Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2011., 14:41   #3781
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
mi smo prvi puta od prve pogodili, doduše imali smo 'minku'

imaš na njihovim stranicama kartu i samo nju prati
Krasno !
CocoRocha is offline  
Old 04.09.2011., 00:26   #3782
što se tiče restorana bon appetit u heinzelovoj, da li mi netko može reći koliko košta neko jelo? na njihovoj stranici nema nikakvih cijena...
mijoc is offline  
Old 04.09.2011., 08:01   #3783
Quote:
mijoc kaže: Pogledaj post
što se tiče restorana bon appetit u heinzelovoj, da li mi netko može reći koliko košta neko jelo?
Puno
Emericzy is offline  
Old 04.09.2011., 22:25   #3784
Bili u kineskom restoranu u Rapskoj, prolazna ocjena, dosta "masnija" hrana i skuplja nego u Gajnicama, no i vise nego zadovoljavajuce, bilo sve super u globalu iako kada se budem zazelio kineske klope ici cu u onaj u ovaj drugi vec gore spomenuti,

jedino mala digresija: u restoranu u Rapskoj na terasi ima konstantno 7-8 vrabaca i nikada u zivotu nisam vidio tako divlje vrapce, nemaju niti malo straha, sletjeli vise puta na stol tik do hrane, na zamah rukom skoro pa i netrzaju, i pridonijeli su malo spooky atmosferi, neznam jel netko imao slicno iskustvo?

totalno simpaticno mi bilo prije svakog jela kcer, mala kineskinja od valjda 5-6 godina dodje do svakog stola i kaze na hrvatskom Dobar dan, dobar tek i tako, tootalno preslatka mala curica!!
Yvancheen is offline  
Old 05.09.2011., 10:44   #3785
Dugi Otok,Sali,gostionica Spageritimo

Prvo da kažem da u Salima u vrijeme ručka (do 16 sati ) nije preporučljivo biti gladan jer smo jedva našli ovo mjesto u kojem smo i ručali.Ali svako zlo za neko dobro - uživali smo.
Jako lijepo uređen lokal,namještaj od punog drva,stare fotografije na zidovima,u okvirićima stare ambalaže s ribljih konzervi tvornice Mardešić...
Ugodan prostor uz marinu s prleijepim pogledom.
Naručili smo salatu od hobotnice,biftek u zelenom paparu i tuna steak.
sve je bilo savršeno: pravi omjer začina,hobotnica s krumpirom začinjena visokokvalitetnim maslinovim uljem i mirisnim acetom,češnjak u natruhama ,luk serviran odvojeno ( to posebno cijenim).
Biftek je pohvaljen kao "najbolji koji sam jeo.Ikad."
Tuna je bila sjajna,svježa ružičasta unutrašnjost,fina umjereno čvrsta korica...
Za kraj čoko torta u izvedbi vlasnika lokala - jako dobra.
Same pohvale mladoj kuharici Luciji koja je oduševila sve koji su u tih dva sata bili na terasi gostione.Konobarica nam je rekla da dobija same pohvale,a kuhala je prvi dan.Go Luce,go!!!
Dlapek is offline  
Old 05.09.2011., 14:25   #3786
Baska na Krku. 3 dana, 3 restorana.

1. Franica
Sjajna terasa na odlicnoj poziciji uz lucicu. Jeli smo govedji gulas sa surlicama i file lista u zelenom papru. Mislim da su oba jela bila kao Specialitet kuce. Bilo je korektno i kvalitetom i kvantitetom, ali nista preko toga. + mala salata, blitva s krumpirom, 2x0,5 negazirane vode 220 kn.

2. Francesca
To je do prije koju godinu bila neka strasna rupa koju je ocito preuzeo novi mladi gazda. Terasa je smjestena izmedju starih kuca i potpuno zatvorena sa svih strana pa malo fali zraka. Inace izgleda sad jako zgodno uz diskretnu jazz glazbu. Usluga vrlo simpaticna. Glavno jelo smo cekali skoro sat vremena, a restoran je bio pun do zadnjeg mjesta uz dva tri para koji su cekali stol sa strane. Juha od cesnjaka odlicna. Janjetina u medu sa rostilja sa kuhanim krumpirom manje dobra. Tri bas losa komada mesa. Nije doduse ni vrijeme janjetine. File morskog psa u limunu sa slanim krumpirom. E to je bilo bas lose. Ni okusa ni mirisa. + mala salata i 0,75 vode. 220kn

3. Cicibela
Bez sumnje najbolji restoran u Baskoj. Nalazi se uz glavnu plazu i ima stotinjak mjesta. Prilicno je solidno uredjen. Niti ne pokusavam tamo naci mjesto izmedju 19 i 21. File brancina u zlahtini sa plocicama od palente sa blitvom, rezanci sa sipom u umaku od tartufa i skampi, velika salata od rukole, matovilca, cherry rajcica, mrkve i komadcima sira sa laganim dressingom. Sve je bilo apsolutno savrseno. Zasladili smo se panacotom sa sumskim vocem i flambiranim svjezim smokvama u kiselkastom umaku sa malo tekuce cokolade sa strane ala chef. Malo sam zadrulao sad dok sam to pisao + 0,75 voda 330 kn.
nevven is offline  
Old 08.09.2011., 18:47   #3787
Planinski centar Petehovac
nekoliko doručaka i večera
za razliku do snježne kraljice koja je goste s kolektive dočekala s prijezirom ovdje to nije bio slučaj domaćini pristojni i dragi, kažu - osjećajte se kao kod kuće

doručak obilan - tipa jednostavnijeg švedskog stola no dovoljno raznolik da se bez problema naklopaš

nakon njega uzmeš ležaljke sa slike i kavu i odeš se sunčat

večera -
juha (od gljiva, govedska, gusta od povrća)
glavno jelo (meso + krumpir + salata, njoki u umaku od piletine + salata, gulaš sa žgancima + salata)
desert (štrudla od jabuka, štrudla od borovnica, palačinke s pekmezom, mini burek od sira )

za odlazak smo dobili i poklon - liker od crnog vina i borovnica

PS četveronošci dobrodošli imaju i svojega 'čuvara' Maxa koji gostima voli djelit puse i najtužniji je kad ga zatvore u recepciju ako se gosti boje psa

___

NP Risnjak - podijelili smo jednu porciju konfekcijskog obroka no ljubaznost mlade dame nadmašuje eventualno nezadovoljstvo

___

Planinarski dom Zeleni vir - izvrsna štrudla od borovnica sa sladoledom, prekrasno dekoriran tanjur i izuzetno ljubazne djelatnice preporučam
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 10.09.2011., 17:32   #3788
Quote:
CocoRocha kaže: Pogledaj post
Slavagora je većini forumaša na umu, samo je pitanje datuma !
3 rakije 36
1l vina 50
voda 10
sir 50
predjelo 50
juha 72
picek 50
patka 60
lungić 75
ražnjić 40
prilozi x4 56
kava (x2) 10
kava mlijeko 6
----------------------
=565 HRK


troje odraslih + klinac
fino je bilo, ali čisto sam mogao bez predjela (špek i sir) ,ali pregladnili
grogo bolger is offline  
Old 12.09.2011., 11:07   #3789
Evo, nas četvero je jučer bilo u Slavagori. Mogu samo potpisati sve pohvale koje su ovdje dobili. Sve je vrlo DOMAĆE, od izbora hrane do posluge ali veoma veoma fino. Definitivno ću se vratiti opet.

Bokal mineralne+bokal soka od bazge+bokal bijelog vina+juha+štrukl sa sirom+dvije porcije sira i vrhnja+tri i pol porcije pohane piletine s restanim krumpirom+jedna porcija patke s mlincima+četiri štrudle s jabukama+tri kave s mlijekom=cca 570 kn.

Još uvijek nisam osjetio glad

Preporuka: obavezno rezervirati stol i doći najkasnije u 1.
IamBlackShip is offline  
Old 15.09.2011., 10:27   #3790
Krenuli na pizzu, završili na kraju u mjestu koje se zove Prime Steak and Wine restaurant, Budimpešta
pepper crusted steak i pečeni krumpiri za damu - moram priznati da je bilo jako fino;
pileći file punjen sirom s ćešnjakom i pire krumpir s tartufima - OK, ali ništa nevjerojatno
(tri vrste jako finog domaćeg kruha pride)
dvije torte od mrkve s marcipanom (meni je bila odlična, s puno oraha i mascarpone kremom; njemu nedovoljno slatka i nezanimljiva)
pili smo nekakav Cabernet Sauvignon, detalje sam naravno zaboravila
to sve skupa + dvije mineralne - oko 400 kn, što mi se ipak čini ponešto previše, posebno ako se uzme u obzir lokacija - naime, mjesto je vrlo zgodno uređeno, ali smo na njega nabasali sasvim slučajno, na vrhu shopping centra (što meni dođe kao veliki minus - ali bilo je praktično kao utjeha nakon što smo u kinu shvatili da su SVI filmovi sinkronizirani)
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 15.09.2011., 12:33   #3791
Konoba Porat, Zaton.

Otišli na preporuku, trenutno ljetujemo u Vodicama.
Ambijent odličan, lokacija savršena, konobar (iako se takvom pristupu ne bih trebala diviti, takav bi trebao biti svaki konobar), hrana vrhunska.

Aperitiv - domaća medica.
Predjelo - salata od hobotnice za mene i dalmatinski pršut za dragog. Kruh domaći, topli.
Za glavno jelo uzeli cipla (friško ulovljen) i blitvu.
Desert - cheesecake za mene i čokoladna torta za dragog. Još podijelili palačinke s čokoladom.
Dragi pio mineralnu, ja bijelo domaće vino.

Najeli se, ali hrana je tako lagana... savršeno. Sutra opet idemo. Razmišljam o kompletnom meniju: hladno predjelo, toplo predjelo, glavno jelo... sve prefino zvuči.

Preporuka ako se nalazite u blizini.
BitterSweet is offline  
Old 18.09.2011., 00:28   #3792
Nikako ali stvarno nikako ne ići u restoran HIPODROM u Zg-u. Imali krstitke i uspjeli su nam sve upropastiti.. Dogovorimo jednu cijenu a oni naplate skroz drugu i to nas zeznu za 1500 kn!! Krivi smo što smo toj stoki dali novce!! Dal je netko čuo da se naplaćuje hlađenje cuge + 10 kn više meni od dogovorenog a na 40 ljudi se to jako osjeti!! Izbjegavati u velikom krugu!!!!!
ako is offline  
Old 18.09.2011., 02:24   #3793
Quote:
ako kaže: Pogledaj post
Dal je netko čuo da se naplaćuje hlađenje cuge
ovo mi nije jasno
Krkimir is offline  
Old 18.09.2011., 11:38   #3794
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ovo mi nije jasno
Obicno se naplacuje usluga "tocenja" ukoliko cuga nije od restorana. Ovo za hladjenje prvi put cujem. To je stajalo kao stavka na racunu?
nevven is offline  
Old 19.09.2011., 00:25   #3795
Bistro Karlo, Gunduliceva

Jako mi se zdopal interijer, ustvari je stan preureden u restorancic

Klopa odlicna jedino mi nije jasno ta minimalna kolicina priloga uz glavno jelo

Za predjelo je bio presavrseni rizoto sa svjezim sirom i mahunama, bas me odusevio
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 19.09.2011., 13:06   #3796
Konoba Strogir, ugodno iznenađenje. Klopa dobra, posluga isto, cijene ok! Velika vinska lista i sva vina na čaše..
German is offline  
Old 19.09.2011., 13:15   #3797
Restoran La Boca na Jarunu. Jelo se:brudet od sipe s palentom, biftek u umaku od šampinjona, toplo hladna salata s grilanim škampima, tuna na žaru. Sve jako fino.
sis is offline  
Old 19.09.2011., 14:14   #3798
sis jel imaju brudet od bilo kakve ribe?
jede mi se jako a ne kuha mi se
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 19.09.2011., 14:18   #3799
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
sis jel imaju brudet od bilo kakve ribe?
jede mi se jako a ne kuha mi se
mislim da nema. nego samo od sipe s palentom ili od hobotnice s pljukancima.
sis is offline  
Old 19.09.2011., 22:13   #3800
modro oko pred zatvaranje. gotova sezona... morat cu poceti kuhati...

jučer, biftek s tartufima i to je to...
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.