Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2003., 10:55   #41
Quote:
Billi kaže:
. I dan danas se sminka na isti nacin:..
joj imam i ja jednu poznanicu koja se od svoje 17-te sminka isto, onaj svemirski look osamdesetih nemrem to opisat
ko sladjana milosevic ak se sjecate
enormne kolicine sminke
natapirana kosa sva strsi
okrugle fleke rumenila
i najgore, oci izvucene crnim debelim ajlajnerom, dvije linije jedna na kapku, jedna doli ispod, koje se na vanjskom kutku oka razvucene i razdvajaju jedna od duge, ak kuzite
ma strahota jedna

Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 10:57   #42
ja najbolje izgledam kad stavim neki relativno svijetli namaz, sjajilo i onda to pojedem prekrasni natural look a opet nisam blijedih usnica
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 11:10   #43
Ja se uopce ne zbukam s nicim jerbo imam tako blijedi ten da takvog pudera nema, a i ten mi je kuc, kuc tako da ni ne trebam nista pokrivat. Oke i usta ne mazem jer oke razmrljam (jednostavno zaboravim da sam nesto stavila i onda onak protrljam ); a usta - to pojedem s prvom kavom...

Nije to za mene...

Al zato sam plavusaaaaaaa

P.S. Sto vise gledam ovu Gwen Stefani na avataru - sve smo si nekak slicnije
blondie_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 12:07   #44
Ja uvijek šminkam svoje koke....

Experimentiram, svašta im stavim na lice, nekad ispadne super a nekad...

I onda mi je najdraže uvjeriti ih da izgledaju SUPER, da to mora biti baš tak kak je...

Sve dok ih ne vidi treća frendica i zamoli me da to jadnoj skinem s lica...

Hehe, ja obožavam šminkati i raditi sve moguće kozmetičke tretmane.. Cure dolaze k meni čak na vosak, meni je to popriličan gušt kad imam vremena..

Trebala sam biti kozmetičarka izgleda..

Inače, meni je pravilo 'oči jako - usta lagano' ili obrnuto.. Čak i kod večernje šminke ali onda si dopustim male izlete s bojama i kombinacijama..
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 12:16   #45
A bas se me sada.... poljuljale... (kako li vec da se izrazim)...

Je, je, istina je... drugacije sve to izgleda kada se mi trackamo u kupaonici, a drugacije kada po danu izadjemo. Zato si ja lijepo uzmem svoje ogledalce, izadjem pred zgradu i popravljam sto se popraviti treba. A susjedi neka gledaju, bas me briga!
(nemam balkona!)

A zbukanje... kod mene je to obavezno. Imam los ten pa sa puderom (iz daleka) izgleda

Oke isto mazem... crna olovka, crno-bijelo sjenilo (onako, na pocetku oka bijelo, na kraju crno), maskara, olovka za obrve (nikak ih pocupat kak spada, vec godinama )

A na usta labelo i malkice sjajila, ako mi se da stavljati.

Rumenilo stavljam samo navecer, po danu me ipak strah da ne budem previse nazbukana
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 12:30   #46
Pa kak vam se da svaki dan na isti nacin se shminkat???
Ok, normalno da kad ti se zuri, nema bas vremena za neke experimente pa onda nekak vise po navici... al opet... 10-15 godina?!?!?
A kod mene puder ne dolazi u obzir... ne znam ni kak se to stavlja ni nis... Ok, nije bas da mi treba, ali i kad dobim neki pristic, nema sanse da se trackam s nekim puderima..
Sto je najgore, puno zenski koje stvaljaju puder vrlo cesto pretjeraju.. onak, ajd jos tu, pa jos i tu, malo i ovdje... i na kraju 2cm debeli sloj
Manje je vise.
__________________
Haikus are easy
But sometimes they don't make sense
Refrigerator.
kinara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 12:34   #47
Quote:
kinara kaže:
Sto je najgore, puno zenski koje stvaljaju puder vrlo cesto pretjeraju.. onak, ajd jos tu, pa jos i tu, malo i ovdje... i na kraju 2cm debeli sloj
Mozda imaju jako mrsavo lice, pa ga oce malo podebljat To je skoro ko estetska kirurgija
blondie_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 12:37   #48
Ja se trackam jedino kad idem naveče van (jednom tjedno..eventualno dva puta )...imam onaj puder 3u1...iscrtam olovkom gornji kapak...maskara i sjajilo na usne i to je to...mrzim šminku i nikad ali nikad me nećete vidjeti po danu sa šminkom (sjajilo na usne, eventualno maskara..ali puder nikad)..ne kužim cure-žene koje cijeli dan provode po žbukom (naziv i više nego dobar )
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 12:40   #49
Quote:
kinara kaže:
Pa kak vam se da svaki dan na isti nacin se shminkat???
A kako se tebi da svaki put drugachije

Imam 40 godina, odavno znam shto mi dobro stoji i kako se najbolje osjecam. I zashto bih to mijenjala.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 12:45   #50
Nikad se nisam pretjerano žbukala iako volim upotrebljavat taj izraz baš mi je nekak Furam se na prirodni izgled uz sitne intervencije.
Više sam se iživljavala na kosi..imala sam na glavi sve postojeće boje osim zelene
I primilo me prije nekih 15-tak godina da furam non-stop, po zimi, suncu i snijegu, po danu i noći.. jarko crveni ruž za usne..pa kad sam ga prestala nosit..pitali me ljudi gdje su mi usta
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 12:46   #51
Quote:
magic kaže:
A kako se tebi da svaki put drugachije

Imam 40 godina, odavno znam shto mi dobro stoji i kako se najbolje osjecam. I zashto bih to mijenjala.
Pa normalno da nakon nekog vremena, nakon perioda experimentiranja vidis sta ti najbolje odgovara, ali to ne znaci da samo to i nikak drugacije ne treba probat? I normalno da kad se trebas spremit za 5 minuta, neces ic isprobavat neke nove kerefeke. Sve to stoji.
Ali, postoji nesto sto se zove varijacije na temu.
Sto ce reci - moze se malo poigravat nijansama (kad ima vremena ofkors) ili za dan jedna kombinacija, a za navecer nesto malo jache ili kak vec kome odgovara.
__________________
Haikus are easy
But sometimes they don't make sense
Refrigerator.
kinara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 12:49   #52
Najbolja fora mi je shto svi tu :bljak na zhbukanje a onda pochnu spominjati poigravanje nijansama, bojama i experimentiranje...

Chime, ako se ne "zhbukate" ?

Experimentiranje maskarom i sjajilom? Kaj brkove mazhete maskarom
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 12:52   #53
Quote:
magic kaže:
Kaj brkove mazhete maskarom
LOL Samo onih par ridjih koji mi ne pasu uz roza majicu
blondie_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 12:54   #54
Quote:
magic kaže:
Najbolja fora mi je shto svi tu :bljak na zhbukanje a onda pochnu spominjati poigravanje nijansama, bojama i experimentiranje...

Chime, ako se ne "zhbukate" ?

Experimentiranje maskarom i sjajilom? Kaj brkove mazhete maskarom
E sad ozbiljno; ja jako volim vidjeti lijepo nasminkano zensko - a to znaci da se make up ne smije vidjeti na 3 km. Druga stvar sto JA to ne volim na sebi... Dakle: tko zna - zna i svaka cast ko ne zna nek se dobro pogleda prije nego izadje van
blondie_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 12:55   #55
Pihhh..magična..pa s time se ne može eksperimentirat...sjajilo bezbojno...maskara crna...i to je to... ...no da ako uspijem naći možda malo crniju ili manje crnu. ..tek toliko da se poigram nijansama i vidim kako mi brkovi stoje
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 12:58   #56
...svi drvlje i kamenje na one koje se shminkaju, sve neki nature look teshka diskrecija i jednostavnost a onda mi pochinjete shirit paunove repove igrati se nijansama, experimentirati...ajde, ajde

Naravno, ne sve.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 12:58   #57
Hmm..mozda sam ja nest krivo interpretirala? Meni "zbukanje" znaci pretjerano trackanje s puderima, tekucim, prahastim, kremastim, vodenim i kakvi sve ne postoje Tak da se napravi fina fasadica da se vise ne zna ni prava boja tena
A moze se experimentirati i bez zbukanja, zar ne?? (Naravno, ako zbukanje podrazumijeva i pretjerivanje sa naslagama shminke u bilo kojem obliku).
Ja experimentiram ali ne zbukam.
__________________
Haikus are easy
But sometimes they don't make sense
Refrigerator.
kinara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 13:02   #58
moja najbolja prija se umjereno zbuka. nije mi jasno zasto?!?! prekrasna je, a tek koji ten ima. nikako se nju ne moze razuvjerit da radi gluposti svome licu. meni ne treba ni puder ni rumenilo. ten mi je super, a rumena sam uvik
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 13:02   #59
Quote:
magic kaže:
sve neki nature look teshka diskrecija i jednostavnost
jok, ja nesminkanje kompenziram mijenjanjem boje kose (bijese roza i lila i crna i smedja i crvena), parfema i cipela
blondie_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2003., 13:07   #60
Quote:
blondie_30 kaže:
jok, ja nesminkanje kompenziram mijenjanjem boje kose (bijese roza i lila i crna i smedja i crvena), parfema i cipela
Tako nekako i ja to kompenziram...isprobala sve nijanse crvene...tek toliko da vidim koliko moje blijedilo može trpit šok terapiju
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.