisam nikad probala, nije mi privlacna ambalaza, prejednobojna je, meni je potrebno haribo sarenilo covjek bi rekao da sam izbirljiva
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 20:23   #17
eeeee tiiii... isuse njam... kako se zovu, koja marka i to?
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 20:29   #18
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ovo je bolna tema
Mjesecima su mi menga slatkiši razna suha voća

Al nekoć sam voljela King kikiriki sladoled, čokolade razne (bijela Milka, Fontana), Haribo gumene bombone Eh, uspomene
a tek snikers sladoled premda ga rijetko di nadem za kupiti
zasto mijenjas menga slatkise, menga prave slatkise za suhe kolutice banane
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 22:14   #19
Nemam nikakvu vanserijsku potrebu za slatkim neovisno o danu u mjesecu, zna proći i mjesec dana da ni ne pomislim na čokoladu, kamoli da je pojedem.

Večeram Nutelu svaki dan, možda je zato.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 22:25   #20
A jebote, kad sam procitala naslov pomislih da je rijec o nekakvoj perverziji i bombonima napravljenim od menge.
Stvarno mi nije dobro danas.
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:01.