Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2005., 02:15   #1
Question Pramenovi i preljev

imam tamno smeđu kosu s plavim i smeđim pramenovima,zadnji posjet frizeru je bio prije par dana.problem je u tome što sam više smeđa,nego plava,na što sam navikla,a ne želim i onako izmučenu kosu mučiti novim pramenovima nakon samo par dana.
bi li mi preljev pomogao da malo posvijetlim,i ako da,koji?
thnx
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 12:10   #2
ja bi radje isla na ove pramenove.
sa kolor samponom bi se sve zajedno stopilo u neki buckuris.
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 17:35   #3
Ti svijetli pramenovi na tamnoj kosi jos uvijek in?
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2005., 00:35   #4
ma mene nije briga jesu li in ili nisu,imam ih već 7g jer mi najbolje stoje od svega što sam probala. ustvari,ja i ne želim plavo-tamno pramenove,već medasta podloga-plavi pramenovi. svaki put im to nanovo objašnjavam,pokazujem slike,nijanser,pa kad upali,upali.ovaj put nije.ah,te frizerke... stavila mi je na to nekakav preljev,protiv žutila,loreal proffesionel,koji je čini mi se i doprinio "tami".neznam postoji li svijetliji i smijem li ga uopće stavljat u tako kratkom roku. novih pramenova me pogotovo strah,jer mi je kosa tanka i izmučena hidrogenom. da čekam ili...?
help
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2005., 00:49   #5
Quote:
res publica kaže:
ma mene nije briga jesu li in ili nisu,imam ih već 7g jer mi najbolje stoje od svega što sam probala.
U tom slucaju - svaka cast
Postoji mogucnost da ti nemas tamno smedju kosu. Pitaj frizera da provjeri koja je tvoja prirodna boja kose. Ja sam uvijek govorila da imam smedju prirodnu boju, dok mi moj frizer nije rekao da je moja kosa tamno plava.

Takodjer bih ti rekla da se malo strpis. Mozda ce se toner isprati za par dana, pa ce se plavo vise intenzivirati?
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2005., 01:29   #6
da,izgleda da mi nema druge nego čekati. btw,ima li tko kakvu ideju kako da sljedeći put dobijem ono što želim (medasta podloga-plavi pramenovi),ja stvarno više neznam kojim bi riječima dočarala ono što želim,ni slike ne pomažu(a kažu da slika vrijedi tisuću riječi)...frizirala sam se na nekoliko mjesta,ali nekako mi se čini da svi frizeri imaju isti mentalni sklop. ne kužim ih i ne kužim zašto oni mene ne kuže. dogodilo mi se da sam prvi put kod jedne bila super zadovoljna i onda dodjem drugi put da mi sredi izrast i kažem hoću isto kako je ostatak obojen,a ona drekne da to ne može,da šta ja mislim . ili otiđem kod mamine frizerke,odvedem mamu kojoj je super napravila i kažem da i ja hoću tako,a ona mi napravi stotu stvar. svaki odlazak frizeru mi je ka ruski rulet.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2005., 09:52   #7
Quote:
res publica kaže:
da,izgleda da mi nema druge nego čekati. btw,ima li tko kakvu ideju kako da sljedeći put dobijem ono što želim (medasta podloga-plavi pramenovi),ja stvarno više neznam kojim bi riječima dočarala ono što želim,ni slike ne pomažu(a kažu da slika vrijedi tisuću riječi)...frizirala sam se na nekoliko mjesta,ali nekako mi se čini da svi frizeri imaju isti mentalni sklop. ne kužim ih i ne kužim zašto oni mene ne kuže. dogodilo mi se da sam prvi put kod jedne bila super zadovoljna i onda dodjem drugi put da mi sredi izrast i kažem hoću isto kako je ostatak obojen,a ona drekne da to ne može,da šta ja mislim . ili otiđem kod mamine frizerke,odvedem mamu kojoj je super napravila i kažem da i ja hoću tako,a ona mi napravi stotu stvar. svaki odlazak frizeru mi je ka ruski rulet.
Ja msilim da samo profesionalan frizer moze svaki puta napraviti uspjesno jednu te istu frizuru. Ovi svi drugi rade, cini mi se, vise od oka pa kako uspije. Tako i ja imam problema sa sisanjem svoje duge kovrcave kose. I zenska me jednom dobro osisa stepenasto, da te kovrce izgledaju svaka za sebe i da lijepo pada, a drugi mi put prednji dio,koji bi u biti trebao biti siske, samo je naravno predugo, odreze sasvim ravno. Poludila sam, jos mi to nije dovoljno naraslo da idem popraviti. Uzas!Zato idem kod frizerke koja ima istu kosu kao moju i zena super uradi jer i sama ima takvu kosu.
Ma muka mi je vise od tih losih i nestrucnih frizera.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 01:25   #8
Preliv ti nista ne mzoe pomoci.
Pusti malo kosu da s eodmori pa ponovo uradi prameneove svjetlije da ih bud evise...
 
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 10:24   #9
preljev?

prošli tjedan sam bila kod frizera i dobila intenzivno crvene pramenove. postignuto blajhom i preljevom. obzirom da mi je frizura malo "otkačena" bitno mi je da i boja bude takva. e sad...preljev se isprao u neku naranđastu nijansu, pa sam jučer sama nanijela opeet. kupila sam ga kod njih (radi se o blush red copper od eugeneperma), držala 10 minuta i niš - jutros pogledam i kosa i dalje iste boje. sad, jel problem što sam stavila na mokru kosu, ili na čistu kosu ili se treba još držati? kakav je postupak uopće (možda sam zaboravila?!)?
 
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 12:04   #10
Ne znam za preljeve ali znam za crvene pramenove.

Oni će uvijek nažalost blijediti, ali probaj si kupit od Keunea Add-in conditioner s crvenim pigmentom. Košta oko 50 kuna i meni je pomogao da mi boja dulje izdrži.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 23:56   #11
Ja procitao naslov topica "prOljev"
Kakve to ima veze s kozmetikom
__________________
Spicoke forever
Zenski petko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 19:52   #12
Preljev za kosu

Jer stavljao tko? Ja sam farbana u najobičniju smeđu koja je slična mojoj prirodnoj, malko je svjetlija. Uglavnom, kosa mi je nekako izgubila sjaj koji je imala i rekla mi je frizerka da bi preljev bio čisto dovoljan da obnovi sjaj kose.
E sad, zanima me smeđi preljev sa zlatnim odsjajem? Jer ima ko iskustva kakva s tim?
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 04:03   #13
i mene zanima preljev za plavu kosu-je li postoji to uopče,stavljao netko?
__________________
here we go again...
patrysa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 11:27   #14
Ovako preljeva ima za svaku boju kose, to je u principu boja za kosu sa malim postotkom hidrogena,tako da postoji i smeđa sa zlatnim odsjajem, a ima i za plavu kosu.

Dobro je to šta s preljevom možeš odgodit farbanje,a budeš uredan
 
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 13:25   #15
preljev je odlicna stvar ako zelis vidjeti kako bi ti stajala neka boja. brzo se ispire. imas u dm-u od palette,kosta 10 kuna.
Eviene is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 14:29   #16
ma čekaj malo to onaj kolor-šampon od pallete,šta se stavi na mokru kosu ,pa se ispire nakon nekoliko pranja.to je to
to sam koristila već..samo nigdje nisam vidjela baš plavi,uvijek budu neke odvratne žute nijanse...
__________________
here we go again...
patrysa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 14:48   #17
valjda je to to. evo,ja bas neki dan stavila,ali smedju nijansu i odlicno mi je ispalo. jedino ne preporucam na izblajhanu kosu stavljat. a sve kakti plave nijanse su zute,ne svidjaju mi se.
Eviene is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 14:55   #18
ja se vec pola godina ne bojam. ma i duze... svakih mjesec dana, mjesec i pol odem stvit preljev. ne unistava toliko kosu, a sjaji se puno vise od boje. malo se brze ispire... stavljam ili revlonov ili lorealov - ovisno u kojem sam salonu! najbolji vam je redkenov preljev, i najskuplji. ali puno ljepsi, duze traje, moja frendica ga radi svaka tri mjeseca i kosa joj blista. ja bi ga koristila da u mojoj blizini postoji redken studio...
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 14:58   #19
a gdje ima za kupiti preljev od revlona ili loreala?
Eviene is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 15:00   #20
ne znam. ja to radim u salonu. i izadje me oko 100 kn...
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.