Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2013., 14:09   #1
Pregled nakon poroda

pozdrav

za 10dana idem na prvi pregled nakon poroda..pa me zanima ako ima neko voljan da kaže kako to izgleda...jer pregled vaginalni ili?
ketios is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 14:18   #2
Naravno da je vaginalni,(svaki ginekološki PREGLED je vaginalni), naročito ako si rodila prirodnim putem. Pogleda jel sve dole kako treba...poslje kad dobiješ mengu ćeš doći izvaditi papa-test i to je to...Ne bude te puno dirao ako je sve ok. Bez brige nije bolno, bar meni nije bio...
Amelie12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 14:37   #3
hvala
bas me zanimalo jel pravi odmah Papa test...nadam se da nece boliti i sve se strašim kad bude to dolje trebalo "srediti " za pregled
ketios is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 14:40   #4
Quote:
ketios kaže: Pogledaj post
hvala
bas me zanimalo jel pravi odmah Papa test...nadam se da nece boliti i sve se strašim kad bude to dolje trebalo "srediti " za pregled

Ma , baš te briga- joj čega se sve oni nagledajuuuu
Al za 10 dana će te to sve porći.
Sretno!
Amelie12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 15:08   #5
Quote:
Amelie12 kaže: Pogledaj post
Ma , baš te briga- joj čega se sve oni nagledajuuuu
Al za 10 dana će te to sve porći.
Sretno!


ne želim ni razmišljati bljak :/

a nakon koliko vremena od poroda se može obrijati i normalno koristit gelovi za intimnu njegu...jer mene su u bolnici toliko naplašili za te gelove i brijanje..
ketios is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 15:22   #6
Quote:
ketios kaže: Pogledaj post
hvala
bas me zanimalo jel pravi odmah Papa test...nadam se da nece boliti i sve se strašim kad bude to dolje trebalo "srediti " za pregled
ja sam bila na prvom pregledu 8 tjedana nakon poroda i doktorica mi je napravila papa test
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 15:39   #7
Quote:
ketios kaže: Pogledaj post
hvala
bas me zanimalo jel pravi odmah Papa test...nadam se da nece boliti i sve se strašim kad bude to dolje trebalo "srediti " za pregled
Ne kužim. Što misliš pod time "srediti" za pregled?
Drčna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 21:35   #8
obrijati
proslo je mjesec i pol dana kad sam zadnji put to napravila
ketios is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 21:49   #9
Quote:
ketios kaže: Pogledaj post
obrijati
proslo je mjesec i pol dana kad sam zadnji put to napravila
bit ce ti lakse sad nego s trbusinom

ja do malo prije pregleda nisam imala snage pogledati kako me deckic koji me sivao zasio (popucala prilicno)
moram priznati da sam se ugodno iznenadila
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 21:57   #10
Ja sam išla isto nakon 8 tjedana poslije poroda do gina ali me otfikario i rekao da dođem poslije prve menge. Bila je gužva pa se valjda žurio. Baš sam ga pitala kaj ne bi trebao napravoto barem pregled, a on meni da ćemo sve napraviti kada dođem poslije menge.

Ja planiram ići kod gina u 3. ili 4. mj., 4 ili 5 mj. poslije poroda. Nadam se da bu to dosta vremena da se dolje sve stabilizira pa da se može uzeti papa.
__________________
E. 10.11.2012. ljubav mamina
N. 6.11.2016. moj nadrazi
Over_The_Top is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 23:30   #11
Meni je pregled bio nakon 6 tjedana i uzeo je Papu. Inace me pregledi kod ginekologa nisu nikad boljeli, ali ovo je bilo strasno nesto
meow is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 00:28   #12
I ja sam bila 6 tj nakon poroda i uzeo mi papu, pregledao palpacijski i uzv
Nije me nista boljelo, doduse imala sam carski
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 00:31   #13
ja sam zivjela u panicnom strahu od tog pregleda i odgadala sam ga do besvijesti. 4 mjeseca poslije poroda sam se natjerala i otisla. pregled ko pregled, nista nije bolilo, papu mi nece raditi do jeseni jer su frisko poslije poroda moguci svakakvi rezultati.. i tako..da sam znala da nije nista strasno isla bi i nakon 6 tjedana kak sam i trebala.
__________________
Le <3
Amarillis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 09:14   #14
ja sam oba put bila cca 7-8 tj nakon poroda i oba puta mi je uzeo papu, napravio uzv i naravno palpacijski pregled.
ništa jako strašno.


čekanje do prve menge kod nekih žena može značiti da će proći i više od godine, a to je puno i previše vremena za čekati
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:32.