Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2003., 17:05   #41
Quote:
Originally posted by magic
Mala napomena: kod velikog broja osoba uzimanje Plibexa djeluje i na povecanje apetita.

Pa bolje da znate, narochito Tinchi
Joooj, kak volim kad misle na mene

Uglavnom, ma nisam ja ni mislila nikakav plibex piti, ja sam inače protivnik svih dodataka, pripravaka i sl. umjetnina. Osim vitamina. Baš ću si sad kupiti b vitamin + tretman kod kozmetičarke + puno vode... I neka vlažna krema, znam da nema skupih, pronaći ću.

Možda je to samo faza moje kože, ali vjerujem da će proći.

Hvala girls..
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2003., 17:11   #42
'Tea tree oil'

To bi valjda bilo ono što se na našem jeziku zove eterično ulje čajavca?! Toga ima svugdje za kupit, kupila sam ga nedavno u Leone-kozmetici.. dosta jak i neugodan miris. Ali par kapi u eteričnu lampu... to da
rafaela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2003., 17:40   #43
Neznam kako se zove na nas jezik,u Evropu je ta biljka donesena 1770.iz Australije od strane moreplovca Cooka koji je ziveci medju abordjinima vidio da je koriste za zarascivanje rana i neutralizaciju otrova zadobivenih od ujeda otrovnih pauka...,a cak piju i caj koji djeluje umirujuce.
U lokalne svrhe koristi se protiv peruti,mikoza,seboreje,posjekotina,herpesa,gljivic a,uboda insekata...
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2003., 00:30   #44
Tako sam i ja mislila da je pojava akni na mojoj kozi bila "faza"...A kad ono evo "faza" traje vise od 8 mjeseci sa tendencijom poboljsavanja u zadnjih mjesec dana.

Uglavnom, ono sto meni pomaze je:
- svaki dan ujutro i navecer mlijeko i tonik, ali neki blagi, a ne za necistu kozu jer ti znaju biti agresivni i isushivati (Alverde od ruze je meni super, Rosal protiv akni nikako - tonik je pun alkohola)
- krema NovaDerm s glikolnom kiselinom 7%
- DM maska od blata mrtvog mora Totes Meer Maske - to mi najvise pomaze jer mi morska voda odlicno djeluje na ten, ostale skuplje maske mi ne valjaju. Ova je bas od pravog blata, a ostale su nekakve plave i umjetne, 2-3 puta tjedno (ja svaki drugi dan)
- peeling svaki drugi-treci dan
- sve blage vlazne kreme za dan, salicilna kiselina kao sastojak kreme pomaze isto. Rosalova protiv akni u tubici je ok (malo cudno mirisi), Garnier Synergie Pure u tubici je uzasna, tako zategne i stvori neki film.

Ja uz akne imam jos i suhu kozu pa je onda to dupli problem tako da koristim Alpha Flavon i Avonove kreme Anew jer sve ove protiv akni nisu bile bas predobre za moju kozu.

U biti mozes stavljati sve zivo, ali dok tvoji hormoni ne promijene politiku, nista od nekakvih senzacionalnih rezultata.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 11:55   #45
Cijeli život mučim muku sa rijetkim, ali dubokim upalnim aknama po licu i vratu, probala sam sve i svašta, lokalno klimicin 1%, pa kura Diane 35 i ništa nije davalo trajne rezultate. I onda sam od mame dobila pripravak gospine trave u maslinovom ulju, i probam čisto u stilu "malo smrdi, ali valjda neće naškoditi" i oduševljena sam rezultatima, nikad nisam imala bolji ten
To koristim u kombinaciji sa Hygiea gelom za pranje lica sa cinkom, koji je vrlo brag i nimalo ne iritira i zateže
Idemo u berbu gospine trave na ljeto
Sila necista is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.