Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2003., 08:38   #21
Quote:
1+1=? kaže:
e sad sto mislite ...
koliko ljudi sto volontiraju u slicnim domovima to radi radi djece a koliko radi sebe i bas zbog podizanja samog sebe na jos vise mjesto ?

Potpuno nebitno zashto to chine, djeca ih ne pitaju za razlog.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 09:27   #22
Quote:
1+1=? kaže:
e sad sto mislite ...
koliko ljudi sto volontiraju u slicnim domovima to radi radi djece a koliko radi sebe i bas zbog podizanja samog sebe na jos vise mjesto ?
...podizati samog sebe na više mjesto možeš na razne načine i mislim da ako je nekom stalo samo do toga taj vjerojatno neće izabrati volontiranje u dječjim domovima ili skloništima za žene i djecu... već će izabrati nešto drugo...
...vjeruj mi da žene volonterke (muškarce volontere još nisam upoznala ali vjerujem da ih ima) koje znam, obične su radnice i nije im ni na kraj pameti da to rade zbog osobnog probitka... sve su više ili manje prošle isto ono što prolaze i žene kojima sada svojim iskustvom pomažu...
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 12:11   #23
Re: ...besposlen pop i jarice krsti!

Quote:
magic kaže:
Za par mjeseci cesh rec da ni na ovome nisi bila...

Kiki, a shto je s onim volontiranjem u domu za nezbrinutu djecu za shto si bila zainteresirana?

Bore na dushi tezhe se lijeche.

Mozhda za trenutak zbachish sebe s prvog mjesta
A da se ti meni skines s grbace vec jednom, ha?
Koje bore na dushi? Ja ih nemam. Sta ti znas o tome kako ja koristim moje vrijeme slobodno i moj novac? I kako znas da vec ne voluntiram negdje?
Kad me vec vuces za jezik, da si pazljivije citala moje postove vidjela bi da sam aktivna u nekim organizacijama (WWF i u PlanUK), a ti budi vrijedna pa nadji to na netu i vidi sta je.
I ne jebi vise o tome sto ja radim u slobodno vrijeme i koga ja stavljam na prvo mjesto. Kakve ti to glupe zakljucke izvlacis (i to samo kad sam ja u pitanju) da netko tko ima D&G cipele i ode na tretman laserski je grozna osoba ili kaj?
Nijedna ti nije na mjestu. Nit znas mene nit znas kakva sam osoba nit D&G cipele znace da sam nuzno zla.
A kako ja koristim svoj novac je moja briga i koji ste se drek uopce raskokodakale...ne bi rec da nijedna od vas ne ide frizeru i ne kupuje hidratantne kreme i novu odjecu ne bi li izgledale ljepse?
Sve vam je to isti qurac, drage moje.
Magic, ona primjedba na LJESU o prostitutkama u IT ti je stvarno

Odvratna si i licemjerna.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 12:29   #24
Khm, khm...


vidim da ja sve zakuhah ovdje s poslovicnom sumnjicavoscu pa eto, molim uvazene kokoske da se vrate svaka na svoju stangicu!

Danke!

P.S. Ferpist ojh!
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 12:33   #25
Re: Re: ...besposlen pop i jarice krsti!

Quote:
Kiki kaže:
Odvratna si i licemjerna.
Hvala, na isti nachin

A da si malko pazhljivije prochitala postove znala bi da ja nigdje nisam cipele spomenula

Svakako odi na laserski tretman za koze...tamo ti je i mjesto
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 12:45   #26
Unhappy

U sta se ovaj topik pretvorio .

Mislim stvarno .

Kiki javi nam rezultate .
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 12:48   #27
...i dalje mislim da je tochno kako besposlen pop i jarice krsti.

Da, stvarno, sheta u shto smo pretvorili ovaj nadasve vrijedan topik

Isprichavam se na neposhtovanju bespotrebnog troshenja truda vremena i novaca jedne mlade obrazovane zhene
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 12:50   #28
E stvarno ste pretjerale......

Pa zasto vam toliko smeta ako cura (Kiki) radi ono sto zeli radit?? Mislim stvarno.....

Vi uopce ne poznajete Kiki, i kakva je ona osoba, i sta radi u svoje slobodno vrijeme, i kako trosi lovu, i kakvu odjecu ima, i koliko placa za tu odjecu.....

Pogledajte malo njezine slike na forumu, pa cete vidjet da se drzi do sebe, a malo procitajte njezine postove, pa cete vidjet da je vrlo aktivna u raznim organizacijama........

Izgleda da ste malo ljubomorne na Kiki, i na njezin nacin zivota.....to je evidentno u vase postove....

A Kiki moja, samo naprijed...super si!!!
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 12:50   #29
Nisam ja ni rekla za tebe da si spomenula cipele, al sam sigurna da tebe nije bilo, da ne bi ni ostali.
Poklopi se usima preko glave, draga moja, jer si odvratno licemjerna.
Na jednu stranu pricas o tome kako se na proljece treba obnovit...nabacit novo sjenilo, otic frizeru, bla, bla....svi znamo da hodas samo u stiklama (ne valjda zato jer su udobne... ), a na drugu stranu mene kritiziras i izvlacis zakljucke jer sam se usudila otvorit temu o laserskom tretmanu koze.
Prozirna si, i to jako.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 12:58   #30
Znachi, nije dopushteno iznijeti svoje mishljenje

Ili ti priznajesh samo podilazhenje?

Ja sam licemjer...ok...jer hodam u shtiklama...ok...

I usudila sam se savjetovati nekome da mjesto shto razbija glavu s dva tri kilograma vishka obraduje sebe i sve ce izgledati ljepshe?

Ili ti je krivo shto tebe nisam podrzhala?

Ako sam licemjerna, nadji moj post na topiku o obnovi gdje ja pishem shto cu si priushtiti

I, da cro-cuti

Quote:
Izgleda da ste malo ljubomorne na Kiki, i na njezin nacin zivota.....to je evidentno u vase postove....
Pun pogodak, bar shto se mene tiche..

magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 13:00   #31
Ja sam spomenula cipele.
Zašto nisam popljuvana?
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 13:01   #32
Ishlo je i tebe, ne brini.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 13:02   #33
Zato shto si ti samo povodljiva, a ne zlochesta i licemjerna kao ja
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 13:05   #34
Naravno da je dopusteno iznijet svoje misljenje, al tvoje misljenje je ocito bazirano na mrznji mene, a ne na nekom pravom stavu koji imas. Dobro znas da je bilo tko drugi osim mene pokrenuo ovu temu da ne bi bila tako brzopleta da zakljucis da ne pomazu u charity organisations i da misle samo na sebe.
Licemjer nisi jer hodas u stiklama nego sto se istim hvalis, a vamo ne priznajes ako netko ode na laserski tretman koze.
Meni je to isto...hodanje u stiklama da bi se bio lijep ili odlazenje na laser da bi se bio lijep.
U tome se ocituje tvoje licemjerstvo.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 13:09   #35
Quote:
Kiki kaže:
Dobro znas da je bilo tko drugi osim mene pokrenuo ovu temu da ne bi bila tako brzopleta da zakljucis da ne pomazu u charity organisations i da misle samo na sebe.
Ma naravno

Ja sam poznati pobornik bottoxa, hidrokolonterapije, urinoterapije, lasera, plastichnih operacija, ma gutanja zhivih zmija ako treba...sve za ljepotu
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 13:11   #36
Gle, kokosi se cerupaju...
Kiki, reci ti magic da ne primas kritike od zenske koja ima manje sise od tebe, pa makar joj jezicina bila dulja.
A kak bus Tiju sjebala, smisli sama jer njezine su vece.

Pa jel ovdje nitko magic ne zna o(d)pizditi natrag?
Koji vam je to biser s durenjem?
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 13:12   #37
Quote:
Kiki kaže:

Licemjer nisi jer hodas u stiklama nego sto se istim hvalis...
E pa kad se vec hvalim - pohvalit cu se do kraja

Te iste shtikle poklonila mi je poznanica. Nosila ih je a onda se udebljala i vishe u njih ne stane.

Totalni sam licemjer, kitim se tudjim perjem Da sam osoba pravih uvjerenja hodala bih u poshtanskoj kutiji s izbushenim rupama za ruke ili u vreci za smece, zar ne?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 13:13   #38
Magic napisala prije nekoliko tjedna na topicu "Laznjaci" na podforum MODA:



Quote:
Nazhalost, a mozhda i na srecu nemam priliku kupiti cipele kad god pozhelim...stoga chuvam shto imam i shto mi se svidja
Vidi se da si licemjerna. Znaci, nemas lovu, a da imas, onda bi kupila cipele kad god pozelis...hmmm interesantno.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 13:14   #39
Quote:
Cro-cutie kaže:

Vidi se da si licemjerna. Znaci, nemas lovu, a da imas, onda bi kupila cipele kad god pozelis...hmmm interesantno.
To se ne zove licemjerje, dusho...to se zove iskrenost .
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 13:16   #40
Da, za razliku od iskrene magic, ja cipele ne cuvam nego ih bacim nakon jednog nosenja.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.